Düğün Salonları Ankara

Şato Yazar Düğün Salonu

Firma artık düğün yapmıyor
Şato Yazar Düğün Salonu

Şato Yazar Düğün Salonu Hakkında


Şato Yazar Düğün Salonu olarak çok uzun yıllardır düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Kalabalık ve işini severek yapan bir kadro ile durmadan çalışıyor ve müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Her biri alanında uzman servis elemanlarımız, fotoğrafçımız, kameramanımız, orkestra ve müzisyenlerimiz var. Profesyonel olarak her alanda kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Şato Yazar Düğün Salonu adres itibari ile de tercih etmeniz için oldukça avantajlı. Çankaya’nın Maltepe semtinde Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerindeyiz. Bu merkezi konum sayesinde Ankara’nın her yerinden çifti ağırlayabiliyoruz. Davetlileriniz hem toplu taşıma hem de özel araçlarını kullanarak salonumuza rahatlıkla ulaşabilecekleri için bu konuyu dert etmenize hiç gerek kalmıyor.


Salonumuzda 750 kişi ve hatta fazlasını rahatlıkla ağırlayabilecek bir kapasiteye sahibiz. Böylelikle en mutlu gününüzde yanınızda olmasını istediğiniz tüm çevrenizi; akraba, arkadaş ve tanıdıklarınızı gönül rahatlığı ile düğününüze çağırabilirsiniz. Merak etmeyin, bu kadar insanın sığacağı ve rahatlıkla dans edebileceği büyük bir pistimiz var. Orkestramızın çaldığı güzel müzikler eşliğinde gönlünüzce dans edebilir ve saatlerce eğlenebilirsiniz. Ayrıca salonumuzun kolonsuz ve yüksek tavanlı iç tasarımı sayesinde geniş ve ferah bir atmosferde bulunduğunuz için asla sıkılmaz ve bunalmazsınız. Eğlence her zaman devam eder bizimle.


Şık bir şekilde dekore ettiğimiz salonumuzda her düğünden önce mutlaka yeniden yıkanmış ve ütülenmiş masa ve sandalye giydirmeleri kullanıyoruz. Süsleme ve iç dekorasyonu da çiftimizin istekleri doğrultusunda belirliyoruz. İster yemekli olarak isterseniz de yemeksiz olarak düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen sizin tercihleriniz doğrultusunda, bütçenize ve zevklerinize göre bir düğün yapacağımızdan şüpheniz olmasın.


Eğer bizimle birlikte hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken yandaki formu doldurarak bize ulaşmak. Şato Yazar Düğün Salonu fiyatlarını ve merak ettiğiniz her şeyi bu yolla öğrenebilirsiniz.

Şato Yazar Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şato Yazar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Şato Yazar Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Şato Yazar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 80.000 - 100.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 80.000 - 100.000 TL aralığından başlamaktadır. Şato Yazar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 100.000 - 150.000 TL aralığından başlamaktadır.

Şato Yazar Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şato Yazar Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Şato Yazar Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şato Yazar Düğün Salonu düğün dışında parti, doğum günü, açılışlar, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, kına, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve nişan hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Otopark Araç Kapasitesi

50'den az

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Selda

Düğün Tarihi: 14.06.2015

kapalı bir mekan havalandırma klima mevcut gayet iyidi ferah bir mekan tavanı yüksek masa düzeni süslemler gayet güzeldi örtüler gayet güzeldi ikramlı bir organizasyondu ikramları gayet taze orkestra ve ışıklandırmadan gaeyt memnun kaldım ilgili personeller gayet ilgiliydiler gelin odası temiz ve... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.