Duygu Davet Organizasyon

Duygu Davet Organizasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

Bursa

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Düğün organizasyonu için profesyonel bir destek almak istiyorsanız Duygu Davet Organizasyon sizlere kapılarını aralıyor. Düğün organizasyonu kapsamında her detayı düşünüyor ve sizleri düğün günü zor durumda bırakmıyoruz. Düğün organizasyonu hizmetlerimizin kapsamı son derece geniş. Catering hizmetleri, gelinlik ve damatlık temini, sanatçı temini, sandalye ve masa temini, müzik sistemleri temini, mekan süsleme ve gelin arabası kiralama ve süsleme hizmetleri tarafımızca veriliyor. Sizler nasıl bir düğün hayal ettiğinizi bize bildirmeniz yeterli. Düğün organizasyonlarınızı hazırlarken sizlerin isteklerini ön planda tutuyor ve arzu ettiğiniz düğün konseptlerini geliştirerek kişiye özel düğün organizasyonlarıyla hizmet sunuyoruz. Hem kusursuz hem ekonomik hem de şık düğün konseptlerinizi hayalinizi gerçekleştiriyoruz.

  • Adres: Başak Cd. No:26/A Heykel BURSA


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Duygu Davet Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.