Bafra Düğün Salonları

Bafra düğün salonları Düğün.com aracılığıyla hizmetinizde! Sevdiklerinle beraber geçireceğin o muhteşem gece için ideal salonu seç, düğününü planla!

4 firma

Bafra

Bafra Davet ve Toplantı Merkezi

“Bafra Davet ve Toplantı Merkezi sizlerin mutluluğuna ortak olmayı ve sizler için en iyisini yapmayı ilke edinmiştir” “EN ÖZEL GÜNÜNÜZ EN ÖZEL GÜNÜMÜZDÜR” sloganını benimseyerek 2015 yılında 1...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

33 1

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları
Düğün gerçekleştirecek çiftlerin kafasında düğün planı netleşmeye başladıkça yapılması gereken bazı seçimler de gün yüzüne çıkıyor. Bu seçimlerin düğünü etrafında şekillendirecek öğelerinden biri de düğünün yapılacağı mekan. Eğer davet mekanı konusunda bir düğün salonu tercihi yapılacaksa Bafra düğün salonları arasından uygun bir salon tercih edilebilir. Zira bu salonlar, nişan, kına, gibi davetlere de hizmet verebileceği gibi özellikle düğünler için de güzel fırsatlar sunmaktalar. Sayfada bulunan düğün salonlarını inceleyebilir ve düğününüz için en ideal salonları belirleyebilirsiniz. Bunu yapmakta size yardımcı olacak, bilgi, fotoğraf ve çift yorumları işletme sayfalarında mevcut. Ardından seçtiğiniz salonlardan kolayca fiyat teklifi isteyip nihai kararınızı verebilirsiniz.