200 - 875 Kişi
80.000 - 100.000 TL
200 - 875 Kişi
60.000 - 80.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kıbrıs’ta Düğün Salonu Fiyatları Neye Göre Değişir?

Düğün organizasyonunuz için her bütçeye uygun bulabileceğiniz düğün salonlarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Salon düğünü size en uygun fiyata yüzlerce davetlinizi ağırlama imkanı sunar. Peki, düğün salonu fiyatları neye göre değişir? İlk olarak düğün salonunun büyüklüğü, davetli sayınız, alacağınız hizmetin içeriği ve farklı organizasyon talepleriniz fiyatın çeşitlenmesini sağlayacaktır. Özellikle fiyata en çok etki eden düğün salonunun özellikleridir. Örneğin, teras hizmeti sunan ya da açılabilir tavanı bulunan bir düğün salonu diğer standart düğün salonlarına göre biraz daha fazla fiyatlı olabilir. Ayrıca bölge seçimi de fiyatı etkileyen diğer faktörler arasında yer alır. Rekabetin fazla olmadığı yerlerde düğün salonu fiyatlarının da daha fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Düğün Salonu Mekanı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Düğün salonuna karar vermek için öncelikle bazı kriterleri göz önünde bulundurmalısınız. İlk olarak anlaşacağınız düğün salonunun şehir merkezine yakın lokasyonda olmasına özen göstermenizi tavsiye ederiz. Mekan özelliklerinden bahsetmemiz gerekirse, iyi bir havalandırması ve jeneratörü olan düğün salonlarını tercih etmenizde yarar var. Mekan sahiplerine “Salon kapasitesi ne kadar? ve “Davetli sayısı için üst sınır nedir?” gibi soruları sormayı sakın ihmal etmeyin. Özellikle kolonsuz düğün salonu bulmaya çalışın. Eğer bulamıyorsanız kolonların sayısını ve konumlarını göz önünde bulundurarak bir seçim yapmanızı tavsiye ediyoruz. Daha detaylı bilgiler için 3 soruda düğün salonları rehberi yazımıza göz atabilirsiniz.

Kıbrıs’ta düğün salonu ararken almak istediğiniz organizasyon hizmetini, davetli sayınızı, bütçenizi ve salonun özellikleri ile konumunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca ücretsiz fiyat teklifleri de alabileceğinizi unutmayın!

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları

  • Kıbrıs Düğün Salonları Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Lefkoşa 550 150 82.500 TL
    Gazimağusa 550 150 82.500 TL