Sortie Davet Ve Organizasyon

Sortie Davet Ve Organizasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

Antalya

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, isteklerine ve bütçene uygun 5 organizasyon firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Yaratıcı ve yenilikçi fikirlere sahip, özgün içerikli süsleme ve detay bilgisine sahip genç ve dinamik bir kadroyla çalışan Sortie Davet Ve Organizasyon, hayallerinizin ötesinde bir düğün organizasyonu için sizlerin yanında yer almaktadır. Kiralanacak araçtan, dans gösterilerine, masa süslemelerinden oturma düzenlerine, davetiye ve nikah şekerinden havai fişek gösterilerine kadar aklınıza gelebilecek tüm aşamalarda en özel gününüzü dakika dakika ayarlayan ekip çalışanları, tüm gün boyunca her şeyin kusursuz ve eksiksiz olması için çalışmaktadır. Anlaşmalı firmaları bulunan organizasyon şirketinin tüm hizmetleri, uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunulabilmektedir. Sizlerin ve konuklarınızın memnuniyetini ön planda tutan çalışma anlayışını benimsemiş olan ekip sayesinde size sadece en özel anlarınızın keyfini çıkarmak kalacaktır.

  • Adres: Gençlik Mh.Işıklar Cd. Çınar Apt. No:26/2


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Sortie Davet Ve Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.