Alyans Balo ve Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Alyans Balo ve Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Alyans Balo ve Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Alyans Balo ve Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Orman manzaralı Dağ manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Alyans Balo ve Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Alyans Balo ve Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Alyans Balo ve Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Alyans Balo ve Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Alyans Balo ve Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Alyans Balo ve Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Alyans Balo ve Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Alyans Balo ve Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kına, doğum günü, kurumsal etkinlikler, nişan, baby shower, parti ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Alyans Balo ve Düğün Salonu Hakkında

İki ayrı salon… İki ayrı konsept… Alyans Balo ve Düğün Salonu Mamak’ta birden fazla seçeneğiyle harika bir düğün geçirmeniz için sizi bekliyor.

Anlatmaya salonlarımız başlayalım. Avizeli Salon; lila, turkuaz, bal köpüğü, krem, kırmızı, fıstık yeşili örtü çeşitleriyle hizmet veriyor. Seçtiğiniz örtülere uyumlu renkte ışıklandırmalar ve şık tasarımı ile düğün organizasyonunu gerçekleştirmek için hazır. Tiffany model beyaz sandalyeler yuvarlak masaların çevresinde yerini alırken, şamdanlar da masaların üzerinde! Adı şaşalı avizelerinden geliyor. Kırmızı halı yerine de istediğiniz renkte ışıklandırılan bir platform koyduk. Gelin damat odasında ise kırmızı ve beyaz ağırlıklı bir dekorasyonu tercih ettik. Gümüş Salon ise; diğerinde olan aynı renk örtü seçeneklerine sahip. Bu salonun dekorasyon olarak farkı, beyaz napolyon model sandalyelere sahip ve biraz daha küçük. Servislerde gümüş rengi seçilmiş olup masaların üzerinde çiçekli dekoratif bir süsleme yer alıyor. Her iki salonumuzda aynı hizmeti alıyorsunuz. Şık ve düşünülmüş detaylara sahip salonlarımızın arasında karar verdiğinizi istediğiniz şekilde süslüyoruz.

“Düğün sizden limuzin bizden”. Eğer bu özel gününüzü bizim salonumuzda yaparsanız gelin arabası olarak bir limuzin veriyoruz size. Üstelik ücretsiz! Hayalini kurduğunuz detayların arasında bu da vardı değil mi?

Düğün, nişan, kına gecesi veya sünnet organizasyonunuzu da sadece kişi başı 12 TL ekleyerek yemekli yapabiliyorsunuz. Menümüzde ise, güveçte tavuk kavurma, pilav, garnitür, mevsim salata ve yaş pasta yer alıyor. Öncesinde tadım yapabiliyorsunuz. Hatta farklı bir menüyle değişiklik de yapabiliyorsunuz.

Şöyle bir bizi zihninizde canlandırdınız. Sıra Alyans Balo Düğün Salonu Ankara’yı görmeye geldi. Bunun için yandaki formu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli. Böylece formunuzu görür görmez hemen sizinle iletişime geçiyoruz! Her iki salonumuz da bu güzel gününüzü gerçekleştirmek için hizmetinizde.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    General Zeki Doğan Mah. Nato yolu Cad. No:2/8-9 Kat 4-5

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Alyans Balo ve Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.