Serdivan Düğün Salonları

Serdivan düğün salonları Düğün.com aracılığıyla! Düğün planının en önemli adımlarından birini atmak için uygun mekanları incele ve fiyat teklifi al!

By Peker Düğün Salonu
26
By Peker Düğün Salonu

12 yorum

Serdivan

 • 3. yıl
 • By Peker Düğün Salonu, Sakarya’nın Serdivan ilçesinde uzun yıllardır hizmet veren ve tecrübesiyle davet sektöründe varlığını sürdürmeye devam eden değerli bir işletme olarak karşımıza çıkıyor....

  Başlangıç Fiyatı
  30.000 - 40.000 TL
  Kapasite
  1.000-2.000

  Diğer Firmalar

  Yakınlardaki diğer seçenekler:

  MK Düğün Davet
  Üyelere
  Özel Fiyat
  35
  1
  MK Düğün Davet

  9 yorum

  Adapazarı

  MK Düğün Davet Sakarya ailesi, Adapazarı lokasyonunda hizmet vererek mutlu çiftlere titizlikle hazırlanmış organizasyonlar için mükemmel davet alanı sunuyor. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeyle...

  Üyelere Özel

  Hafta Sonu, Kokteyl, Paket

  40.000 TL Fiyat Al

  Sayfa 1 / 1
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Düğününüz için uygun bir işletme ararken aklınızda onlarca soru olması doğal bir süreç. Her şeyi istediğiniz gibi yapmayı umarken bazı noktalarda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. İlk yapmanız gereken tabii ki tüm diğer seçimlerde de size kolaylık sağlayacak Düğün.com'u ziyaret etmek. Ardından salonlar hakkındaki ayrıntılı bilgileri inceleyebilirsiniz. Salonun hizmetleri ve fiyat aralığı hakkında fikir edindikten sonra salon fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Ayrıca bir çok düğün hizmeti için bulunan çift yorumları seçim yapmanız konusunda sizlere azami ölçüde fayda sağlayacaktır. Serdivan düğün salonları arasında düğününüz için en uygun salonu seçmek için tüm araçlar elinin altında, düğününün ardından yorum bırakmayı unutma.

  Serdivan Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Düğün Salonları

  Tüm Şehirler Düğün Salonları