Peker Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Peker Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Peker Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Peker Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Peker Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Peker Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Peker Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Tüm Sorular

Peker Düğün Salonu Hakkında

Bursa Karacabey'de 1985 yılından beri faaliyet göstermekte olduğumuz Peker Düğün Salonu'nda mutlu çiftlerimizin yüzünü güldürmek için çalışıyoruz. Hayallerinizin gerçekleştiği en özel anlarda avantajlı fiyatlarımızla kaliteli hizmet sunuyoruz. En iyisini hak ettiğinizi biliyor, bu yüzden genç ve dinamik ekibimizle her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Yenilenen düğün organizasyonu modasını ve konseptleri takip ediyor, bu gece sizin isteklerinize uygun bir atmosfer yaratıyoruz. Haydi, hazırlıklara başlayalım!

İki katlı salonumuzda yüksek tavanlı geniş bir alanda misafirlerinizi ağırlıyoruz. Kaliteli eğlencenin adresi olan salonumuzda her mevsim en şık davetlere ev sahipliği yapıyoruz. Bunun için son teknoloji ses, ışık, sahne kurulumu ile iklimlendirme ve havalandırmayı da salon tipi sistemlerden tercih ediyoruz. Size özel repertuvar düzenlemeleri de yapan müzisyenlerimiz sahnede yerini alarak eğlenceyi başlatıyor... Rüya gibi bir gecede kesintisiz eğlenceyi enfes davet menüleriyle taçlandırıyoruz. Yetenekli aşçılarımız ve mutfak ekibimiz damak tadınıza göre seçtiğiniz lezzetleri hazırlıyor. Taptaze malzemeler kullanarak şık sunumlarla sofralarınıza taşıdığımız ise; başlangıç tabağı, ara sıcak, salata, ana yemek ve tatlı oluyor. İkramlı ve düğün pastalı menüler ile kokteyl davetler de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Davet menüsü kararı konseptinize ve düğün salonuna da yansıyor! Peker Düğün Salonu Karacabey'de yemekli bir düğün töreni için ziyafet düzeninde bir davet alanı tasarlıyoruz. Beyaz ve altın sarısı renklerde kaliteli kumaşlarla masa sandalye süslemeleri yapıyoruz. Şık vazolarda renk renk çiçeklerle şıklığı tamamlıyoruz. Kırmızı halı sevdiğimiz gelin yolu, nikah masası ve dans pistiyle ihtiyacınız olan her şeyi özenle tasarlıyoruz. Ancak kokteylleriniz için daha sade bir düzen ve davet alanı dekore ediyoruz. Karar sizin, şıklığı ve zarafeti tarzınızı yansıtan detaylarla tamamlamamız için organizasyon sorumlumuza anlatın yeter!

Bursa Karacabey düğün salonu fiyatlarımızı öğrenmek ve daha detaylı bilgi almak için Peker Düğün Salonu iletişim formunu doldurun!

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Runguşpaşa Mahallesi, 49. Sk. 4C, 16700 Karacabey/Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Peker Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.