Kör Ali Baysal Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kör Ali Baysal Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Kör Ali Baysal Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Kör Ali Baysal Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kör Ali Baysal Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kör Ali Baysal Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kör Ali Baysal Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Kör Ali Baysal Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Kör Ali Baysal Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kör Ali Baysal Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kör Ali Baysal Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kör Ali Baysal Düğün Salonu düğün dışında kına, davet ve resepsiyon, baby shower, açılışlar, bayi toplantısı, doğum günü, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Kör Ali Baysal Düğün Salonu Hakkında

Çiftlerimizin unutulmaz bir gün geçirmeleri için kusursuz hizmet anlayışımızla çalışıyoruz. Sektörde yıllarımızı geçirdik, trendleri yakından takip etme fırsatı yakaladık. Düğünlerinizin eşsiz deneyimlere dönüşmelerini sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz sayesinde hayalinizdeki düğün konseptini hiçbir detayı es geçmeden gerçekleştiriyoruz. Avsallar Kör Ali Baysal Düğün Salonu’nda ekibimizle bu mutlu gününüzde yanınızda olmak için can atıyoruz!

Davet Alanları

Kör Ali Baysal Düğün Salonu, 1 kapalı alana sahip. Kapalı alanımızda 400 ila 500 kişiyi rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Salonumuzun yüksek tavanı sayesinde havadar bir atmosfer yakalıyoruz. Salon düzenimizin konforlu olmasına dikkat ediyor, sizin ve konuklarınızın rahatlığını her zaman ön planda tutuyoruz. Şehir manzaralı salonumuz, fotoğraf çekimleriniz için harika bir ambiyans sağlıyor.

Dekorasyon

Salonumuzun dekorasyonunda uzun dikdörtgen masalardan yararlanıyoruz. Masalarımızı her davetlinin pisti görebileceği şekilde özenle konumlandırıyoruz. Masaların arasında geniş aralıklar bırakıyor, konforunuzu önemsiyoruz. Süslemelerimizde genelde altın ve bordo renk paletinden yararlansak da renk alternatifleri sunuyoruz. Gelin ve damat masasını da diğer masalarımız gibi beyaz örtüyle süslüyoruz. Salonumuzdaki dekorasyonun zamansız olmasına dikkat ediyoruz.

Hizmetler

Hizmet konusunda sınır tanımayan Antalya düğün salonlarından birisiyiz. Salonumuzu dilediğiniz gibi süslemek isterseniz dışarıdan organizasyon firması getirmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz. Benzer şekilde dışarıdan fotoğraf ve video çekimi için bir ekiple de anlaşabilirsiniz. Üstelik salonumuzda sadece düğün değil, kına ve bekarlığa veda partileri, nişan kutlamaları, sünnet düğünleri gibi çeşitli organizasyonlar konusunda da hizmet veriyoruz.

Ses sistemleri ve sahne kurulumu konusunda profesyonel ekibimiz size yardımcı oluyor. Ekipmanlarımızın kaliteli olmasına dikkat ediyor, bu konudaki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ediyoruz. Dilerseniz profesyonel canlı müzik sanatçılarımızdan hizmet alabilirsiniz. Orkestramız ve davul gösterisi ekibimiz sayesinde unutulmaz bir gün geçirecek, harika anılar yaratacaksınız. Her bütçeye uygun bir paketimiz bulunuyor.

Antalya düğün mekanları içerisinde kaliteli hizmetiyle ışıldayan Kör Ali Baysal Düğün Salonu, düğünlerinizin eşsiz tecrübelere dönüşmesi konusunda size yardımcı oluyor. Salonumuzda geçireceğiniz günün kusursuz olmasına dikkat ediyor, her noktada yanınızda oluyoruz. Bizimle iletişime geçmek için sayfada yer alan iletişim adreslerimizi kullanabilir veya yan taraftaki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Mutluluğa adım attığınız bu güzel günü kaliteli hizmetimizle taçlandırın!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Merkez Mah. Kuyu Sırtı Cad. Hayri Güler Apt. 44/2 Avsallar/Alanya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kör Ali Baysal Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.