La Casa Di Lale

1

E-posta Gönder

0242 255 5264

1 yorum

Düğün Organizasyon

Kategori

100 TL ve üzeri

Min. Fiyat

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 100 TL ve üzeri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Hakkında

1992 senesi içerisinde faaliyet göstermeye başlayan firmamız Antalya’nın ilk özel davet organizasyon firması olarak farkını ortaya koyuyor. Sektörde öncü olarak çıktığımız bu yolda en kıdemli ve tecrübeli organizasyon firması olduğumuzu rahatlık ile söyleyebiliriz. Kurulduğumuz ilk günden bugüne dek her zaman müşteri memnuniyetini her şeyin üzerine tutarak size yüksek kaliteli hizmet sunmak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Bir daha tekrarı mümkün olmayan düğün davetiniz için siz de işinin ehli bir firma ile çalışmak isterseniz La Casa Di Lale Antalya’yı tercih edebilirsiniz.

İlk günden beri hep “kusursuzluk” hizmet anlayışını benimsedik. Bu sebepledir ki her zaman yenilikçi bakış açısı ile mesleğimizi icra etmeye çalıştık. Hâlâ daha bu anlayış ile hareket ediyor, organizasyon alanındaki tüm gelişmeleri yakinen takip ediyoruz. Her sene yeni konseptler ve özel tasarımlar ile karşınıza çıkıyoruz. Düğün organizasyonlarında en önemli unsurun “estetik” olduğuna inanıyoruz. Bu sebep ile konseptlerimiz geliştirir iken renk uyumu ve kullanılan ürün kalitesi gibi pek çok detayı bir arada değerlendiriyor; estetik bütünlüğü konseptin her alanında yakalamaya çalışıyoruz.

Davet ve düğün organizasyonlarınız için:

Masa ve sandalye giydirmeleri, şık şamdanlar ve aydınlatmalar, supla, peçete ve peçetelikler kullanılarak tasarlanan masa dekorasyonu, yine masalarınızı süsleyecek canlı çiçekler, dans pistine doğru ilerleyeceğiniz yürüyüş yolu, mekân süslemesinde kullanılacak balon ve diğer çeşitli süslemeler, davetlileriniz geceye dair notlarını alması için anı defteri, güzel bir müzik ziyafeti yaşamanız için DJ hizmeti gibi daha burada sıralayamadığımız pek çok hizmet sunuyoruz.

Eğer La Casa Di Lale Antalya düğün organizasyon fiyatları ve diğer hizmet detaylarımız üzerine bizimle görüşmek isterseniz sayfada yer alan formu doldurarak bize ulaşabilir, aklınızdaki tüm sorulara cevap alabilirsiniz.

İletişim

Lale Bileydi

  • Telefon: 0242 255 5264
  • Adres: Bahçelievler Pamir Cad. Mehmet Bileydi Apt. No:13/3 Antalya

La Casa Di Lale Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


O&G

Oya & Görkem

Düğün Tarihi: 12.08.2020

En mutlu günümüzde yanımızda olduğunuz için Lale Hanım ve ekibine teşekkür ederiz. Her şey planlandığı gibi ve eksiksiz gerçekleştirildi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!