Starvoice Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

30-40 TL

Min. Fiyat

Osmangazi, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 30-40 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Dekor, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Baby shower, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti

Önerilen Firmalar

Essa Wedding Planner
47 10 2

Nilüfer

Essa Wedding Planner

30-40 TL

Hakkında

Her detayın özenle tasarlandığı düğün töreleri için kaliteli müzik ve eğlence son rötuşlarla sağlanır! Ancak müzik kaliteden ödün verilmeden en iyi şekilde planlanması gereken kısımdır. Starvoice Organizasyon Osmangazi’de tam da bu yüzden hizmet veriyor! Alanında uzman ekibimiz, son teknoloji ses sitemlerimizle her geceyi benzersiz eğlenceye dönüştürüyoruz.

Hazırlıklarımıza organizasyon düzenlemeleri, mekan dekorasyonu ve masa-sandalye süslemeleriyle başlıyoruz. Planlı ve disiplinli çalışan ekibimiz sayesinde, detayların tam da istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Balon süslemeleri, mekana uygun dekor çalışmaları ve düzenlemeleri davet mekanı özelinde yapıyoruz. Bu sayede uyumlu bir atmosfer ve sade bir şıklık yaratıyoruz. Özel bir düğün konsepti ve kişiye özel dokunuşlarla geceye fark katmak isterseniz, ekibimizle birlikte iş ortaklarımız veya anlaşma sağladığınız firmalardan da destek alabiliyoruz. Kararı tamamen size bırakıyoruz!

Gelelim, eğlenceyi benzersiz kılmak için sunduğumuz hizmetlere! Bursa Osmangazi düğün organizasyonlarını tasarlayarak başladığımız yolculuğa şehrin hemen her köşesinde davetler tasarlayarak devam ediyoruz. Her geçen gün kendini geliştiren ekibimizle müzik işleriyle ilgili her hizmeti sunuyoruz. Birbirinden özel repertuvar hazırlıkları ile beğendiğiniz ve sevdiğiniz tarzdaki müzikleri sizin için derliyoruz. Müzik grupları, ses sanatçıları, DJ ve şovlarla taçlandırdığımız eğlenceyi kesintisiz bir şekilde planlıyoruz. Sahne, ses, ışık ve barkovizyon gibi hizmetler ile işi şansa bırakmadan, düğün töreninde doyasıya eğlenmeniz için çalışıyoruz. Kullandığımız tüm ekipmanlarda yüksek kaliteye ve mekanın akustiğine özel seçimler yapmaya özen gösteriyoruz. Eğlence için ses kalitesi gibi ışık ve görsel alanların düzenine de önem veriyoruz. Davetlileriniz ile siz doyasıya eğlenirken tüm istekleriniz için mekanda hazır bulunuyoruz.

Tüm bu organizasyon hizmetleri ile bütçe planlamasında yüzünüzü güldürecek avantajlar sağlıyoruz. Starvoice Organizasyon Bursa düğün organizasyon şirketleri arasında yerimizi alıyor, detayları görüşmek için ofisimizde sizi bekliyoruz! Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurmalısınız!

İletişim

Murat Ureme

  • Adres: İntizam Mah. Altıparmak Cad. Selim Sok. No : 33/C Osmangazi / BURSAYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!