İlkbahar - Yaz Düğünleri İçin En Hip 6 Fikir

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:13 dakika

29.06.2020

İlkbahar - yaz düğünlerine renk katacak, herkesi neşelendirecek, damakları şenlendirecek, bünyeleri serinletecek şahane mi şahane düğün organizasyon önerileri.

Doğal Çiçekler

Baharın şanındandır boğazın sırtlarında sıklamen rengi erguvanlar açmaya görsün herkesin içini bir kıpırtı, bir ferahlık alır, gönüller çiçeklenir. Bahar gelinleri sakın bu cıvıltıdan, bu enerjiden geri kalmayın. Bahar havasına ayak uydurmak, düğününüze renk katmak için gelin saçı aksesuarınızı doğal çiçeklerden seçin. Unutmayın lale, sümbül, nergis, lilium, petunya, manolya, papatya ve frezya ilkbahar ve yazın en zinde çiçekleridir. Düğününüzde saçlarınızı en güzel mevsim çiçekleriyle süsleyip, başınıza doğal çiçeklerden yapılmış taçlar, tokalar takın.

cicekler

Alkol Büfesi

Düğününüze küçük dokunuşlarla hava katmak, davetlilerinizin başını döndürmek istiyorsanız öncelikle sıcak havalarda en çok tercih edilen serin içeceklerin bir listesini çıkartın. Yazın bir türlü gideremediğimiz hararetini geleneksel bir Küba alkollü kokteyli olan frozen mojito gibi popüler bir yaz içkisi ile giderebilir, İspanyollara özgü bir punch olan, şarapla hazırlanarak servis edilen sangria ile serinleyebilirsiniz. İyice soğutulmuş roze ve beyaz şaraplar ise alkolde yeniliğe açık olmayan davetlilerinizi sevindirecektir.

alkollu

Düğün Organizasyon İndirimleri

Kiralık Şamdan
%40 Indirim
95 3 23
Kiralık Şamdan

Düğün.com Çiftlerine Özel %40 İndirim !

Mis Organizasyon
%20 Indirim
150 3 11
Mis Organizasyon

Düğün, Nişan ve Nikahlarda Geçerli %20 İndirim + Düğün Anlaşmalarına Lcv Hizmeti Hediye !

Taze Meyve / Meyve Suyu İkramı

Taptaze meyvelerden ve buz gibi ev yapımı meyve sularına ne dersiniz? Günümüzde artık her meyveyi her mevsimde bulabiliyor olmamıza rağmen önerimiz mevsiminde meyveleri tercih etmeniz yönünde. Yaz aylarının sabırsızlıkla beklenen tatları erik, çilek, kiraz, kavun, üzüm, kivi, şeftali, kayısı, karpuz gibi meyveleri ve bu meyvelerden hazırlanmış taze meyve sularını servis etmeniz hem daha ekonomik hem de daha doğal olacaktır. Servisiniz sırasında meyveleri renklerine göre tasnifleyerek bir şişe geçirebilir, beyaz yağlı kağıttan yapılmış kesekağıtlarına koyabilir, meyve sularınızı değişik şişe ve kavanoz görünümlü kupalarda sunabilirsiniz. Kimsenin bu sağlıklı ferahlama yöntemine hayır diyemeyeceğini göreceksiniz.

meyveler

Külahta Dondurma Servisi

İşte geldik en büyük kozunuza. Yediden yetmişe her davetlinin ağzını sulandıracak karşı konulmaz lezzet: Dondurma! Yaz sıcağında ağır tatlıların tercih edilmediğini göz önünde bulundurursak düğün pastanız yerine sunabileceğiniz külahta dondurmalar herkese çok iyi gelecek. Kavunun içinde dondurma ikram edebileceğiniz gibi ev yapımı limonatalarınızı kalıplara döküp sticklerle dondurarak eşsiz bir tat yakalayabilirsiniz.

dondurmalar

Damada Renkli Papyon

Siz gelin saçınızda aksesuar olarak taze çiçekleri tercih ederek üzerinize düşen görevi yerine getirdiniz. Peki ya damat? Onun için de bir şeyler düşündük elbette. İkna etmesi gelin adaylarına düşse de bu fikir onların da hoşuna gidecek. Bahara yakışır bir damat olmak için damatlıklarını birbirinden sevimli ve orijinal papyonlarla renklendirebilir, özel tasarımlarla yeni bir tarz yakalayabilirler.

renkli_papyon

Kaçınılmaz Son

Eğer düğününüzü havuz başında ya da bir plajda yapıyorsanız gecenin sonunda ferahlamanın en iyi yolu elbette kendinizi suyun serinliğine bırakmanız olacak. Kulağa doksanlardan kalma çok klişe bir yöntemmiş gibi geldiğinden olacak başlarda kimse buna yeltenmeyebilir; fakat çift olarak başı çekerseniz ve davetlilerinizi bu neşeli oyuna alet ederseniz, emin olun sonunda herkes çok eğlenecek. İşte kanıtı:

Siz de düğününüze daha pek çok yaratıcı fikri taşımak ve sıra dışı bir organizasyona imza atmak istiyorsanız, hemen daha birçok alternatifi bulabileceğiniz düğün organizasyon firmalarına ulaşın.

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

pırıltı

Düğün Tarihi: 21.10.2014


kır düğünleri için müthiş fikirler bence


nurdan

Düğün Tarihi: 21.10.2014


çok güzel fikirler cidden. pasta out meyvalı dondurma in o zaman :)