Bafra Düğün Salonları

Bafra düğün salonları Düğün.com aracılığıyla hizmetinizde! Sevdiklerinle beraber geçireceğin o muhteşem gece için ideal salonu seç, düğününü planla!


Hoşseda Düğün Salonu

Bafra

Hoşseda Düğün Salonu

Düğün hazırlıklarına başladınız, en önemli kararı vermek üzeresiniz ve kafanızda pek çok soru var, değil mi? Endişelenmenize hiç gerek yok! Hoşseda Düğün Salonu’nda güzel bir gece geçirmeniz için...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

7
İncele
Bafra Davet ve Toplantı Merkezi

Bafra

Bafra Davet ve Toplantı Merkezi

Mutlu çiftlerin heyecanına ortak olmayı ve konuklarınız için en iyisini yapmayı ilke edindiğimiz Bafra Davet ve Toplantı Merkezi’nde unutulmaz bir düğün sizi bekliyor! Düğün, nişan, kına gecesi ve..

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

25 1 2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları
Düğün gerçekleştirecek çiftlerin kafasında düğün planı netleşmeye başladıkça yapılması gereken bazı seçimler de gün yüzüne çıkıyor. Bu seçimlerin düğünü etrafında şekillendirecek öğelerinden biri de düğünün yapılacağı mekan. Eğer davet mekanı konusunda bir düğün salonu tercihi yapılacaksa Bafra düğün salonları arasından uygun bir salon tercih edilebilir. Zira bu salonlar, nişan, kına, gibi davetlere de hizmet verebileceği gibi özellikle düğünler için de güzel fırsatlar sunmaktalar. Sayfada bulunan düğün salonlarını inceleyebilir ve düğününüz için en ideal salonları belirleyebilirsiniz. Bunu yapmakta size yardımcı olacak, bilgi, fotoğraf ve çift yorumları işletme sayfalarında mevcut. Ardından seçtiğiniz salonlardan kolayca fiyat teklifi isteyip nihai kararınızı verebilirsiniz.