Delta Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Delta Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Delta Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Delta Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Delta Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Delta Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Delta Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Delta Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Delta Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Delta Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Delta Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Delta Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, açılışlar, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti, baby shower, nişan, kına ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Delta Düğün Salonu Hakkında

Düğünüzü muhteşem bir şekilde kutlayacağınız bir adres mi arıyorsunuz? Buldunuz bile. Delta Düğün Salonu Manavgat olarak kaliteli hizmet anlayışımız ve iş disiplinimizle hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Uzun yıllar boyunca Antalya Manavgat’ta özel gün ve organizasyonlara ev sahipliği yapıyor, çiftlerin mutlu günlerine ortak oluyoruz. Kısa süre de çiftler tarafından tercih edilen bir adres olma özelliğini kazandık ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hizmet tanımımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

Özel günlerin değerini bilen kalabalık bir ekibiz. Etkinliğinizi bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle planlamaya başlıyor, salonumuzu gezdirerek hizmetlerimiz hakkında size deha kapsamlı bilgi veriyoruz. İstediğiniz konseptte salonlarımızı hazırlıyor ve bu mutlu gününüzü renkli bir organizasyonla kutlamanızı sağlıyoruz.

Salonumuz yüksek tavalık ve ferah bir alandır. Her mevsim şartlarına uygun ısıtma ve soğutma sistemlerimizle konforlu bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Yuvarlak masa ve sandalyelerin yerleşim planını davetli sayınızla doğru orantılı olarak yapıyor, geniş otun pistimizin etrafına masaları konumlandırıyoruz. Gelin damat masası için özel olarak tasarladığımız bir oyun pistinin önüne konumlanan geniş bir platformumuz da bulunuyor.

Salon süslememize öncelikle masa ve sandalye giydirmeleriyle başlıyoruz. Ardında mekân giriş süslemeler, gelin ve damak masası hazırlıklarıyla devam ediyoruz. Konsept bir şekilde salonu süslemek istiyorsanız organizasyon firmalarıyla anlaşıyor, aksesuar, dekor ve süsleme temin ediyoruz.

Profesyonel orkestra ve ses sanatçımız eşliğinde eğlenmeye doyamayacaksınız. Orkestraya ses sistemi ve sahne kurulumunda kullanabilecekleri son teknoloji ile üretilmiş ekipman da sağlıyoruz.

Manavgat Delta Düğün Salonu iletişim bilgisine sayfa üzerinden ulaşarak her bütçeye uygun düğün paket fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bize ulaşmak için ne mi yapmanız gerekiyor? Öncelikle sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ardından ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    A. Hisar Mahallesi 4517. Sokak Manavgat

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Delta Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.