Sevil Davet Organizasyon

Sevil Davet Organizasyon


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Sevil Davet Organizasyon sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


İNDİRİMLER

Tiffany Sandalye %25 İndirim Ile 6 Lira!
Tiffany Sandalye %25 İndirim Ile 6 Lira!

Düğün.com çiftlerine özel Ağustos Eylül ve Ekim tarihli organizasyon anlaşmalarınızda 8 lira olan "Tiffany Sandalye" adet fiyatı %25 indirim ile 6 lira olarak sizleri bekliyor.Bu fırsatı kaçırmayın!

Son Geçerlilik Tarihi: 31/10/2018
%25 Tiffany Sandalye %25 İndirim Ile 6 Lira!

Düğün.com çiftlerine özel Ağustos Eylül ve Ekim tarihli organizasyon anlaşmalarınızda 8 lira olan "Tiffany Sandalye" adet fiyatı %25 indirim ile 6 lira olarak sizleri bekliyor.Bu fırsatı kaçırmayın!

FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Paket Fiyatı 5-10 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehirdışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Çiçek, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, Nikah şekeri, Süsleme, Balayı, Davetiye, Havai fişek, LCV hizmeti, Pasta, Sanatçı, Masa / sandalye temini, Işık ve ses ekipmanları, Dekor, Barkovizyon, Catering, DJ, Kapalı çadır, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Nişan, Davet ve resepsiyon

Hakkında

Planlamayı düşündüğünüz tüm etkinliklerden iki hafta kadar önce bizi ararsanız her türlü konuda size yardımcı olmaya hazırız. Düğün hazırlıklarında da Sevil Davet Organizasyon olarak hizmet vermekteyiz. Antalya Muratpaşa bölgesindeki her düğünü eksiksiz biçimde planlıyoruz, istendiği zaman şehir dışında da hizmet verebiliriz. Minimum kişi başı fiyatımız 5 lira ile 10 lira arasındadır. Düğün ve nişanlardan başka açılışlarda, kurumsal etkinliklerde, toplu pikniklerde, bayi toplantılarında, davet ve resepsiyonlarda, doğum günü ve baby shower gibi özel kutlamalarda organizatör olarak imzamız var. Araç kiralama, nikah şekeri, süslemeler, fotoğraf ve video çekimi, balayı planlaması, kına gecelerinin düzenlenmesi, ışık ve ses ekipmanlarının ayarlanması, masa ve sandalye temini, servis elemanı temini hizmetlerimiz arasındadır.

İLETİŞİM

0242 255 5149
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Sevil KURCEBE ALTINPINAR Adres Havaalanı Cd. Güzelbağ Mh. No:204 / K
Muratpaşa,
Evleneceklere Destek Hareketi
Sevil Davet Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Sevil Davet Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap