SRY Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

SRY Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

SRY Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  5 hafta

SRY Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

SRY Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti


 • Organizasyon Mekanı

  Balo Salonu, Bahçe/Kır Düğünü, Plaj/Sahil Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Restoran, Tekne/Yat Düğünü, Düğün Salonu


 • Organizasyon Tarzı

  Romantik, Klasik, Modern, Sade, Görkemli, Bohem

SRY Organizasyon Hakkında

Yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüzün kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle SRY Organizasyon olarak siz en özel günlerinizin tadını çıkarırken, size her ayrıntısıyla muhteşem bir düğün organizasyonu hazırlıyoruz. Şimdiye kadar pek çok davetin sihirli dokunuşlarımızla kusursuz olmasını sağladık. Şimdi de sizin muhteşem düğün organizasyonunuz için sizi bekliyoruz.

Biz Sry Antalya organizasyon şirketi olarak, her şeyden önce hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyoruz. Bunun için hazırlıklara başlamadan önce sizi tanıyor, düğün organizasyonunuza dair istek ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Ardından her detayıyla içinize sinen bir organizasyon için hazırlıklara başlıyoruz. Düğününüz için henüz bir konsept belirlemediyseniz, sizin için konsept geliştirme hizmeti de sunuyoruz. Doğal görünümlü süslemelerle yaptığımız rüstik tarzdaki konseptlerden, beyaz tonlarındaki zarif ışıl ışıl konseptlere kadar her zevke uygun konsepti hazırlayabiliyoruz.

Davetlilerinizi henüz düğün mekanınıza davet ederken, kusursuz bir karşılama düzenliyoruz. Davetlilerinize keman çalan, melek kostümlü profesyonel ekibimizle beraber şık ve zarif bir karşılama yapıyoruz. Düğününüze muhteşem bir giriş yapabilmeniz için gelin yolunuzu en küçük detayına kadar kusursuz bir şekilde dekore ediyoruz. Dilerseniz gelin yolunuza çiçekler dökerek, hoş bir şekilde düğün mekanınıza girmenizi sağlıyoruz.

Mekan giydirmelerinden, pastanıza kadar düğününüzde her bir detayın bir uyum içinde olmasını sağlıyor, tüm ayrıntıları bir ahenk içinde sergiliyoruz. Pastanızda baş harflerinizin bulunduğu şık süslemeler kullanarak konseptinize uygun bir şekilde, mideye olduğu kadar göze de hitap etmesini sağlıyoruz.

Siz de hayatınızın en güzel gününde her ayrıntısıyla içinize sinen bir düğün organizasyonuyla, konuklarınıza unutulmaz bir davet yaşatmak isterseniz SRY Organizasyon’u tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve SRY Organizasyon Antalya organizasyon fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.