Menekşe Düğün Salonu

E-posta Gönder

Menekşe Düğün Salonu
 • İnegöl, Bursa. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Menekşe Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Menekşe Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Menekşe Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Menekşe Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Menekşe Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Menekşe Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Menekşe Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Menekşe Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Menekşe Düğün Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Menekşe Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Menekşe Düğün Salonu düğün dışında nişan, doğum günü, kına ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Menekşe Düğün Salonu Hakkında

Şık dizaynımızla birlikte istediğiniz gibi bir düğün organizasyonu geçireceğinizin garantisini veriyoruz. Menekşe Düğün Salonu İnegöl/Bursa olarak uzun yıllar boyunca çiftlerimizin mutlu anlarına şahit olduk. Alanında uzman kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışımızla birlikte hayallerinizdeki gibi bir gün yaşamanız için çalışıyoruz. Size özel planlama yaparak organizasyonunuzun başından sonuna kadar ilgisi ve yardımıyla stresinizin hafiflemesini sağlayacak olan organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Düğün, nişan, kına ve bekarlığa veda partisi, sünnet düğünü başta olmak üzere doğum günleri, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantılarına da ev sahipliği yapıyoruz.

Salonumuzun konumu itibariyle kolay ulaşılabilir bir noktada. Davetlileriniz ulaşım konusunda herhangi bir problem yaşamayacaklar. 300 kişiye kadar konuklarınızı ağırlayabileceğimiz salonumuzda her mevsim organizasyon düzenlemenize imkân veren ısıtma ve soğutma sistemimiz mevcut. Mekanımızda sıcak ve samimi bir ortam yaratıyoruz. Bunu ufak detaylarla ve dokunuşlarla sağlıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunarak soft ve açık renkli seçeneklerimiz arasından zevkinizi en iyi yansıtan kombini seçebiliyorsunuz. Salon girişine ve gelin yoluna kırmızı halı seriyor çiçekler taglar kurarak salona masalsı bir ortamda girmenizi sağlıyoruz. Gelin damat masamızı da seçmiş olduğunuz renklere uygun olarak tasarlıyoruz. Süslemelerini de çiçeklerle ve farklı aksesuarlarla yapıyoruz.

Eğlenceli müzikleriyle eğlenebileceğiniz profesyonel orkestramız müzik zevkinize göre şarkı listesini hazırlıyor. Kaliteli, teknolojik ses ve sahne ekipmanlarımız olduğundan dolayı kesintisiz bir şekilde eğlenebileceksiniz. Işık sistemimiz salona ilk girişinizden itibaren sizi takip ediyor olacak ve ilk dansınızı gerçekleştirirken ışık altında muhteşem görünecek, yıllar geçse de unutamayacağınız net fotoğraf karelerine sahip olacaksınız.

Siz de İnegöl Menekşe Düğün Salonu telefon ve adres bilgilerine ulaşmak, fiyat bilgisi almak için ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Kemalpaşa Mh. Hacı Süleyman Sk. PK:16400 İnegöl/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Menekşe Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.