Karma Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Karma Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Karma Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Karma Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Karma Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Masa / sandalye temini, Nikah şekeri, Pasta


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Nişan, Parti

Karma Organizasyon Hakkında

Antalya’da düğün, nişan, doğum günü partisi ve kokteyl gibi pek çok organizasyonu düzenleme konusunda tecrübeye sahip bir firma arıyorsanız Karma Organizasyon olarak size iyi bir teklifimiz var!

Mutlu günlerinizde, sevincinizi sevdikleriniz ile paylaştığınız ortamları profesyonel ekibimiz eşliğinde yaratıyoruz. Antalya’da yeni kurulan bir organizasyon firması olarak sahip olduğumuz çalışma azmi ve heyecanımızla düzenlediğiniz geceleri en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz. Organizasyon sorumlumuz davetinizi firmamızla düzenlemeye karar verdiğiniz andan itibaren sizinle iletişim içinde oluyor. Keyifli gecenize dair tüm isteklerinizi ve hayallerinizi organizasyon sorumlumuza ilettiğiniz takdirde onları hayata geçirmek için çalışıyoruz. Antalya düğün organizasyon firmaları arasında en güler yüzlü ekiplerden birine sahibiz. Bu sayede de düğün gününüz öncesi ve sırasında isteklerinizi hep hayata geçirme çabası ve sıcakkanlılık ile karşılayan bir ekiple çalışıyorsunuz.

Organizasyonlarınızda ışık, ses ve sahne hizmetlerinden mekân süslemelerine, nikah masası dizaynlarından yemekli davet masalarına kadar pek çok konuda hizmetler sunuyoruz. Antalya düğün organizasyonu geleneklerini de yansıtacak geceler davet ediyoruz. Düğün salonları, kır alanları, havuz başı ve deniz kıyısı gibi pek çok farklı konumda düğün organizasyonu düzenleme tecrübesine sahibiz. Gecelerde hâkim olmasını istediğiniz atmosfere en uygun süsleme ve dekorlarla düğün mekânınızı süslüyoruz. Eğer bizim tarzımızı soracak olursanız, biz şık ve sade tasarımlardan yanayız. En çok sevdiğimiz organizasyon süslememiz ise çiçekler. En ufak detaylara kadar profesyonelce planlanmış ve gece boyunca sadece eğlenmeye odaklanacağınız bir düğün organizasyonu için Karma Organizasyon’u tercih edebilirsiniz!

Unutulmaz bir gecede Karma Organizasyon’un yaratacağı atmosferde dostlarınız ve aileniz ile eğlenmek isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede avantajlı fiyat tekliflerimizi size iletebiliriz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.