Nüans Davet Organizasyon

E-posta Gönder

0850 241 1764

Nüans Davet Organizasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

Muratpaşa, Antalya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, isteklerine ve bütçene uygun 5 organizasyon firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Ska Turizm Organizasyon
69 3 12

Muratpaşa

Ska Turizm Organizasyon

Serap Ömürlübay tarafından 2011’de kurulan S-KA AJANS; genç ama deneyimli b...

Karmen Müzik Organizasyon
15 3 2

Muratpaşa

Karmen Müzik Organizasyon

2010 yılında kurulan Karmen Müzik Organizasyon yerli ve yabancı farklı tarz...

Sinerji Org.
13

Muratpaşa

Sinerji Org.

Sinerji Org. sayesinde düğün, nişan, kına gecesi, mezuniyet töreni gibi öze...

Hakkında

Her insanın sabırsızlıkla beklediği ve kusursuz zaman geçirmeyi umduğu özel gece ya da günleri vardır. Bu; düğününüz ya da nişan töreniniz olabilir... Bin bir emek harcayarak kurduğunuz şirketinizin, hazırladığınız serginin açılışı olabilir. Mekan dekorasyonundan konukların oturma düzenine, menülerin hazırlanmasından yemek ve kokteyl servisine kadar her şeyin sorunsuz bir biçimde gerçekleşmesini istersiniz. Böyle özenli ve titiz bir çalışma gerektiren günlerde size destek oluruz.

Nüans Davet ve Organizasyon Hizmetleri olarak; 2004 yılından bu güne tanıtım ve organizasyon alanında hizmet vermekteyiz. Temel ilke olarak müşteri memnuniyetini benimseyen Nüans, yaratıcı tasarımları, etkili çözümleri, kendi ekip ve ekipmanları ile özel günlerinizi daima hatırlanacak birer güne dönüştürmeyi amaçlar.

Genişleyen kadrosu sektördeki tecrübesi ve iş disiplini ile Nüans, bundan sonraki yıllarda da kaliteli hizmetini genişletmeyi amaçlamaktadır.

Nüans, davetinizin en başından en sonuna kadar sizinle sürekli iletişim içinde bulunarak, sizlere en uygun mekanları, en güzel şekilde organize etmektedir.

Nüans, organizasyonlarınızda birlikte çalışacağınız bir ortak aradığınızda, daima yanınızda yer almaktan mutluluk duyacaktır. Birlikte çalışmak dileğiyle...

İletişim

Ozlem Onat

  • Telefon: 0850 241 1764

  • Adres: Gençlik Mah. 1315 Sok. Antalya Apt. 69/2Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.