Konsept Organizasyon

E-posta Gönder

Konsept Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  20-30 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Konsept Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Konsept Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Konsept Organizasyon Hakkında

Her çift, düğünlerinde alacağı tüm hizmetlerin eksiksiz ve sorunsuz olmasını ister. İşinizi şansa bırakmamak ve gecenizde hiçbir aksaklık yaşamamak isterseniz bir organizasyon firmasıyla anlaşabilirsiniz. Tam da bu aşamada sizi bir organizasyon firmasıyla tanıştırmak istiyoruz. Konsept Organizasyon Antalya’da düğünlerinizde rol alarak hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyor!

Bu özel günlerde çiftlerin mutluluklarını paylaşmaya 2003 yılında başladık. Davet ve organizasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız, çiftlerimizin istek, ihtiyaç ve beklentilerine hızlı, pratik ve yaratıcı çözümler sunuyor, her detayda kaliteyi hissetmenizi sağlıyor. Yenilikçi yapımız sayesinde organizasyonlarda kullandığımız aksesuar ve ekipmanları sürekli yeniliyor, hizmet standardımızı da devamlı geliştiriyoruz. Antalya düğün organizasyon firmaları arasında öncü olmayı amaçlıyor ve çiftlerimizin ilk tercihleri arasında yer almak istiyoruz.

Bir organizasyon firmasında olması gereken tüm özelliklere sahip olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Takım çalışması, verimli performans, liderlik, dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerinden bir ân olsun vazgeçmiyoruz. Düğünününüz için gerekli tüm hizmetleri sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. İlk danslarınız için seçilecek müzikten davetiyelere, ışık ses ve sahne sistemlerinin kurulumundan mekânın genel süslenmesine, havai fişek gösterisinden fotoğraf ve video hizmetine, masa ve sandalye temininden cateringe kadar tüm ayrıntılar için profesyonel bir hizmet sağlıyoruz. Deneyimimiz ile profesyonelliğimizi birleştiriyor, ortaya kusursuz bir gece çıkarıyoruz.

Özel günlerinizde kalitemizi gösterebilmek için bizimle 1 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle planladığınız tarih için gerekli hazırlıkları yapabiliyor, düğün gününüzü tam da hayal ettiğiniz gibi dizayn edebiliyoruz.

Yıllar boyunca hayal ettiğiniz düğün gününüz geldi çattı! Konsept Organizasyon farkını yaşayarak bu geceyi kusursuz bir şekilde tamamlamak için yapmanız gereken şey çok basit; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize bu şekilde ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.