Grand Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Grand Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Grand Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Grand Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Grand Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Sanatçı


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Grand Organizasyon Hakkında

Antalya Serik’te uzun zamandır hizmet veren bir organizasyon firması olan Grand Organizasyon olarak mutlu günlerinizde düzenlediğiniz düğün, nişan, kına gecesi ve doğum günü gibi davetlerinizi hayata geçiriyoruz!

Hayal etmenin büyüsü bu dünyayı her zaman daha güzel ve yaşanabilir bir hale getirmiştir. Bu inanca sahip bir ekip olarak hayallerinizi hayata geçirmenin ne denli büyük bir sorumluluk olduğunun farkındayız. Sahip olduğumuz bu farkındalık ile güler yüzlü ve titiz çalışma politikamızı unutmadan en küçük detayına kadar hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Bunun için de sizi iyi tanımamız gerektiğinden dolayı sizinle tanışmak için kahve içmeye bekliyoruz.

Hayallerinizi ve düşüncelerinizi öğrendikten sonra bunları hayata geçirmek için ne gibi süsleme ve dekorlara ihtiyacımız olacağına karar veriyoruz. Tüm bu planlama sürecinde organizasyon sorumlumuz ile rahatça iletişime geçerek herhangi bir konuda fikir değişikliği yapmak isterseniz bildirebilirsiniz. İçinize en çok sinen organizasyonu hayata geçirmek için sizden gelecek her türlü fikir değişikliğine açık bir anlayışımız var. Grand Organizasyon Serik’te adından en çok söz edilen geceleri düzenleme konusunda yüksek bir tecrübeye sahip. Gecenin en önemli anlarının yaşandığı alanlardaki şık tasarımlarımızı da bu tecrübeler sayesinde elde ettik. Gelin yolu, nikah masası, kına tahtı gibi çeşitli organizasyonların en duygusal ve eğlenceli anlarının yaşandığı alanlarda göz alıcı dekor ve süslemeler kullanıyoruz. İsteğinize bağlı kalarak yemekli olarak organizasyon düzenleme imkânına da sahibiz. Bu davetler öncesinde menü tadımlarına katılarak damak tadınıza en uygun lezzetlerden oluşan menüler yaratabiliriz.

Hayatınız boyunca hep hatırlayacağınız gecelerde düzenleyeceğiniz gecelerde Antalya organizasyon firmaları arasından Grand Organizasyon’u tercih ediyorsanız yapmanız gereken sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmak. Bu sayede ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonu yardımıyla avantajlı fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.