Sestra Pasta

0224 322 2307

E-posta Gönder

Sestra Pasta

Sestra Pasta Hakkında

Sestra Gıda bünyesinde yer alan Sestra Pasta, Bursa düğün pastası satan yerler içerisinde özel kutlamalarda sizin yanınızda olarak lezzetli pastaları size sunuyor. Düğününüzle ilgili neredeyse her detayı kararlaştırdıktan sonra sıra pastanızı seçmekte! Çiftlerimize farklı tatlarda geniş bir skala sunarak damak zevkinize uyan pastayı seçmenizi sağlıyoruz. Pastanızın dekorunu da düğün konseptinize uygun bir şekilde hazırlayacak en özel gününüzde harika fotoğraf karelerini süslüyoruz! Lezzetli pastalarımızın misafirleriniz arasında yıllarca konuşulmaya devam edeceğinden eminiz!

Deneyim
Nilüfer, Bursa düğün pastası mekanları arayışınızda size yardımcı olarak uzun yıllardır içerisinde bulunduğumuz gıda sektöründeki deneyimlerimizi size gösteriyoruz. Yalnızca tatlılarla sınırlı kalmayıp kendimizi sürekli geliştirerek portföyümüzü de genişletiyoruz. Düğün pastalarında birçok seçenek sunarak her çiftin beğenebileceği harika pastayı bulmalarını sağlıyoruz. Yıllardır özel kutlamalarınızda kusursuz hizmet vererek yanınızda oluyoruz. Mutlu günlerinizde bizi tercih ederek muhteşem lezzetlere ulaşabilirsiniz!

Hizmetler
●Orman meyveli, bitter çikolatalı profiterollü, damla çikolatalı, çikolatalı krokan, beyaz çikolatalı profiterollü, latte, çilekli, yer fıstıklı, portakallı, lestaneli ve fıstıklı olmak üzere size düğününüzde tercih etmek üzere sonsuz seçenek sunuyoruz!
●Pastalarınızı dilediğiniz misafir sayısına uygun olarak hazırlıyoruz.
●Düğün pastanızın süslemelerini konseptinize uyacak biçimde tasarlıyor ve sizin görüşlerinize önem veriyoruz.

Ek Hizmetler
●Mozaik pasta, snickers, special pasta, marlenka, krokan ganaj, devil’s cake, red velvet, sufle, brownie, portakal krokan gibi çok beğenilen tatlılarımızı deneyebilirsiniz.
●Sestra Gıda, ithal ürünler, lezzetli soslar, süt & kahvaltılık, et & şarküteri ihtiyaçlarınızı da karşılıyor.
●Dilediğiniz dondurulmuş ürünleri ve bakliyatları firmamızda bulabilirsiniz.
●Baharatlar, çay ve kahve seçeneklerine ek olarak lezzetli barlar da portföyümüzde mevcut.
●Beyaz bella vista, frambuazlı cheesecake, profiterollü beyaz çikolatalı, tiramisu, çikolata ganaj ve limonlu cheesecake olmak üzere farklı kutlamalarınızda tercih edebileceğiniz hoş tatlar sunuyoruz.

Düğün pastası seçiminizde size her aşamada yardımcı oluyor, titizlikle hazırlıklarımızı tamamlıyor ve geniş seçeneklerimizi sizinle birlikte değerlendiriyoruz. Hijyenik koşullarda hazırlanan lezzetli pastalarımız arasından seçiminizi yaptıktan sonra düğün konseptinize en çok yakışacak olan pastayı hazırlamak için bize güvenebilirsiniz. Sestra Pasta fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve bizimle görüşmek için yandaki ücretsiz formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.