Düğün Organizasyon Antalya

Tny Organizasyon

Tny Organizasyon
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Tny Organizasyon Hakkında

~~Tny group , doğru zamanda doğru hizmet kalitesini kendisine prensip edinmiş çalışanlarıyla birlikte,evrensel kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı amaçlayıp müşterilerimiz için farklı değer yaratmak ve beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Daima en iyi hizmeti sunmak vazgeçilmez hedefimizdir. Kalitede en başta gelen marka olup imajımızı korumak ana hedefimizdir.Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.
En önemli sermayemiz,İnsan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar.En iyi ve en tecrübeli uzman kadromuzun yeteneklerinden,gücünden ve yaratıcılığından fayda sağlamak,iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratarak müşterilerimizin taleplerine en doğru ve en ivedi şekilde hizmet vermek tek amacımızdır.
Bizi biz yapan değerlerin bilgi ve nitelikli insan gücü olduğunu çok iyi biliyoruz. En büyük sermayemiz mutlu ettiğimiz müşterilerimiz ve çalışanlarımızdır.

İletişim

  • Adres:

    Fener Mah. 1958 Sk. Oktay Apt. No:3/3 Lara / ANTALYA

  • Haritadaki Konumu

    Tny Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.