Düğün Salonları Ankara

Seğmen Konak Silver Düğün Salonları

Firma kapanmıştır
Seğmen Konak Silver Düğün Salonları

Seğmen Konak Silver Düğün Salonları Hakkında

Ankara Seğmen Parkı içinde yer alan Seğmen Konak Silver Düğün Salonları’na hoş geldiniz! 20.000 metrekarelik alanıyla çiftleri bekleyen Seğmen Konak Düğün Salonları içinde yer alan Silver Düğün Salonu açık ve kapalı alan seçenekleriyle çiftlerden tam puan alıyor. Seğmen Konağı Silver Düğün Salonu yemekli ve kokteylli düğün paketi alternatifleriyle çiftlere seçim şansı sunuyor.

Davet Alanları

Doğa ve şehir manzarasını bir arada sunan Seğmen Konak Silver Düğün Salonu bünyesinde 2 adet davet alanı yer alıyor. 100 ila 625 kişilik kapasiteye sahip olan Seğmen Konak Silver Düğün Salonu’nun kapalı alanı kolonsuz ve yüksek tavanlı salon özellikleriyle ön plana çıkıyor. Açık davet alanıysa çim alanıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Dekorasyon

Ankara düğün salonlarından Seğmen Konak Silver Düğün Salonları’nda modern konak mimarisiyle dizayn edilmiş davet alanları sizi bekliyor. Beyaz ve gümüş renginin öne çıktığı Silver Salon’da yuvarlak banket masalarına tiffany model sandalyeler eşlik ediyor. Masaları gümüş renkli şamdanlar süslerken sandalyeler seçtiğiniz renk temasına göre kumaşlarla süsleniyor. Ayrıca çiçeklerle süslü gelin yolu dekorasyonu da mekan tarafından yapılıyor.

Hizmetler

Seğmen Konağı Silver Salon geniş bir hizmet yelpazesine sahip. Sunulan hizmetler arasında kuaför, gelinlik, davet alanında havalandırma ve klima bulunuyor. Ayrıca 40 pozluk, 13x18 ebatlarında fotoğraf çekimi ve 2 kasetlik kamera kaydı da hizmetler arasında yer alıyor. Düğün hikayesi konseptli fotoğraf çekimi de Seğmen Konak Silver Düğün Salonları’nda sizi bekliyor.

Eğlenceli bir düğün günü için grup, piyanist ve sanatçı temini de mekan tarafından gerçekleştiriliyor. Barkovizyon gösterisinin yanında volkan ve konfeti hizmetleri de Seğmen Konak Silver Düğün Salonları’nda misafirlerinizi karşılıyor. Mekanda küçük yaştaki davetliler için çocuk parkı olanağı da bulunuyor. Misafirlerinizin daha rahat etmesini sağlayacak özel otoparktaysa vale hizmeti davetlilerinizi karşılıyor.

Siz de düğününüzü her detayın düşünüldüğü, alanında uzman bir ekiple hizmet veren şık bir mekanda gerçekleştirmek isterseniz Seğmen Konak Silver Düğün Salonları’nı tercih edebilirsiniz. Salon hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sayfada verilen telefon numarasını tuşlayabilirsiniz. Seğmen Konak Silver Düğün Salonları fiyat bilgisi için ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ başlıklı formu doldurup bize gönderebilirsiniz.

Seğmen Konak Silver Düğün Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Teras Yüksek tavan
Manzara
Panoramik manzaralı Park manzaralı Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Dağ manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Seğmen Konak Silver Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Seğmen Konak Silver Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Seğmen Konak Silver Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır. Seğmen Konak Silver Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 80.000 - 100.000 TL aralığından başlamaktadır.

Seğmen Konak Silver Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Seğmen Konak Silver Düğün Salonları 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Otopark Araç Kapasitesi

150-250

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.