Çanakkale Merkez Düğün Salonları

Çanakkale Merkez düğün salonları Düğün.com'da sizlerle! İhtiyacın olan salonu bulmak için işletmeleri inceleyip ücretsiz fiyat teklifleri al!

Troy Event Hall
38
1

2018 yılından beri hizmet veren Troy Event Hall Çanakkale Merkez’de kapılarını açıyor. Mekanımızın dikkat çeken özellikleri arasında hem merkezi bir konumda bulunması, hem de denize sıfır olması...

Başlangıç Fiyatı
30.000 - 40.000 TL
Kapasite
500-750

Diğer Firmalar

Yakınlardaki diğer seçenekler:

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Çanakkale Merkez'de düğün yapacaksanız bir mekan arayışına girmişsiniz demektir. İhtiyaçlarınızı karşılayacak mekanı bulmak için Çanakkale Merkez düğün salonlarını değerlendirmenizde fayda var. Özellikle kalabalık düğün, nişan, kına gecesi gibi organizasyonlarınızı kapalı mekanlarda gerçekleştirmek istiyorsanız hemen listelenmiş işletmeleri incelemeye başlamanızda fayda var. Firma profil sayfalarında bulunan veriler, çeşitli açılardan çekilmiş salon fotoğrafları, mekanların konum bilgileri gibi detayları değerlendirerek seçim yapabilirsiniz. Düğününüz için tüm arayışlarınızda olduğu gibi, mekan arayışınızda da Düğün.com yanınızda. Birbirinden faydalı araçları, ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetler için firmalar ve daha önce düğününü bizim aracılığımızla planlamış çiftlerin yorumları düğün planınız konusunda size yardımcı olacaktır.

Merkez Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları