Melosh Events

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Melosh Events Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Melosh Events Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Melosh Events Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Melosh Events Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Melosh Events Hakkında

Mutlu günlerinizde düzenlediğiniz düğün, nişan, doğum günü ve baby shower gibi davetlerinizi hayal ettiğiniz ortamda hayata geçirecek bir organizasyon firması mı arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Antalya düğün organizasyon firmaları arasında itibarlı bir konuma sahip olan Melosh Events olarak güler yüzlü ve sıcakkanlı ekibimiz eşliğinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Bu tarz organizasyonların sizin için ifade ettiği anlamın farkındayız ve bu farkındalık bize büyük bir çalışma azmi veriyor. Keyifli organizasyonunuz sonrasında yüzünüzde oluşan tebessüm bizim için en büyük ödül oluyor!

Organizasyonunuzu planlama sürecinde organizasyon sorumlumuz ile tüm süreçlerin planlanması aşamasında iletişim içinde olarak bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Düğün ve nişan gibi büyük çaplı organizasyonların düzenlenmesi sırasında pek çok detayı aynı anda düşünmeniz gerekiyor. Bu süreçlerde omuzlarınızdaki yükü hafifletiyoruz ve gecede rahatça eğlenme fırsatını size sunuyoruz. Antalya kına düğün organizasyon firmaları arasında bizi en ayrıcalıklı yapan da düşüncelerinize verdiğimiz önem ve tam da hayal ettiğiniz ortamı hayata geçirebilme becerimiz. Gecenizi düzenlemek istediğiniz konsept dahilinde oluşturacağımız atmosfere en uygun süsleme ve dekorları seçiyoruz. Nikah masası, gelin yolu, dans pisti gibi gecenin en duygusal ve eğlenceli anlarının yaşanacağı alanlarda özel süslemeler ve size özgü detaylar kullanıyoruz. Davetlerinizi yemekli olarak düzenlemek isterseniz misafirlerinize leziz yemekler sunabiliriz. Bu yemekleri belirlemek için menü tadımlarına katılarak geleneksel Anadolu mutfağından Ege ve Akdeniz mutfağına kadar uzanan yemekler arasından damak zevkinize en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birlikteliğin ilk adımlarını atacağınız davetlerinizi Melosh Events ile düzenlemek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece fiyat tekliflerimizi size iletebilir ve güzel organizasyonunuzu planlamaya başlayabiliriz.

İletişim

 • Adres:

  Çağlayan Mah. 2038 Sokak Gülay Yapı Kooperatifleri A blok Muratpaşa Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Melosh Events Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.