Morel Düğün Salonu

E-posta Gönder

 • Söke, Aydın.

Kapasite Bilgileri

Morel Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Morel Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Morel Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Morel Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Morel Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Morel Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Morel Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Morel Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Morel Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Morel Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Morel Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, parti, davet ve resepsiyon, baby shower, sünnet düğünü, nişan, doğum günü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Morel Düğün Salonu Hakkında

Aydın Söke’de eğlence sektöründe faaliyet gösteren firmamız Morel Düğün Salonu Söke, yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile kaliteyi bir arada buluşturarak size hizmet veriyor. Yıllar içerisinde pek çok çifti ağırladığımız düğün salonumuzda, kuşkusuz her zaman ilk önceliğimizi müşteri memnuniyeti oluşturdu. Düğün gecenizin sonrasında bu kapıdan mesut bir şekilde çıktığınızı görmek… İşte bugüne kadar ki en büyük kazancımız da bu oldu.

Oldukça geniş bir alana sahip olan salonumuz kalabalık organizasyonlarınız için birebir. Organizasyonlarınızı yemekli veya yemeksiz olarak gerçekleştirebileceğiniz gibi kokteyl şeklinde de gerçekleştirebilirsiniz. Yemekli organizasyonlarınız için bize istediğiniz menüyü iletmeniz yeterli olacak.

Salonumuzun oturma düzeni için yuvarlak ve kare tarzında masalarımızdan istediğinizi kullanabiliyoruz. Masa örtülerimizi sandalye giydirmelerimiz ile aynı renkte seçiyor, farklı renge sadece sandalye sırtlığında yer veriyoruz. Bünyemizde yer alan beyaz masa örtüsü, beyaz sandalye giydirme ve lila sandalye sırtlığını tercih edebilirsiniz. Tabi renkler her yılın trendleri takip edilerek her sene yenileniyor.

İlk dansınız için şarkınızı seçtiniz mi peki? Dans şarkınıza karar verdi iseniz orkestramıza parçayı iletebilirsiniz. Eğer hala bir karar veremedi iseniz orkestramız bu konuda size yardımcı olmaya hazır.

Klasikleşmiş ilk dans şarkılarından birini veya son yılların popüler romantik şarkılarından birini tercih edebilirsiniz. Dans pistimiz, gönlünüzce dans edebilmeniz amacı ile geniş bir şekilde tasarlandı.

Salonumuzda dans pisti alanımızı renkli ışık veren ışık robotlarımız sayesinde istediğiniz renge döndürebiliyoruz. Dans pisti üzerinde renkli ışık şovlarının size eşlik etmesi ile danslarınıza devam edebilirsiniz.

Ulaşım konusunda da oldukça avantajlı bir konuma sahibiz. Düğününüz için seçeceğiniz mekânın ulaşım kolaylığı özellik ile davetlileriniz için çok mühim bir konu. Bu konudaki talebinize de cevap veren salonumuzun fiyatları hakkında iletişime geçmek isterseniz formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Halil Morel İş Merkezi Çeltikçi mah. Futbol Sokak No:1 / 301 Söke

 • Nasıl gelinir?

  Çetmen Mobilya Üstü

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.