Bursa Organizasyon 016

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Bursa Organizasyon 016 Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Bursa Organizasyon 016 Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Hayır


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Hayır


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Bursa Organizasyon 016 Hakkında

Göz alıcı bir evlilik teklifi hayal ediyorsanız, Bursa Organizasyon 016 isimli firmamızla mutlaka tanışmalısınız.

İşimizi severek yapıyor ve her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Önceliğimiz ise daima bizden hizmet alan çiftlerimizi memnun etmek. Bunun için de %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma süreci yürütüyoruz. Organizasyon alanında oldukça deneyimliyiz. Profesyonel bir şekilde butik organizasyonlarınıza hazırlanıyor, size kusursuz bir atmosfer yaratıyoruz.

Günümüzde evlilik teklifi anı da en az evlilik sürecindeki diğer detaylar kadar önemli olmaya başladı. Çiftler teklif anlarının hem çok romantik hem de sıra dışı olmasını istiyor. Siz de eşinize az rastlanmış belki de rastlanmamış bir an yaşamak istiyorsanız, bizimle çalışabilirsiniz.

Evlilik teklifi organizasyonunuz öncesi sizinle iletişime geçiyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak dinliyoruz. Çalışmalarımızdan, sunacağımız imkanlardan ve istekleriniz doğrultusunda sizin için neler yapabileceğimizden kısaca bahsediyoruz. Kumsalda ya da anlaşmalı bir mekanda sizin için romantik bir ortam hazırlayarak unutulmaz bir evlilik teklifi etmenizi sağlıyoruz.

Mekan tercih ederseniz mekan içerisinde şık bir masa kuruyoruz. İstediğiniz tüm hizmetleri de mekanın izin verdiği ölçüde sağlıyoruz. Kumsalda evlilik teklifi etmeyi hayal ediyorsanız bu kez kumsalda hoş bir alan tespit ediyoruz. Kırmızı halı seriyor, çadır kuruyoruz. Etrafı mumlarla, gül yapraklarıyla, balonlar ve tüllerle süslüyoruz. Teklif anınızda da yer volkanlarını patlatıyor ve göz alıcı bir atmosfer oluşturuyoruz. Geriye uzun yıllar hafızalardan çıkmayacak bir hatıra kalıyor.

Siz de Bursa Mudanya evlenme teklifi hizmeti veren firmalar arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka bizi de değerlendirmelisiniz. Bize ulaşarak hizmet detaylarımızı ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sayfada yer alan iletişim formunu doldurarak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.