Başkent Düğün Salonu*

Başkent Düğün Salonu
Düğün Nişan Sünnet özel günlerinizde ve toplantılarınız için
Kapasite : 1000 kişiliktir.
Yemekli Kapasite : 750 kişiliktir.
Özellikler : Havalandırma sistemi klima, ışık, sis, lazer gösterisi,internetten canlı yayın açılış (ilk dans) animasyonları

Vizyonumuz

- Sektörümüzdeki teknolojik yenilikler, üstün kalite ve uzmanlaşmış bir kadro ile bulunduğumuz yeri korumak ve müşterilerimize hizmet vermek.

- Etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri takip etmek, müşterilere beklentileri üzerinde hizmet ve ürün sunmak, yüksek nitelikli oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak

Misyonumuz

- Müşterilerimizin ihtiyaçlarının esnek yapımız ve yaratıcı çözümlerimizle yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak.

- Düğün törenlerinizde davet ettiğiniz misafirlerinize verilecek ikramların, hizmetlerin kalitesini artırmak.

- Müşteri hizmetlerini en üst seviyede karşılayacak ürün ve hizmeti sunmak, teknolojik yatırımları gerçekleştirerek toplum için değerler üreten ve paylaşan salon olmaktır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (9)

+ Yorum Yaz
ÖZ özgür Düğün Tarihi: 10/10/2015

Görsellik açısından güzel 750 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdim, ikramlı bir organizasyondu, ikramları tazeydi. Ulaşımı rahat, toplu taşıma aracı var. Orkestra ve ışıklandırmadan memnun kaldım. Tercih sebebim fiyatın uygunluğu ve genişliği. Kapalı bir mekan klima ve havalandırma mevcut gelin odası gayet iyiydi.

İZ izzet Düğün Tarihi: 13/09/2015

Düğün salonundan memnun kaldık yani gayet güzeldi herşey, ilgilenen arkadaşlar, mekan sahipleri ilgililerdi. Kapalı salon burası ama kolon sıkıntısı yoktu. 550 kişilik bir davetli sayımız vardı. Süslemeler için renk seçenekleri sunuldu, orkestra mekana aitti. Otopark alanı mevcuttu. İkramlı bir düğün yaptık ve servistende memnun kaldık.

ER Erkan Düğün Tarihi: 12/09/2015

Kesinlikle memnundum, çalışanları hizmet konusunda hiçbir şekilde boş bırakmadılar. hızlı bir şekilde sundular ikramları. 500 kişilik yemekli bir düğün yaptık, yemeklerin tadı sunumu ve görsellik güzeldi. Ulaşımda sorun yaşanmadı. Herkes memnun kaldı. Sıkıntısız bir düğün oldu. Görsellikteki renk seçimi bize aitti. Zaten 10 gün önce düğün provası yapılıyor. Eksik birşey varsa o zaman düzenleyebiliyorsunuz.

BE behsat Düğün Tarihi: 10/09/2015

2 katlı kapalı bir salona sahip mekan. Üst katında oturanlar hem aşağıda sahneyi takip edebiliyorlar hem de ekran sistemi var oradan izleyebiliyorlar. 600 kişilik ikramlı bir düğün oldu. İşletme sürekli değişiklik yapan bir işletme, dekorasyonu ve eşyaları çok güzel ve çok iyi. Kardeşimin düğünüde bu mekanda olacak. Mekanın misafir alma kapasitesi 1.000 kişiye kadar çıkıyor.

C&Y can & yeşim Düğün Tarihi: 09/09/2015

Kapalı bir mekan havalandırma, klima mevcut, ferah, görsellik açısından masa düzeni, süslemeler yeterliydi, sade ve şık. İkramlı bir organizasyondu, ikramlar gayet tazeydi konuklarım memnun kaldı. Mekanın pist alanı kolonsuz ve rahattı, fakat küçüktü. Yetkili kişi ve personellerden memnun kaldım, gayet ilgililerdi. Ulaşımı rahat bir mekan, toplu taşıma mevcut.

C&A ceren & ayşe Düğün Tarihi: 15/08/2015

mekan içi renk seçimleri bize aitti ve istediğimiz gibi oldu. görselliğinden memnun kaldık ve beğendik. salonda kolon vardı ama bu durum görselliğide bozmadı , bizleride rahatsız etmedi. pist alanı ideal düzeydeydi. 550 kişilik ordövr tabaklıydı. sunulşan ikramların tadını beğendik. mekandan memnun kaldık.

SE Serdal Düğün Tarihi: 02/08/2015

Mekanın kapasitesi 750 kişilik ama biz mekanda 1000 kişiydik ve sorun yaşamadık .Masa düzeni süslemeler pistin genişliği fotoğraf hizmeti iyiydi.Mekanı kapasitesi büyük olduğu için tercih ettik.ikramların lezzeti de oldukça iyiydi.

gizemsevinc Düğün Tarihi: 06/06/2015

İlgi alaka çok güzeldi. Düğün öncesi dahil düğün sonuna kadar çok yardımcı oldular . 500 kişilik bir düğün oldu kokteyl olarak anlaştık mekanla ama gayet doyurucuydu ıkramlar . Sadece bir tabak servis değil isteyenlere tekrar servis açıldı. Tazeydi lezzeti yerindeydi. Mekan büyüktü ferahtı pisti genişti. Kolon vardı ama ince ve görüş açısını kısıtlamıyordu hatta aynalı olduğu için derinlik bile sağlamış mekana . Barı var alkol almak isteyenler açısından güzeldi. Ses sistemide güzeldi Canlı müzik vardı zaten çok eğlendik gerçekten çok memnun kaldık . Salonun anlaşmalı olduğu gelinlik ve fotoğrafçıyla anlaştım çok profosyonellerdi çok memnun kaldım onlardan da . Tavsiye ederim .

kübra Düğün Tarihi: 14/09/2014

Bizimle çok ilgilendiler isteklerimizi yaptılar. Firmanın tutumunu çok beğendik. Mekan lezzetli yemekleri ve büyük porsiyonları ilede güzeldi. Süsleme konusunda bir kaç seçenek sundular onlardan seçim yaptık beyaz ağırlıklı olan süslemeleri seçmiştik. Mekanın önerdiği iki sanatçı düğünümüzde çıktı ve yöresel müzikler icra ettiler. Biz Erzurumlu olduğumuzdan yöresel müzik tercih etmiştik. Düğünümüzle ilgili olumlu yorumlar aldık gelenler de her şeyin iyi olduğunu bize ilettiler.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Başkent Düğün Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Başkent Düğün Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap