Prestij Düğün Salonu
3. yıl
Adapazarı
9 saatte cevap verir

Modern ve sadeYüksek tavanAsma katlı salonMenü tadımıGeniş dans pistiSahne ışık sistemiAlkol servisi yok

100 - 625 Kişi
45.000
35.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

200 - 1500 Kişi
60.000 - 80.000 TL
100 - 250 Kişi
40.000 - 60.000 TL
100 - 350 Kişi
40.000 - 60.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Akyazı’daki Düğün Salonları

Sakarya’nın doğusunda bulunan Akyazı; doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve geleneksel lezzetleri ile ünlü bir ilçe. Sakarya Akyazı’daki düğün salonları da bu özellikleri içeren farklı alternatiflere sahip. Özellikle de merkezden bir tık uzakta ikamet eden çiftler için büyük bir avantaj sağlıyorlar. Teknolojik ekipmanlarla donatılan modern salonlar düğün eğlencelerinin vazgeçilmezi oluyor!

İlçenin merkezinde bulunan Ömercikler Mahallesi, düğün salonları açısından oldukça zengin bir bölge. Merkeze yakın olan Yeni Mahallesi’ndeki mekanları da değerlendirebilirsiniz. Böylelikle Akyazı’da düğün salonlarının oldukça kolay ulaşım imkanına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Özel araçlarla farklı ilçelerden de rahatlıkla gelinebiliyor. Ayrıca durakların birçoğu salonlara yürüme mesafesinde olduğundan toplu taşıma araçları önemli bir alternatif oluyor.

Özenle döşenmiş salonlarda yaz-kış fark etmeksizin ferah ortam yaratılıyor. Akyazı düğün yerlerindeki havalandırma sistemleri ve klimalar sayesinde sıcaklık dengesi korunuyor. Bu donanımlı salonlarda düğününüze dair her talebiniz karşılanıyor. Hayallerinizdeki gibi bir gece için esneklik de sağlıyorlar. Sadece düğününüz için değil; kına gecesi, söz ve nişan gibi davetler için de özel paketler hazırlıyorlar.

Akyazı Düğün Salonlarının Sundukları Hizmetler

Sakarya Akyazı düğün mekanları, yemekli ve yemeksiz paket tercihinizle birlikte A’dan Z’ye organizasyon hizmeti de sağlıyor. Salonların en büyük artısı ise çiftlerin organizasyonlarına dair bekledikleri tüm genel hizmetleri bu paketlerde bulmaları oluyor. Böylelikle çoğunlukla ekstra hizmetler için ayrıca ücret ödemenize gerek kalmıyor. Paket kapsamında yararlanacağınız imkanları merak ediyorsanız, şöyle:

Akyazı Düğün Salonları Fiyatları Nasıl?

Akyazı’da, genel olarak Sakarya düğün salonlarına kıyasla daha ekonomik mekanlar mevcut. Başlangıç fiyatlarının çok uygun olduğunu görüyoruz. Özellikle de yemeksiz paketler için çiftlerin yüzünü güldüren rakamlar talep ediyorlar. Fakat toplam tutarlar pek çok faktöre bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Konumdan konuma değişiklik gösteren fiyatlara baktığımızda Ömercikler Mahallesi’nin daha uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Yemekli paket tercihinizde kişi başı üzerinden ücretlendirme yapılacağını bilmelisiniz. Bu durumda seçeceğiniz menü ve davetli sayınız en önemli faktörlerden oluyor. Örneğin; seçiminiz beyaz etli menülerden yana olursa, kırmızı etlilere daha makul bir toplam fiyat ödeyebilirsiniz. Ayrıca Akyazı düğün salonları arasında kişi sayısının artması durumunda menü fiyatlarında indirim yapan yerlerin de mevcut olduğunu belirtelim.

Dekorasyonun görkemli olduğu ve göz alıcı aksesuarların kullanıldığı davet alanları için bir tık daha yüksek fiyat talep ediliyor. Eğer süslemelerde, menülerde ya da diğer hizmetlerde değişikliğe gitmek isterseniz de fiyatların yeniden hesaplandığını bilmelisiniz. Paketlerden bağımsız olarak salonların sundukları özel imkanlardan yararlanmak istediğinizde ise ek ücret ödemeniz gerekiyor.

Akyazı’da düğün fiyatlarını sadece mekanın özellikleri ve sundukları hizmetler belirlemiyor. Organizasyon tarihi ve saatiniz de önemli oluyor. Kış düğününüz için özel fiyatlardan yararlanabileceğiniz gibi hafta içi organizasyonlarında da indirimlerle karşılaşabilirsiniz. Fiyatların ortalamanın üzerine çıktığı yaz aylarında ise erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Ayrıca mekan yetkilisi ile ödeme seçenekleri ve kolaylıklarını da konuşmalısınız.

Akyazı Düğün Salonlarının Davet Alanı Özellikleri

Akyazı’da düğün salonu araştırırken mekan bünyesindeki farklı davet alanlarıyla karşılaşabilirsiniz. Özellikle de bir bina içerisinde çeşitli kapasitelere sahip kapalı salonları ile hizmet veren mekanları bulabilirsiniz. Böylece hizmetlerini beğendiğiniz mekanın size uygun olan balo salonunu tercih edebilirsiniz. Ayrıca açık alana sahip salonları yaz organizasyonlarınız için de değerlendirebilir veya bu alanlarda karşılama kokteylleri düzenleyebilirsiniz.

Akyazı düğün salonlarının birçoğu kolonsuz ve yüksek tavanlı alanlar sunuyor. Geniş katılımlı organizasyonlara elverişli olmalarının yanı sıra konforlu bir eğlence ortamı da sağlıyorlar. Sadece 1.000-2.000 kişilik kalabalık düğünler için değil; 200 kişiden başlayan ve 750 kişiye kadar çıkan davetleriniz için de Akyazı’da uygun salonlar bulabilirsiniz. Şık atmosfere sahip salonlar sizi bekliyor!

Akyazı düğün salonları, çiftlerin düğün organizasyonlarına dair tüm beklentilerini karşılayabiliyor. Tarzınıza ve bütçenize uygun bir yer bulabilmek için yapmanız gereken tek şey, kriterlerinizi belirlemek. Sayfadaki filtreleme araçları aradığınız özelliklere sahip salonları listelemeniz için size yardımcı oluyor. Mekanların başlangıç fiyatlarını, hizmetlerini ve görsellerini gidip görmenize gerek kalmadan inceleyebiliyorsunuz. Formları doldurarak fiyat tekliflerini almayı unutmayın!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları