AOÇ Kaşıbeyaz Ankara

E-posta Gönder

0312 963 3041

Evlilik Teklifi

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Fiyat

Yenimahalle, Ankara

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta'dan az

Özellikler

 • Paket seçenekleriniz var mı?
 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?
 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?
 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?
 • Alkol servisiniz var mı?
 • İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?
 • Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Sorular

 • Verilen Hizmetler Organizasyon, Mekan + Organizasyon, Mekan Süslemesi, Yemek, Balonlar, Çiçek, Host/Hostes
 • Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz? Restoran
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Söz, Nişan, Yıl Dönümü, Doğum Günü, Açılışlar, Kurumsal Etkinlik, Baby Shower

Kampanyalar ve Paketler

AOÇ Kaşıbeyaz Ankara

100 Kişi Ve Üzeri Yapılacak Anlaşmalarda %10 İndirim

Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Son gün 01/06/2021


Hakkında

Hayatınızın en büyük ve özel adımlarından birini atmaya hazır mısınız? Sevdiğiniz insanla birlikteliğinizi bir adım ileri götürmek ve ilk sözlerinizi vermek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ankara evlilik teklifi mekanları arasında size bu konuda en iyi şekilde yardımcı olacak ekibi buldunuz. AOÇ Kaşıbeyaz ailesi olarak bu güzel günde heyecanınızı sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Evlilik teklifi ile ilgili konulara geçmeden neden mekanımızı seçmeniz gerektiğine dair bizi tanımanızı sağlayacak bilgiler de vermek isteriz. Restoranımız 1925 yılında Merkez Çiftlik Lokantası adı ile Atatürk ve dostlarının buluşma yeri olarak kuruldu. Verilen kaliteli ve seçkin hizmetler sayesinde kısa sürede dönemin Ankaralıları tarafından fark edildi. Sanatçılar, bürokratlar, gazeteciler ve siyasetçilerin uğrak yeri oldu.

Restoranımız zaman içerisinde özel davetlerin verildiği ve toplu buluşmaların gerçekleştirildiği bir mekan halini alarak faaliyet göstermeye devam etti. Daha sonra günümüzdeki halini aldı Atatürk Orman Çiftliği Kaşıbeyaz adı ile konuklarını ağırlamaya devam etti. Restoranımız Yenimahalle ilçesinde Çiftlik Caddesi mevkiinde bulunuyor ve haftanın her günü sabah 09.00 ile gece 24.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Burada evlilik teklifi organizasyonlarına ev sahipliği yapmanın yanı sıra; düğün, söz ve nişan merasimleri, doğum günü kutlamaları, baby shower partileri, nikah sonrası yemek davetleri gibi çok çeşitli özel gün etkinliklerini de düzenliyoruz. İşinin ehli büyük ekibimiz ve bilhassa organizasyon sorumlularımız sayesinde unutulmaz kutlamalara imzamızı atıyor, çiftleri ve ailelerini memnun ediyoruz.

Restoranımızda organizasyonları düzenleyebildiğimiz ve her mevsim şartına uygun mekan alternatifleri mevcut. Ağaçlarla çevrili konforlu bahçemizde 500 kişiye kadar konuğu ağırlayabiliyoruz. Mekanın kapalı alan kısmı ise yaz kış kullanıma uygun ve üstelik yine 500 kişilik kapasiteye sahip. Eğer teklifinize dostlarınız da katılacaksa daha büyük çaplı kutlamaları rahatlıkla yapabilirsiniz.

Mekan seçeneklerimiz sadece bununla sınırlı değil. Ankara şubemizde daha butik etkinlikler veya baş başa gerçekleşecek teklifler için son derece uygun alanlarımız mevcut. Bunlar; 90 kişilik 3 adet VIP salon, Atatürk’ün yemek yediği 24 kişi kapasiteli Ata Salon ve 10’ar kişilik 8 adet loca. Teklifinizi gerçekleştireceğiniz tarihte sizin için en uygun alana birlikte karar verip rezervasyonunuzu oluşturabiliriz.

Evlilik teklifleri için çiftlere çok farklı konseptlerde romantik ortamlar hazırlıyoruz. Kalpler, mumlar, çiçekler, harfli balonlar ve daha niceleri ile masayı donatıyoruz. Müstakbel gelin ve damadın zevklerine uygun, tadı damakta kalan lezzetler hazırlıyor ve servis ediyoruz. Kısacası A’dan Z’ye her detayla incelikle ilgileniyor ve çiftimizin harika vakit geçirmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer daha detaylı bilgi almak veya fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz AOÇ Kaşıbeyaz Ankara iletişim bilgilerimiz sayfa üzerinde mevcut.

İletişim

Şadi Kayalı

Ece Mert

 • Telefon: 0312 963 3041
 • Adres: Emniyet, Çiftlik Cd. No:72, 06560 Yenimahalle/Ankara, Turkey

AOÇ Kaşıbeyaz Ankara Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!