Elya Balo Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Elya Balo Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Elya Balo Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
50.000 - 75.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL

Elya Balo Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Balkon Cam tavan Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Elya Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Elya Balo Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Elya Balo Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta içi yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır. Elya Balo Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu yemeksiz ise 50.000 - 75.000 TL aralığından başlamaktadır.


Elya Balo Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Elya Balo Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Elya Balo Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Elya Balo Salonu düğün dışında nişan, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, kına, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, parti, doğum günü, açılışlar ve baby shower hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Elya Balo Salonu Hakkında

Düğününüzün ömrünüz boyunca çok önemli bir yere sahip olacağını biliyoruz. Sevdiğinizle birlikte yeni bir hayata başlayacaksınız, bunu da aileniz ve arkadaşlarınızla güzel bir gece ile duyurmak istiyorsunuz. İşte bu gece, Elya Balo Düğün Salonu’nda hayatınız boyunca unutamayacağınız bir organizasyon halini alıyor. Samsun’da görebileceğiniz nadir büyüklük ve güzellikte bir salonda, birbirinden farklı imkânlara sahip oluyor ve buradan mutlu ayrılıyorsunuz. Nereden mi biliyoruz? Bugüne kadar düğünlerini gerçekleştirdiğimiz sayısız çiftimizden!

Salonumuza girdiğiniz ilk ândan itibaren büyüleyici bir manzarayla karşılaşıyorsunuz. Beyaz konseptin her detayda hâkim olduğunu söyleyebiliriz. Duvarlarımız, tavanımız, ışıklarımız ve çeşitli aksesuarlarımızda bu rengi görebiliyorsunuz. Masa ve sandalyelerimizde de beyaz rengiyle uyumlu olan konsept renklerini tercih ediyoruz. Bunu çiftimizle birlikte seçebilir, hayal ettikleri konsepti uygulayabiliriz.

Konseptiniz için çeşitli süslemeler ve giydirmeler yapıyoruz. Mesela salona girerken yürüdüğünüz bu yolu, hayatınızın en güzel yolu yapmak için çiçekler ve tüllerle süslüyoruz. Bu ânların fotoğraflarla ölümsüzleşeceğini tahmin ediyoruz. Bu yüzden bu bilinç ile çalışıyoruz.

Salonumuzun zemini, konsept ile uyumlu bir halı ile kaplı. Bu da konuklarımızın hareket imkânını kolaylaştırıyor, olası bir sorun ya da sakatlığı engelliyor.

Büyük bir balkonumuzun bulunması, oldukça yüksek bir tavana sahip olmamızı sağlıyor. Bu sayede de konuklarımız oldukça ferah ve geniş bir salonda hissediyorlar kendilerini.

Toplamda 1250 kişilik bir kapasitemiz bulunuyor. Bu kapasitemizin düğünleriniz için oldukça yeterli olduğunu düşünüyoruz. Büyük organizasyonlar için ilk sırada tercih ediliyor, bu sorumluluğun da hakkını çok çalışarak veriyoruz. Sadece düğünler değil, aklınıza gelen tüm özel ve kurumsal davetlerde bizi tercih edebiliyorsunuz. Teknolojik ekipmanlarla donatılan uygun altyapımız ve yüksek kapasitemiz ile tüm beklentilerinizi karşılayacağımızdan eminiz.

Elya Balo Salonu Bafra’da unutulmaz organizasyonlar gerçekleştirmek için ihtiyaç duyulan salonların başında geliyor. Siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğününüzü şık ve kaliteli bir düğün salonunda gerçekleştirmek isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Zeki KANBUR
    Yönetici

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Elya Balo Kızılırmak Mah.Yaşardoğu cad.No:11 Kat:3 Bafra, Samsun

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Elya Balo Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.