İdil Events

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

İdil Events Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  30-40 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İdil Events Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme

İdil Events Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Nikah şekeri, Sanatçı


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti

İdil Events Hakkında

Hayatınızda yeni ve mutlu bir döneme gireceğiniz düğününüzü doğayla iç içe bir ortamda kır düğünü olarak hayal ediyorsanız bu konuda uzmanlaşmış İdil Events olarak davetinizi düzenlemeye talibiz!

Uzun yıllardan beri hayalini kurduğunuz düğün atmosferini yakalamak için hangi firmayı seçeceğinizi bilemiyorsanız bugüne kadar düzenlediğimiz organizasyonları referans olarak alabilirsiniz! Davetinizde düşündüğünüz ortamı tamamen oluşturmak adına organizasyon sorumlumuz sizden tüm isteklerinizi alıyor. Bu istekler doğrultusunda güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz sayesinde gerekli tüm dekor ve aksesuarları bir araya getiriyoruz. Bu noktadan sonra devreye İdil Events yaratıcılığı giriyor. Bu dekor ve aksesuarları en şık ortamı en konforlu şekilde sizinle buluşturmak adına dizayn ediyoruz. Antalya düğün organizasyonları arasında en göz alıcı atmosferlerden birini oluşturacağımızdan emin olabilirsiniz. Kır düğünü konseptlerinde loş ışıklarımızla romantik ve hoş bir ortam yaratıyoruz. Yine gece boyunca en sevdiğiniz şarkılar gelişmiş ses sistemlerimiz sayesinde sizinle buluşuyor. Böylece gece boyunca eğlence hız kesmeden devam ediyor. Masa ve sandalyelerimizi de bu doğal ortama en uygun modellerde seçiyoruz. Ancak konseptinize en uygun görünümü sağlamak adına üzerlerinde farklı renk ve desenlerde örtü ve giydirmeler kullanabiliyoruz. Masaları düzenlerken konforunuzu düşündüğümüz gibi eğlenmeniz için yeterli alan kalacak şekilde ferah bir ortam sağlamayı da göz önünde bulunduruyoruz. Nikah masanızı tasarlarken de ortamda en göz alıcı masa olması adına tüller ve çiçeklerle süslüyoruz. Bu sayede masallardaki gibi bir görünüm yakalıyoruz.

Unutulmaz bir düğün düzenlemek için İdil Events’i tercih ediyorsanız bize ulaşmak oldukça kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Yüzünüzdeki tebessümde pay sahibi olmak için yaratacağımız ortamda çok eğleneceksiniz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.