Bafra Davet Düğün Salon ve Kır Bahçeleri
10 Yorum
6. yıl
Bafra
0 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunİhtişamlı süslemelerYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıAlkol servisi yokGeniş otopark

50 - 2000 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Bafra Doremi Düğün Salonu

100.000 - 150.000 TL

Bafra Elya Balo Salonu

200 - 1500 Kişi
100.000 - 150.000 TL

Bafra Yankı Düğün Sarayı

200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bafra'daki Düğün Salonları

Samsun’un yemyeşil ilçelerinden biri olan Bafra; doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleri, deniz turizmi, tarım ürünleri ve endüstriyel tesisleri ile ünlü. Bafra'da düğün yapacak olanlar için birçok seçenek bulunuyor. Bafra düğün salonları genellikle modern mimariye sahip, ferah ve şık alanlar sunuyor. Doğanın içinde bulunan düğün salonları, eşsiz manzaralarla düğün fotoğraflarına harika fonlar oluşturuyor.

Bafra’da kapalı ve açık alanlarıyla hizmet veren salonlar bulunuyor. Böylelikle yaz aylarında açık havada düğün yapmak isteyen çiftler de uygun alternatiflere sahip oluyor. Bafra'da düğün salonları genellikle yüksek kapasiteli bir özellik gösteriyor. Ortalama 500 kişilik davetlere ev sahipliği yapan davet alanları bulunuyor. Ancak daha küçük ve daha büyük kapasiteli mekanları da bulmak mümkün.

Düğün organizasyonu, genellikle catering hizmetleri, fotoğraf ve video çekimi, çiçek düzenlemesi, müzik ve eğlence organizasyonları, nikah ve gelin arabası hizmetleri gibi farklı hizmeti içerir. Düğün salonları genellikle özel otopark alanları ve karşılama hostesi hizmeti de sunar. Bafra'nın bir diğer avantajı ise genellikle diğer bölgelere göre daha uygun fiyatlı düğün salonlarının olması diyebiliriz.

Bafra’da Bahçeler Mahallesi genellikle açık havadaki düğün organizasyonlarına hizmet verebilecek şekilde alanlar sunuyor. İshaklı ve Çarşı mahallelerinde ise mekanlar kapalı balo salonlarıyla hizmet veriyor. Bu farklı seçenekler, sizin düğün tercihleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre değişebilir. Ayrıca her mahallede farklı tesisler ve çeşitli hizmetler sunan düğün salonları mevcut olabilir.

Bafra Düğün Mekanları Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Samsun düğün salonları isteklerinize karşılık verecek her türlü hizmeti sunuyor. Profesyonel organizasyon ekibi düğününüzün bütün düzenlemelerini en ince detayına kadar düşünüyor. Salonlar düğününüz için özel olarak hazırlanan dekorasyonlar sunuyor. Düğünleriniz için özel olarak hazırlanan çiçekler, mekanın ambiyansını tamamlıyor. Sunulan geniş konsept ve renk seçeneklerinden istediğinizi seçebiliyorsunuz. Dilerseniz, kendi dekorasyon fikirlerinizi de iletebilirsiniz.

Bafra’daki salonlar bünyesindeki profesyonel aşçılar ile çalışıyor. Düğününüzde yemekli ve yemeksiz menülerden birini tercih edebilirsiniz. Yemekli menüler genellikle kırmızı veya beyaz etli seçenekler içeriyor. Ayrıca vejetaryen veya vegan menülerden de seçebiliyorsunuz. Yemeksiz düğünler ise genellikle aperatif menü veya kokteyl tarzında gerçekleşiyor. Mekanlarla anlaşarak menülere alkollü içecek ekleyebilirsiniz. Dilerseniz dışarıdan başka bir catering firması ile de anlaşabilirsiniz.

Düğününüzün en özel anlarını ölümsüzleştirmek için profesyonel fotoğrafçılar ve kameramanlar hizmetinizde oluyor. Düğünlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan müzik de mekanlar tarafından sağlanıyor. İstediğiniz müzik türüne ve DJ seçimine karar verebilirsiniz. Samsun Bafra düğün salonları profesyonel ses, ışık ve sahne hizmetiyle size ve sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatıyor. Dilerseniz, dışarıdan başka bir firmayla da anlaşabiliyorsunuz.

Bafra Düğün Salonları Fiyatları

Bafra düğün salonu alternatifleri, sundukları hizmetlerin kapsamına göre kendi ücretlendirme politikalarını uyguluyor. Bazı salonlar standart hizmetlerin dışında farklı paketler sunarak ekstra hizmetler sağlıyor. Bu hizmetler arasında; dans pisti kaplama, özel çiçek düzenlemesi, çocuklar için palyaço, konaklama hizmetleri gibi seçenekler bulunuyor. Bu ekstra hizmetler, toplam fiyatları etkiliyor. Ayrıca hizmet veya paketlerde yapacağınız değişiklikler fiyatlara ek olarak yansıyabiliyor.

Bafra düğün mekanları arasında yerini alan salonlar, farklı konumlarda bulundukları için fiyatları çeşitlilik gösteriyor. Şehir merkezine uzak ve ulaşımı zor olan mekanlar daha uygun fiyatlı seçenekler sunarken, popüler semtlerde bulunan ve kolay ulaşılabilirliği olan mekanlar yüksek fiyatlı oluyor. Köprübaşı’ndaki mekanlar genellikle ortalamanın altında fiyatlarla hizmet veriyor. Uygun fiyatlı bir düğün için burayı tercih edebilirsiniz.

Samsun Bafra düğün mekanları, organizasyonun gerçekleşeceği tarih ve saate göre farklı fiyatlarda hizmetler veriyor. Yoğun olan yaz döneminde düğününüzü gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız, diğer dönemlerden daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonu gerçekleşen düğünler de hafta içine göre yüksek fiyatlı oluyor. Aynı zamanda öğlen düğünleri de akşam organizasyonlarına göre düşük fiyatla hizmet veriyor.

Fiyatlar, mekanda seçilen menüye göre de değişiklik gösteriyor. Yemekli düğünler, yemeksiz düğünlere göre yüksek fiyatlı oluyor. Ayrıca bazı mekanlar minimum misafir sayısı ve minimum harcama tutarı belirleyerek hizmet veriyor. Düğününüz için belirlediğiniz bütçeye uygun seçenekleri değerlendirmenizde fayda var. Salonların sunduğu kampanyaları takip ederek uygun fiyatlı bir düğün gerçekleştirebilirsiniz.

Samsun Bafra Düğün Salonları Özellikleri ve Avantajları

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları