Düğün Organizasyon Antalya

Konsept Organizasyon

  • Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Konsept Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

Konsept Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Konsept Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Konsept Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Konsept Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Konsept Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Konsept Organizasyon ile 1 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Konsept Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Konsept Organizasyon düğün organizasyonu dışında doğum günü, bayi toplantısı, piknik, baby shower, açılışlar, mezuniyet törenleri, nişan, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, parti organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Konsept Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Konsept Organizasyon çiçek, masa / sandalye temini, fotoğraf ve video, barkovizyon, dekor, işık ve ses ekipmanları, catering, mekan giydirme, havai fişek, kına gecesi, süsleme hizmetlerini vermektedir.

Konsept Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Konsept Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Konsept Organizasyon Hakkında

Her çift, düğünlerinde alacağı tüm hizmetlerin eksiksiz ve sorunsuz olmasını ister. İşinizi şansa bırakmamak ve gecenizde hiçbir aksaklık yaşamamak isterseniz bir organizasyon firmasıyla anlaşabilirsiniz. Tam da bu aşamada sizi bir organizasyon firmasıyla tanıştırmak istiyoruz. Konsept Organizasyon Antalya’da düğünlerinizde rol alarak hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyor!

Bu özel günlerde çiftlerin mutluluklarını paylaşmaya 2003 yılında başladık. Davet ve organizasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız, çiftlerimizin istek, ihtiyaç ve beklentilerine hızlı, pratik ve yaratıcı çözümler sunuyor, her detayda kaliteyi hissetmenizi sağlıyor. Yenilikçi yapımız sayesinde organizasyonlarda kullandığımız aksesuar ve ekipmanları sürekli yeniliyor, hizmet standardımızı da devamlı geliştiriyoruz. Antalya düğün organizasyon firmaları arasında öncü olmayı amaçlıyor ve çiftlerimizin ilk tercihleri arasında yer almak istiyoruz.

Bir organizasyon firmasında olması gereken tüm özelliklere sahip olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Takım çalışması, verimli performans, liderlik, dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerinden bir ân olsun vazgeçmiyoruz. Düğünününüz için gerekli tüm hizmetleri sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. İlk danslarınız için seçilecek müzikten davetiyelere, ışık ses ve sahne sistemlerinin kurulumundan mekânın genel süslenmesine, havai fişek gösterisinden fotoğraf ve video hizmetine, masa ve sandalye temininden cateringe kadar tüm ayrıntılar için profesyonel bir hizmet sağlıyoruz. Deneyimimiz ile profesyonelliğimizi birleştiriyor, ortaya kusursuz bir gece çıkarıyoruz.

Özel günlerinizde kalitemizi gösterebilmek için bizimle 1 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle planladığınız tarih için gerekli hazırlıkları yapabiliyor, düğün gününüzü tam da hayal ettiğiniz gibi dizayn edebiliyoruz.

Yıllar boyunca hayal ettiğiniz düğün gününüz geldi çattı! Konsept Organizasyon farkını yaşayarak bu geceyi kusursuz bir şekilde tamamlamak için yapmanız gereken şey çok basit; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize bu şekilde ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Üçgen Mah. 93.Sok. Öztosun Apt. Muratpaşa

  • Haritadaki Konumu

    Konsept Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.