Kaan Organizasyon

E-posta Gönder

 • Elmalı, Antalya.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Kaan Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  400-500 TL

Kaan Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Kaan Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Kaan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Birçok stil olabilir.

Kaan Organizasyon Hakkında

Yoksa Antalya’da düğün organizasyonu yapan birilerini mi arıyorsunuz? O hâlde doğru adrestesiniz. İlk olarak Kaan Organizasyon olarak ne zamandır bu işi yapıyoruz, hizmet çeşitlerimiz neler gibi sorularınızı cevaplayarak başlamak istiyoruz.

20 yıldır organizasyon sektöründe hizmet veriyoruz. Düğün, kına, nişan, doğum günü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, doğum günleri ve aklınıza gelebilecek birçok etkinlikte aktif olarak faaliyet gösteriyoruz. Sizin önceliğiniz olan düğün aslında bizim de önceliğimiz oldu. Çünkü bazı işleri aşk için yapmak hoşumuza gitmeye başladı ve bu alanda kendimizi çok fazla geliştirdik.

Gelelim düğün günlerinizde neler yaptığımıza. Öncelikle mekânınızda masa ve sandalye alternatifleri yok diye üzülmeyin. Biz size dekorasyon ve süslemelerin yanında masa ve sandalye hizmeti de sağlıyoruz. Hem de farklı seçeneklerle birlikte. Misafirlerinizi davet edebilmeniz için de size alternatifleri olan davetiye basım hizmeti sunuyoruz. Bunların dışında düğün gününüzü önceden gözünüzde canlandırabilmeniz ve o gün organizasyonun nasıl olacağı konusunda fikrinizin oluşması adına size demo masalar hazırlıyoruz. Böylelikle siz de düğün gününüzde hiçbir riskle karşılaşmıyor ve gördüğünüz hizmeti almış oluyorsunuz. Yiyecek ve içecek hizmeti için oluşturduğumuz ekibimiz ile de o günü sorunsuz bir şekilde atlatıyorsunuz. Ayrıca elimizde mevcut olmayan ve hayalinizde olan aksesuar ya da organizasyonla ilgili en ufak detayları bile sizin için hemen temin edebiliyoruz. Ayrıca ben herkesten farklı olmak istiyorum dediğinizi de duyar gibiyiz. Bunu da hiç sorun etmeyin kendinize çünkü biz her çift için unutulmaz olacak organizasyon hizmeti sunuyoruz. Bu da şu demek oluyor. Sizin düğün gününüze özel, sadece sizde görülebilecek bir organizasyon hazırlıyoruz. Üstelik bunları yaparken de sürekli kendimizi geliştiriyor ve her gün aksesuar ve kullandığımız ekipmanlara yenilerini ekliyoruz. Özellikle de çiçekler konusunda çok hassasız diyebiliriz. Düğün gününüzde organizasyonunuza uygun olarak seçtiğiniz o rengarenk çiçekleri özenerek mekâna getiriyor ve onları güzelce sergiliyoruz.

Detaylara önem vermek en az sizin kadar bizim için de önemli. Siz de farklı hissetmek ve o farkı yaşatmak istiyorsanız, teklif formunu doldurarak fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.