Prestij Düğün Salonu
3. yıl
Adapazarı
9 saatte cevap verir

Modern ve sadeYüksek tavanAsma katlı salonMenü tadımıGeniş dans pistiSahne ışık sistemiAlkol servisi yokKolay ulaşım

100 - 625 Kişi
27.000
20.000 TL
İncele
Gonca Düğün Salonu
1 Yorum
4. yıl
Adapazarı

Butik düğüne uygunSade süslemelerYüksek tavanGelin yolu süslemesiKolonsuzGeniş dans pistiSahne ışık sistemiAlkol servisi yok

50 - 1000 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele
Safirhan Düğün Sarayı
5,0
(9 Yorum)
4. yıl
Erenler
12 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunModern ve sadeYüksek tavanMenü tadımıCanlı müzikBüyük gelin odasıAlkol servisi yok

100 - 1500 Kişi
75.000
65.000 TL
İncele
Aygınlar Düğün Salonu
4,9
(14 Yorum)
4. yıl
Serdivan

Farklı konseptlerGün ışığı alanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yok

200 - 1500 Kişi
55.000
45.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Serdivan Payitaht Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Serdivan Şehr-i Mahal

200 - 2500 Kişi
100.000 - 150.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Serdivan'daki Düğün Salonları

Serdivan düğün yerleri, hayallerinizdeki o unutulmaz organizasyonu gerçekleştirmek için aradığınız alanlara sahip! Açık ve kapalı alan seçenekleri sayesinde dilediğiniz zaman düğün yapma imkanı sunuyor. Doğa ve panoramik şehir manzarasına sahip mekanlar büyüleyici bir düğün alanına sahip olmanızı sağlıyor. Bahçelievler, Kemal Paşa ve İstiklal mahallelerinde pek çok mekan seçeneği bulmanız mümkün.

Her kapasiteye uygun düğün salonları Serdivan ilçesinde bulunuyor. 750’den 3000’e kadar misafirinizi rahatlıkla ağırlayabilme imkanına sahipsiniz. Bunun yanında Bahçelievler Mahallesi’ndeki düğün salonları Kemal Paşa’da bulunanlara kıyasla daha yüksek kapasiteli alanlar sunuyor. Yemekli ve yemeksiz düzende de ağırlayabileceğiniz kişi sayısı farklılık gösteriyor. Yemeksiz düğünlerde çok daha faza misafirinizi çağırabilirsiniz.

Sakarya Serdivan Belediyesi düğün salonu seçenekleri, çiftlerin oldukça ilgisini çekiyor. Havadar ve ferah bir alanda evlenmek istiyorsanız; kolonsuz, yüksek ve açılır-kapanır tavanlı salonlar muhteşem bir düğün için oldukça uygun. Diğer bir yandan bazı mekanlarda balkon ve teras seçeneğinin bulunması, hava almak ve eğlenceyi açık havaya taşımak için ideal.

Serdivan’daki mekanlar merkezi konumda olması sebebiyle de sıklıkla tercih ediliyor. Samimi bir ilçe olan Serdivan, ulaşım konusunda da kolaylık sağlıyor. Toplu taşımayla gelmek isteyen misafirleriniz; minibüs ve otobüs gibi araçları kullanabilirler. Diğer bir yandan da özel araçlarıyla gelmeyi tercih eden misafirleriniz yolu kolayca bulabilir. Özel araçlarını park edebilecekleri otoparktan ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Sakarya Serdivan Düğün Salonlarındaki Hizmetler

Serdivan Düğün Salonları Fiyatları Uygun mu?

Serdivan’daki düğün alanlarının fiyatı her semtte farklılık gösteriyor. Kemal Paşa ve İstiklal mahallelerindeki mekanlar Bahçelievler’deki düğün salonlarına kıyasla çok daha uygun fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Düğün salonunun tasarımı, kapasitesi ve hizmetlerine göre her semtte farklı fiyat skalasına sahip mekanlarla karşılaşabilirsiniz. Bütçenize en çok uyan semtteki mekanlara göz atarak tercihinizi yapabilirsiniz.

Düğün salonlarının sunduğu fiyatlar davet türüne göre değişiklik gösterebiliyor. Serdivan’daki mekanlar her davet türüne özel bir fiyatlandırma uyguluyorlar. Yemeksiz davetlerde mekanların birçoğu standart kokteyl paket fiyatı sunmayı tercih ediyor. Bu tutar; davetli sayısı, alınan hizmet ve ikramlara göre değişebiliyor. Yemekli düğünlerde ise ödeyeceğiniz rakam kişi başı üzerinden belirleniyor.

Serdivan uygun düğün salonlarında bir davet düzenlemek istiyorsanız seçeceğiniz gün oldukça önemli. Mekanların fiyatları düğünün gerçekleşeceği gün ve aya göre farklılık gösterebiliyor. Hafta içi gibi talep yoğunluğunun daha az olduğu günlerde uygun fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Diğer bir yandan ise yaz ve bahar ayları düğün sezonu olarak bilindiğinden fiyatta biraz daha artış olabiliyor.

Serdivan’da Düğün Salonu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Evlenmek için seçeceğiniz mekanın kapasitesinin konuklarınıza uygun olması oldukça önemli. Eğer butik bir davet hayal ediyorsanız, boş sandalyelerin olmasını istemeyebilirsiniz. Bunun için butik davetlere özel tasarlanmış salonlar tercih edebilirsiniz. Ekstradan düğüne katılan konukların olacağını hesaba katarak, davetli sayınızdan 15-20 kişilik fazladan bir yer ayırtmış olmanız konukların ayakta kalmasını önleyecektir.

Yaz ve bahar aylarında bir düğün gerçekleştirmek istiyorsanız, hava durumu önceden kontrol ederek günü belirleyebilirsiniz. Bunun yanında Serdivan açık hava düğün salonlarını tercih ediyorsanız, seçtiğiniz alanın olumsuz hava koşullarına karşı önlem almış olmasına dikkat etmelisiniz. Çadır veya tente gibi önlemler, olası rüzgar ve yağmura karşı davet alanını koruyacak.

Dört mevsim boyunca davet gerçekleştirme olanağına sahip kapalı bir salon seçtiysen, alanın ferah bir ortama sahip olması önemli. Serdivan kapalı düğün salonlarını incelerken, davet alanındaki havalandırma ve klima sistemlerini kontrol edebilirsiniz. Bu sistemler davet boyunca misafirlerinizin havadar bir salonda eğlenmesini sağlayacak. Hava almak isteyen misafirleriniz için de balkon ve terası olan alanlar seçebilirsiniz.

Düğünde almak istediğiniz hizmetlere göre de mekan tercihi yapabilirsiniz. Serdivan’daki düğün salonlarından davetlere özel verdikleri hizmetler hakkında bilgi almanız önemli. Mekanların genelinde; dekorasyon, servis ekibi, ses sistemi ve karşılama hostesleri gibi hizmetler yer alıyor. Bu noktada after party ve nikah gibi özel taleplerinize uyan mekanları tercih edebilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları