La Casa Di Lale

1 Yorum

E-posta Gönder

La Casa Di Lale

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

La Casa Di Lale Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  750 TL'den fazla

La Casa Di Lale Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

La Casa Di Lale Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

La Casa Di Lale Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Organizasyon Mekanı

  Balo Salonu, Bahçe/Kır Düğünü, Plaj/Sahil Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Restoran, Tekne/Yat Düğünü, Düğün Salonu


 • Organizasyon Tarzı

  Romantik, Klasik, Modern, Sade, Görkemli, Vintage/Retro, Bohem, Gotik, Rustik

La Casa Di Lale Hakkında

Firmamız 1992 yılında Lale Bileydi tarafından kuruldu. La Casa Di Lale Antalya’nın ilk düğün ve davet organizasyon firması olarak başladığı yolculuğunda her daim sektörde öncü oldu. Detaycılık ve estetik odaklı çalışmaları sayesinde çiftlerin tercih ettiği firmamız donanımıyla eksiksiz bir organizasyon deneyimi sunuyor. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti ön planda tutarak düğün davetlerinizde fark yaratmaya devam ediyor.

Deneyim

30 yıla yakın tecrübemiz başta düğün organizasyonları olmak üzere üstlendiğimiz birçok vakıf ve kurum organizasyonlarından geliyor. Bize memnuniyetlerini bildiren çiftlerin dışında Türk Gastroenteroloji Derneği, Türkiye Bilişim Derneği, Akdeniz Üniversitesi Kalkınma Vakfı ve Antalya Lisesi Mezunlar Vakfı gibi sayısız dernek de gösterebileceğimiz referanslar arasında. THY, Eczacıbaşı ve Sabah Gazetesi de bizi tercih eden büyük isimlerden.

Hizmetler

Konseptler ve temalar geliştirerek hayalinizde düğün organizasyonunu hazırlıyoruz. Kır düğününden tekne düğünlerine kadar tüm davet yerlerinde hizmet veriyoruz. Örnek masa, masa/sandalye temini ve servis hizmeti gibi olmazsa olmaz hizmetleri sağlıyoruz. Düğününüze renk katacak havai fişek, lazer gösterisi, DJ ve sanatçı hizmetleriyse verdiğimiz diğer hizmetlerden. Antalya düğün organizasyonu firması olmamıza rağmen şehir dışında da hizmet veriyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Her tarzda dekorasyon ve süsleme yapıyoruz. Ağırlıklı olarak modern, sade ve romantik tarzları kullanıyoruz. Sadelikten yana olanlar için apolyon sandalyeler, modern tarzı tercih edenler için aynalı suplalar ve cam şamdanlarla masaları kuruyoruz. Kalp veya çember şeklinde taglar, şık gelin yolları ve uçuş uçuş tüllerle mekanı süsleyerek romantik tarzı ortaya çıkarıyoruz.

Ek Hizmetler

Düğün organizasyonlarının yanı sıra kına gecesi organizasyonları da yapıyoruz. Araç kiralama, catering, nikah şekeri ve fotoğraf hizmetleriyle de yükünüzü azaltıyoruz. LCV hizmetinden balayı ve barkovizyona kadar her detayla biz ilgileniyoruz. Anı defteri, anı kalemi ve evlilik albümü hizmetlerimizle de anılarınızı saklamanın en avantajlı yolunu size sağlıyoruz.

Bir düğün organizasyonunda aradığınız her hizmeti sunan firmamızla yıllardır kalitemizi koruyarak hizmet veriyoruz. Yenilikleri takip edip uyguluyor ve çiftlerin isteklerini dikkate alıyoruz. Siz de Antalya düğün organizasyon firmaları arasında seçim yaparken kaybolmak istemeyen çiftlerden biriyseniz aşağıdaki bilgilerden bizle iletişime geçebilir ya da hemen formdan fiyat teklifi alarak kusursuz bir organizasyona sahip olabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Bahçelievler Pamir Cad. Mehmet Bileydi Apt. No:13/3 Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  La Casa Di Lale Yol Haritası

La Casa Di Lale Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Oya & Görkem

Düğün Tarihi: 12.08.2020En mutlu günümüzde yanımızda olduğunuz için Lale Hanım ve ekibine teşekkür ederiz. Her şey planlandığı gibi ve eksiksiz gerçekleştirildi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.