Söke İmza Davet ve Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Söke Efsane Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Söke Şahin Kardeşler Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Söke Morel Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Söke'deki Düğün Salonları

Söke, coğrafi konum olarak tarih boyunca önemli bir bölgede bulunuyor. Söke ilçesinde, birçok düğün salonu bulunuyor. Her biri farklı büyüklükte, tarzda ve fiyatta olabiliyor. Ayrıca mekanlar kendilerine ait özel araç park alanı da bulunduruyor. Mekanlar genellikle kapalı balo salonlarıyla hizmet veriyor. Ortalama 600 kişiye hizmet verebilecek kapasiteye sahip düğün salonları bulunuyor.

Aydın Söke düğün mekanları, organizasyonunuz için modern ve şık atmosferlerde birçok seçenek sunuyor. Her bütçeye, tarza ve ihtiyaca uygun bir düğün salonu bulunabiliyor. Mekanlar geniş ve ferah alanlar sunuyor. Düğün salonları genellikle kolonsuz olduğundan tüm misafirler sahneyi rahatlıkla görebiliyor. Ayrıca geniş dans pistinde tüm sevdiklerinizle beraber eğlenebiliyorsunuz.

Söke Belediyesi düğün salonu seçenekleri, aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti sizlere sunuyor! Konuklarınızı daha iyi karşılayabilmek için hostes ve vale hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz trio eşliğinde de karşılama yapabiliyorlar. Düğün organizasyonları için özel isteklerinizi de gerçekleştirebilen mekanlar bulunuyor. Bazı mekanlar; düğün pastası, nikah şekeri, gelin arabası kiralama gibi ek hizmetler de sunabiliyorlar.

Söke Düğün Mekanlarının Hizmetleri

Söke düğün salonları genellikle yüksek kaliteli yemek hizmetleri sunuyor ve menüler genellikle isteklerinize göre özelleştirilebiliyor. Ayrıca düğün pastası ve diğer tatlılar gibi ikramlar da sağlanıyor. Yemekli veya yemeksiz menülerden dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz. Dilerseniz kokteyl tarzında bir davet de gerçekleştirebiliyorsunuz. Menülere karar vermeden önce tadım yapabilirsiniz. Dışarıdan bir catering firması ile de anlaşabilirsiniz.

Aydın Söke düğün salonları profesyonel ses ve ışık hizmetleri sunuyor. Mekanların anlaşmalı olduğu yetenekli orkestra ve müzisyenlerle canlı müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Dilediğiniz tarzda repertuvarlar oluşturulabiliyor. Size özel şarkı listeleri oluşturuluyor. Ayrıca farklı şekilde eğlenmek isterseniz DJ hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Bazı mekanlar after party hizmetiyle gece yarasından sonra da eğlencenize devam etmenizi sağlıyor.

Düğün salonları Söke’de geniş renk ve konsept seçenekleriyle hayal ettiğiniz tarzda bir organizasyon gerçekleştirmenize imkan tanıyor. Tercihinize göre seçilen süslemeler ve çiçeklerle dekorasyonlar oluşturuluyor. Düğününüzde gerçekleşecek farklı seremoniler için farklı düzenlemeler de gerçekleştirilebiliyor. Salona girişiniz için maytap, konfeti ve farklı çiçekli süsleme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz farklı bir organizasyon firması ile de anlaşabilirsiniz.

Salonlar, düğününüzde yapılacak çekimler için fotoğrafçı ve kameraman hizmeti de sunuyor. Düğün öncesi ve sonrası fotoğraf ve video çekimi hizmeti de bulunuyor. Bazı mekanlar, misafirleriniz için fotoğraf köşeleri dekore ediyor. Böylece güzel bir arka plan oluşturuluyor. Dilerseniz kendiniz dışarıdan fotoğrafçıyla anlaşabiliyorsunuz. Mekanda çekilen fotoğrafları hızlı baskı ile organizasyon esnasında sevdiklerinizle paylaşabiliyorsunuz.

Söke Düğün Salonları Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Mekanların fiyatları, düğünün gerçekleşeceği mevsim ve güne göre değişiyor. Yani Cami Mahallesi’nde dönemsel kampanyalarla uygun fiyatlı düğünler gerçekleştirebilirsiniz. Yenikent ve Kemalpaşa’da açık havada organizasyon hizmeti veren mekanlar yaz aylarında fazla talep gördüğü için havanın sıcak olduğu dönemlerde yüksek fiyatlar sunabilir. Erken rezervasyonlarla buradaki mekanları uygun fiyatlarda kiralayabilirsiniz.

Aydın düğün salonları bulundukları konuma göre farklı ücretlendirmeler yapabiliyor. Söke’de popüler konumlarda bulunan mekanlar genellikle daha yüksek fiyatlı oluyor. Ağaçlı Köyü’ndeki mekanlarda çok uygun fiyatlara ve tatlı manzaralar eşliğinde düğün organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kemalpaşa Mahallesi’nde de uygun fiyatlarla mekan bulmanız mümkün. Samsun Caddesi’nde bulunan mekanlarda ortlama fiyatlarda hizmet veren mekanlar bulabilirsiniz.

Düğün salonlarından talep edilen ek hizmetler de fiyatları etkileyebiliyor. Örneğin; düğün organizasyonu için farklı bir organizasyon firması ile anlaşma yapmak isterseniz, bu ek maliyetler düğününüzün toplam maliyetini artırabilir. Mekanlar her bütçeye uygun paketler sunuyor. Sundukları hizmet paketlerinden size en uygun olanı seçmek, makul fiyatlı bir düğün gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Söke’de Düğün Salonu Seçmenin İncelikleri Neler?

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları