Dünya Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Dünya Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Dünya Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Dünya Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Dünya Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Dünya Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Dünya Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Dünya Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Dünya Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Dünya Düğün Sarayı 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Dünya Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dünya Düğün Sarayı düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, davet ve resepsiyon, baby shower, sünnet düğünü, parti, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, açılışlar, nişan ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Dünya Düğün Sarayı Hakkında

Hayatınızın aşkıyla bir ömür boyu mutluluğa “evet” diyeceğiniz düğün gününüzde muhteşem bir atmosferde davetlilerinizle doyasıya eğlenmek isterseniz sizi Dünya Düğün Sarayı Ankara’ya davet ediyoruz. Dilerseniz size mekanımızdan ve hizmetlerimizden kısaca bahsedelim:

Her köşesinde sıra dışı bir tasarımla göz dolduran konforlu ve şık salonumuzda muhteşem bir düğün yaşamanız içten bile değil. Davetlilerinizle doyasıya eğleneceğiniz oldukça geniş bir iki katlı bir davet alanımız bulunuyor. Mekanımızın üst katından da dans pistini ve nikah kürsüsünü görebiliyorsunuz. Bu şekilde davetlileriniz her açıdan muhteşem düğününüzü rahatlıkla görebiliyorlar. Salonumuzda dans pistinin çevresinde davetlilere rahat hareket alanı sunan yuvarlak masalarımız bulunuyor. Salonumuzda ağırlıklı olarak beyaz rengi kullanıyoruz. Ancak siz masa sandalye giydirmelerinde ve nikah kürsüsü süslemelerinde dilediğiniz gibi değişimler yapabiliyorsunuz.

Bu sizin en güzel gününüz. Bu yüzden davetlilerinizle doyasıya eğlenebilmeniz için oldukça geniş bir repartuara sahip, davetlilerinizi ve sizi nasıl eğlendireceğini bilen profesyonel bir orkestramız ve DJ’imiz bulunuyor. Temponun bir an olsun düşmeyeceği gecenizde son teknoloji ses ve ışık sistemleri kullandığımız salonumuzda size eğlence adına en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Her yeri ışıl ışıl olan davet salonunuzda kulağa olduğu kadar göze de hitap ediyoruz. Ayrıca dans pistimiz de gecenizin düşmeyen enerjisine yetecek kadar geniş.

Düğününüzde güler yüzlü personellerimizle size kaliteli hizmet sunuyor sizin ve davetlilerinizin her ihtiyacınıda bir bakış uzağınızda oluyoruz. Lezzetli ikramlıklarımızla gecenize tat katıyor, düğününüzün her anında kusursuz hizmet sunuyoruz.

Siz de sıradanlıktan hoşlanmıyorsanız ve düğününüzde fark yaratan bir organizasyonla doyasıya eğlenmek istiyorsanız, siz değerli çiftlerimizi Dünya Düğün Sarayı’na bekliyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Dünya Düğün Sarayı Ankara düğün salonu fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Zafertepe Mah. Bağlar Cad. 105/C, 06670 Çankaya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Dünya Düğün Sarayı Yol Haritası

Dünya Düğün Sarayı Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Hüseyin

Düğün Tarihi: 07.02.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Güzel bir salon. Fotoğrafçısı gayet iyi. Garsonların bayan olmasından dolayı çok memnun olduk. Kış düğünü yapmış olmamıza rağmen sıcak bir mekandı. Hiçbir sorun yaşamadık.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.