Maksim Organizasyon

Maksim Organizasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

Antalya

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Eskiden sağdıçların görevi olan düğünü baştan sonra organize etme işi, artık günümüzde gelin ve damadın yapması gereken işler arasında yer almaktadır. Tüm bu koşuşturmaca arasında bütün düğün işlemlerini organize edecek bir düğün organizasyonu firmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Maksim organizasyon; yılların vermiş olduğu deneyim ile birlikte, düğününüzde gerçekleşmesi gereken A'dan Z'ye tüm aktiviteleri organize ederek rahat bir nefes almanızı sağlamaktadır. Böylece siz arkanıza yaslanıp düğünün keyfini çıkarırken tüm işlemleriniz rahatlıkla halledilmektedir. Düğün arabasının süslemesinden, davetlilerin karşılanmasına kadar hemen hemen her şey; çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Üstelik organizasyon ile ilgili tüm fiyatlandırmalar, sektördeki en uygun miktarlara .

  • Adres: Fener Mah. Bülent Ecevit Bulv. Fiba İş Merkezi Kat:3 No:14 Lara Antalya


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Maksim Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.