İzmir Düğün Videosu Firmaları

İzledikçe, üzerinden yıllar geçse de aynı heyecanla o günü hatırlayacağın düğün videonu kim çekecek? Tüm İzmir düğün videosu firmalarını incele ve beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme Sinetör Medya

Torbalı

Sinetör Medya

Hayatınızın en özel günlerinden biri olan düğününüzü video kaydına alarak ölümsüzleştirmek ister misiniz? İzmir düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Sinetör Medya isimli firmamızla bu...

1.500-2.000 TL

Mini. Paket Fiyat

1 1
İncele
Esnek sözleşme İzmirfotoğrafçım

Konak

İzmirfotoğrafçım

Fotoğraf ve video çekimlerinde en önemli konu özgünlüktür! Çünkü hepimizin kahramanı olduğu bir öykü ve bu öykünün yaşattığı benzersiz duygular vardır. Hüzün, mutluluk, heyecan ve aşk gibi özel...

2.000-3.000 TL

Mini. Paket Fiyat

1 11
İncele
ŞTC Wedding Prodüksiyon

Balçova

ŞTC Wedding Prodüksiyon

ŞTC Wedding Prodüksiyon, 2017 yılından beri profesyonel olarak reklam sektöründe yer alıyor. Yeni nesil teknolojiyle çekimler yapan alanında uzman bir kadromuz var. Kurumsal firmalar ve bireysel...

1.000 TL'den az

Mini. Paket Fiyat

10 3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Videosu Firmaları

Düğün Filmi Çekimi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Düğün videosu ya da diğer adıyla düğün filmi o özel gününüzü ölümsüzleştirmek için kullanabileceğiniz en iyi yöntemdir. Düğün filminizi izlediğinizde, yıllar sonra bile o anları tekrar yaşıyor gibi hissedersiniz. Eskiden klasik omuz kameralarıyla çekilen düğün videoları artık gelişen teknoloji sayesinde farklı yöntemlerle çekilebiliyor. Son yıllarda en çok kullanılan yöntemlerden biri düğün alanını tümüyle alabilen havadan çekim yapan drone’lar. Düğününüz için özendiğiniz tüm detayların net bir şekilde görüldüğü bu tarz drone çekimleri sahil, kır, havuz başı ya da teras düğünleri gibi açık alanlar için ideal. Kullanılan bir diğer yöntem ise uzun kolu sayesinde tıpkı drone gibi geniş çekimler yapabilen jimmy jib. Drone’un aksine jimmy jib hem açık hem de kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Gelişen teknoloji sayesinde düğün videoları artık canlı olarak da yayınlanabiliyor. Uzakta olduğu için düğününüze katılamayacak misafirleriniz varsa canlı düğün yayını kullanarak onların da kendilerini düğününüzde gibi hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Düğün Belgeseli Nedir?

Gelin ve damadın her anının kameraya alındığı düğün belgeselleri, son yıllarda gittikçe popülerleşmeye başladı. Düğün belgeseli çekimlerinde hem gelinin hem de damadın yanında daima birer kameraman bulunur. Kameramanlar çiftleri, sabahın ilk ışıklarından itibaren hazırlık aşamalarından gecenin sonuna kadar çekime alır. Bu çekimler o günün tüm detaylarını içerdiği için izlediğinizde size düğün gününüzü tekrar yaşıyormuşsunuz gibi bir his verecektir. Düğün belgeselinizde güzel çıkmak için yapmanız gereken kamerayı görmezden gelip o günü doyasıya yaşamak. Çünkü ne kadar doğal olursanız ortaya o kadar güzel sonuçlar çıkacaktır.

Evlendiğiniz günü en güzel biçimde yansıtacak düğün filmleri için bu konuda uzman kişilerle çalışmalısınız. İzmir’deki düğün videosu konusunda uzmanlaşmış kişilere bu sayfadan ulaşarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.