Düğün Organizasyon Antalya

Kaan Organizasyon

  • Min. Fiyat
    800-1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Kaan Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
800-1.000 TL

Kaan Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Kaan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Kaan Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Kaan Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Kaan Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kaan Organizasyon ile 1 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Kaan Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Birçok stil olabilir."

Kaan Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Kaan Organizasyon düğün organizasyonu dışında davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, nişan, parti, doğum günü, açılışlar, piknik organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Kaan Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Kaan Organizasyon sanatçı, dekor, çiçek, havai fişek, süsleme, dj, catering, servis ve hizmet elemanı, kına gecesi, fotoğraf ve video, masa / sandalye temini, işık ve ses ekipmanları, nikah şekeri, davetiye, mekan giydirme, pasta hizmetlerini vermektedir.

Kaan Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Kaan Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 800-1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Kaan Organizasyon Hakkında

Yoksa Antalya’da düğün organizasyonu yapan birilerini mi arıyorsunuz? O hâlde doğru adrestesiniz. İlk olarak Kaan Organizasyon olarak ne zamandır bu işi yapıyoruz, hizmet çeşitlerimiz neler gibi sorularınızı cevaplayarak başlamak istiyoruz.

20 yıldır organizasyon sektöründe hizmet veriyoruz. Düğün, kına, nişan, doğum günü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, doğum günleri ve aklınıza gelebilecek birçok etkinlikte aktif olarak faaliyet gösteriyoruz. Sizin önceliğiniz olan düğün aslında bizim de önceliğimiz oldu. Çünkü bazı işleri aşk için yapmak hoşumuza gitmeye başladı ve bu alanda kendimizi çok fazla geliştirdik.

Gelelim düğün günlerinizde neler yaptığımıza. Öncelikle mekânınızda masa ve sandalye alternatifleri yok diye üzülmeyin. Biz size dekorasyon ve süslemelerin yanında masa ve sandalye hizmeti de sağlıyoruz. Hem de farklı seçeneklerle birlikte. Misafirlerinizi davet edebilmeniz için de size alternatifleri olan davetiye basım hizmeti sunuyoruz. Bunların dışında düğün gününüzü önceden gözünüzde canlandırabilmeniz ve o gün organizasyonun nasıl olacağı konusunda fikrinizin oluşması adına size demo masalar hazırlıyoruz. Böylelikle siz de düğün gününüzde hiçbir riskle karşılaşmıyor ve gördüğünüz hizmeti almış oluyorsunuz. Yiyecek ve içecek hizmeti için oluşturduğumuz ekibimiz ile de o günü sorunsuz bir şekilde atlatıyorsunuz. Ayrıca elimizde mevcut olmayan ve hayalinizde olan aksesuar ya da organizasyonla ilgili en ufak detayları bile sizin için hemen temin edebiliyoruz. Ayrıca ben herkesten farklı olmak istiyorum dediğinizi de duyar gibiyiz. Bunu da hiç sorun etmeyin kendinize çünkü biz her çift için unutulmaz olacak organizasyon hizmeti sunuyoruz. Bu da şu demek oluyor. Sizin düğün gününüze özel, sadece sizde görülebilecek bir organizasyon hazırlıyoruz. Üstelik bunları yaparken de sürekli kendimizi geliştiriyor ve her gün aksesuar ve kullandığımız ekipmanlara yenilerini ekliyoruz. Özellikle de çiçekler konusunda çok hassasız diyebiliriz. Düğün gününüzde organizasyonunuza uygun olarak seçtiğiniz o rengarenk çiçekleri özenerek mekâna getiriyor ve onları güzelce sergiliyoruz.

Detaylara önem vermek en az sizin kadar bizim için de önemli. Siz de farklı hissetmek ve o farkı yaşatmak istiyorsanız, teklif formunu doldurarak fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kepez

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.