Düğün Organizasyon Antalya

La Casa Di Lale

5,0
La Casa Di Lale
  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

La Casa Di Lale Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.000 TL'den fazla

La Casa Di Lale Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

La Casa Di Lale Sıkça Sorulan Sorular

La Casa Di Lale şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, La Casa Di Lale şehir dışında hizmet veriyor.

La Casa Di Lale ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

La Casa Di Lale ile 2 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

La Casa Di Lale hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

La Casa Di Lale düğün salonu, tekne/yat düğünü, restoran, plaj/sahil düğünü, bahçe/kır düğünü, havuz başı düğünü, balo salonu mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

La Casa Di Lale hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

La Casa Di Lale vintage/retro, görkemli, klasik, rustik, romantik, modern, sade, bohem, gotik tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

La Casa Di Lale düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

La Casa Di Lale düğün organizasyonu dışında baby shower, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, parti, açılışlar, bayi toplantısı, sünnet düğünü, doğum günü, nişan, mezuniyet törenleri organizasyonlarında hizmet vermektedir.

La Casa Di Lale hangi hizmetleri vermektedir?

La Casa Di Lale sanatçı, pasta, davetiye, işık ve ses ekipmanları, süsleme, servis ve hizmet elemanı, dj, dekor, kına gecesi, nikah şekeri, lcv hizmeti, catering, çiçek, balayı, fotoğraf ve video, masa / sandalye temini, mekan giydirme, barkovizyon, araç kiralama, havai fişek hizmetlerini vermektedir.

La Casa Di Lale düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

La Casa Di Lale organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 2.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

La Casa Di Lale Hakkında

Firmamız 1992 yılında Lale Bileydi tarafından kuruldu. La Casa Di Lale Antalya’nın ilk düğün ve davet organizasyon firması olarak başladığı yolculuğunda her daim sektörde öncü oldu. Detaycılık ve estetik odaklı çalışmaları sayesinde çiftlerin tercih ettiği firmamız donanımıyla eksiksiz bir organizasyon deneyimi sunuyor. Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti ön planda tutarak düğün davetlerinizde fark yaratmaya devam ediyor.

Deneyim

30 yıla yakın tecrübemiz başta düğün organizasyonları olmak üzere üstlendiğimiz birçok vakıf ve kurum organizasyonlarından geliyor. Bize memnuniyetlerini bildiren çiftlerin dışında Türk Gastroenteroloji Derneği, Türkiye Bilişim Derneği, Akdeniz Üniversitesi Kalkınma Vakfı ve Antalya Lisesi Mezunlar Vakfı gibi sayısız dernek de gösterebileceğimiz referanslar arasında. THY, Eczacıbaşı ve Sabah Gazetesi de bizi tercih eden büyük isimlerden.

Hizmetler

Konseptler ve temalar geliştirerek hayalinizde düğün organizasyonunu hazırlıyoruz. Kır düğününden tekne düğünlerine kadar tüm davet yerlerinde hizmet veriyoruz. Örnek masa, masa/sandalye temini ve servis hizmeti gibi olmazsa olmaz hizmetleri sağlıyoruz. Düğününüze renk katacak havai fişek, lazer gösterisi, DJ ve sanatçı hizmetleriyse verdiğimiz diğer hizmetlerden. Antalya düğün organizasyonu firması olmamıza rağmen şehir dışında da hizmet veriyoruz.

Dekorasyon / Süsleme

Her tarzda dekorasyon ve süsleme yapıyoruz. Ağırlıklı olarak modern, sade ve romantik tarzları kullanıyoruz. Sadelikten yana olanlar için apolyon sandalyeler, modern tarzı tercih edenler için aynalı suplalar ve cam şamdanlarla masaları kuruyoruz. Kalp veya çember şeklinde taglar, şık gelin yolları ve uçuş uçuş tüllerle mekanı süsleyerek romantik tarzı ortaya çıkarıyoruz.

Ek Hizmetler

Düğün organizasyonlarının yanı sıra kına gecesi organizasyonları da yapıyoruz. Araç kiralama, catering, nikah şekeri ve fotoğraf hizmetleriyle de yükünüzü azaltıyoruz. LCV hizmetinden balayı ve barkovizyona kadar her detayla biz ilgileniyoruz. Anı defteri, anı kalemi ve evlilik albümü hizmetlerimizle de anılarınızı saklamanın en avantajlı yolunu size sağlıyoruz.

Bir düğün organizasyonunda aradığınız her hizmeti sunan firmamızla yıllardır kalitemizi koruyarak hizmet veriyoruz. Yenilikleri takip edip uyguluyor ve çiftlerin isteklerini dikkate alıyoruz. Siz de Antalya düğün organizasyon firmaları arasında seçim yaparken kaybolmak istemeyen çiftlerden biriyseniz aşağıdaki bilgilerden bizle iletişime geçebilir ya da hemen formdan fiyat teklifi alarak kusursuz bir organizasyona sahip olabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Bahçelievler Pamir Cad. Mehmet Bileydi Apt. No:13/3 Antalya

  • Haritadaki Konumu

    La Casa Di Lale Yol Haritası

La Casa Di Lale Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Oya & Görkem

Düğün Tarihi: 12.08.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

En mutlu günümüzde yanımızda olduğunuz için Lale Hanım ve ekibine teşekkür ederiz. Her şey planlandığı gibi ve eksiksiz gerçekleştirildi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.