İzmir Düğün Video Firmaları

İzledikçe, üzerinden yıllar geçse de aynı heyecanla o günü hatırlayacağın düğün videonu kim çekecek? Tüm İzmir düğün videosu firmalarını incele ve beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

43 firma

Konak

Orange Pv Wedding

En güzel hikayeniz, unutulmaz bir filme dönüşüyor... İyi haber; başrol sizsiniz! Orange PV Wedding, yaşamınızın en özel gününü kalıcı hatıralarınız arasına yerleştiriyor. Alanında uzman kadrosu,...

2.000-3.000 TL

Mini. Paket Fiyat

Düğün videosu

Çekim Türleri

%20 40 20 6

Bornova

Karton Film

Kartonfilm 2008 yılında kurulan bir wedding video prodüksiyon markasıdır. En sevdiği şey, hayatın doğal akışında ilerleyen ve farkedilmeyen detayları görmek ve sunmak. Kartonfilm standart bir wedding.

2.000-3.000 TL

Mini. Paket Fiyat

Düğün videosu

Çekim Türleri

36 13 10

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Videosu Firmaları

Düğün Filmi Çekimi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Düğün videosu ya da diğer adıyla düğün filmi o özel gününüzü ölümsüzleştirmek için kullanabileceğiniz en iyi yöntemdir. Düğün filminizi izlediğinizde, yıllar sonra bile o anları tekrar yaşıyor gibi hissedersiniz. Eskiden klasik omuz kameralarıyla çekilen düğün videoları artık gelişen teknoloji sayesinde farklı yöntemlerle çekilebiliyor. Son yıllarda en çok kullanılan yöntemlerden biri düğün alanını tümüyle alabilen havadan çekim yapan drone’lar. Düğününüz için özendiğiniz tüm detayların net bir şekilde görüldüğü bu tarz drone çekimleri sahil, kır, havuz başı ya da teras düğünleri gibi açık alanlar için ideal. Kullanılan bir diğer yöntem ise uzun kolu sayesinde tıpkı drone gibi geniş çekimler yapabilen jimmy jib. Drone’un aksine jimmy jib hem açık hem de kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Gelişen teknoloji sayesinde düğün videoları artık canlı olarak da yayınlanabiliyor. Uzakta olduğu için düğününüze katılamayacak misafirleriniz varsa canlı düğün yayını kullanarak onların da kendilerini düğününüzde gibi hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Düğün Belgeseli Nedir?

Gelin ve damadın her anının kameraya alındığı düğün belgeselleri, son yıllarda gittikçe popülerleşmeye başladı. Düğün belgeseli çekimlerinde hem gelinin hem de damadın yanında daima birer kameraman bulunur. Kameramanlar çiftleri, sabahın ilk ışıklarından itibaren hazırlık aşamalarından gecenin sonuna kadar çekime alır. Bu çekimler o günün tüm detaylarını içerdiği için izlediğinizde size düğün gününüzü tekrar yaşıyormuşsunuz gibi bir his verecektir. Düğün belgeselinizde güzel çıkmak için yapmanız gereken kamerayı görmezden gelip o günü doyasıya yaşamak. Çünkü ne kadar doğal olursanız ortaya o kadar güzel sonuçlar çıkacaktır.

Evlendiğiniz günü en güzel biçimde yansıtacak düğün filmleri için bu konuda uzman kişilerle çalışmalısınız. İzmir’deki düğün videosu konusunda uzmanlaşmış kişilere bu sayfadan ulaşarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.