Düğün Organizasyon Antalya

SRY Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

SRY Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

SRY Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
5 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

SRY Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

SRY Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, SRY Organizasyon şehir dışında hizmet vermiyor.

SRY Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

SRY Organizasyon ile 5 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

SRY Organizasyon hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

SRY Organizasyon plaj/sahil düğünü, bahçe/kır düğünü, düğün salonu, kulüp/davet alanı, restoran, tekne/yat düğünü, balo salonu, havuz başı düğünü mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

SRY Organizasyon hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

SRY Organizasyon sade, romantik, bohem, klasik, görkemli, modern tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

SRY Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

SRY Organizasyon düğün organizasyonu dışında doğum günü, kurumsal etkinlikler, parti, baby shower, açılışlar, nişan organizasyonlarında hizmet vermektedir.

SRY Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

SRY Organizasyon süsleme, çiçek, nikah şekeri, mekan giydirme hizmetlerini vermektedir.

SRY Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

SRY Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

SRY Organizasyon Hakkında

Yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüzün kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle SRY Organizasyon olarak siz en özel günlerinizin tadını çıkarırken, size her ayrıntısıyla muhteşem bir düğün organizasyonu hazırlıyoruz. Şimdiye kadar pek çok davetin sihirli dokunuşlarımızla kusursuz olmasını sağladık. Şimdi de sizin muhteşem düğün organizasyonunuz için sizi bekliyoruz.

Biz Sry Antalya organizasyon şirketi olarak, her şeyden önce hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyoruz. Bunun için hazırlıklara başlamadan önce sizi tanıyor, düğün organizasyonunuza dair istek ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Ardından her detayıyla içinize sinen bir organizasyon için hazırlıklara başlıyoruz. Düğününüz için henüz bir konsept belirlemediyseniz, sizin için konsept geliştirme hizmeti de sunuyoruz. Doğal görünümlü süslemelerle yaptığımız rüstik tarzdaki konseptlerden, beyaz tonlarındaki zarif ışıl ışıl konseptlere kadar her zevke uygun konsepti hazırlayabiliyoruz.

Davetlilerinizi henüz düğün mekanınıza davet ederken, kusursuz bir karşılama düzenliyoruz. Davetlilerinize keman çalan, melek kostümlü profesyonel ekibimizle beraber şık ve zarif bir karşılama yapıyoruz. Düğününüze muhteşem bir giriş yapabilmeniz için gelin yolunuzu en küçük detayına kadar kusursuz bir şekilde dekore ediyoruz. Dilerseniz gelin yolunuza çiçekler dökerek, hoş bir şekilde düğün mekanınıza girmenizi sağlıyoruz.

Mekan giydirmelerinden, pastanıza kadar düğününüzde her bir detayın bir uyum içinde olmasını sağlıyor, tüm ayrıntıları bir ahenk içinde sergiliyoruz. Pastanızda baş harflerinizin bulunduğu şık süslemeler kullanarak konseptinize uygun bir şekilde, mideye olduğu kadar göze de hitap etmesini sağlıyoruz.

Siz de hayatınızın en güzel gününde her ayrıntısıyla içinize sinen bir düğün organizasyonuyla, konuklarınıza unutulmaz bir davet yaşatmak isterseniz SRY Organizasyon’u tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve SRY Organizasyon Antalya organizasyon fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Antalya

  • Haritadaki Konumu

    SRY Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.