Düğün Organizasyon Antalya

Grand Organizasyon

  • Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Grand Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

Grand Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

Grand Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Grand Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Grand Organizasyon şehir dışında hizmet vermiyor.

Grand Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Grand Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Grand Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Grand Organizasyon düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti, açılışlar, doğum günü, nişan organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Grand Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Grand Organizasyon dekor, sanatçı, mekan giydirme, kına gecesi, masa / sandalye temini, çiçek, nikah şekeri, barkovizyon, fotoğraf ve video, işık ve ses ekipmanları hizmetlerini vermektedir.

Grand Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Grand Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Grand Organizasyon Hakkında

Antalya Serik’te uzun zamandır hizmet veren bir organizasyon firması olan Grand Organizasyon olarak mutlu günlerinizde düzenlediğiniz düğün, nişan, kına gecesi ve doğum günü gibi davetlerinizi hayata geçiriyoruz!

Hayal etmenin büyüsü bu dünyayı her zaman daha güzel ve yaşanabilir bir hale getirmiştir. Bu inanca sahip bir ekip olarak hayallerinizi hayata geçirmenin ne denli büyük bir sorumluluk olduğunun farkındayız. Sahip olduğumuz bu farkındalık ile güler yüzlü ve titiz çalışma politikamızı unutmadan en küçük detayına kadar hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Bunun için de sizi iyi tanımamız gerektiğinden dolayı sizinle tanışmak için kahve içmeye bekliyoruz.

Hayallerinizi ve düşüncelerinizi öğrendikten sonra bunları hayata geçirmek için ne gibi süsleme ve dekorlara ihtiyacımız olacağına karar veriyoruz. Tüm bu planlama sürecinde organizasyon sorumlumuz ile rahatça iletişime geçerek herhangi bir konuda fikir değişikliği yapmak isterseniz bildirebilirsiniz. İçinize en çok sinen organizasyonu hayata geçirmek için sizden gelecek her türlü fikir değişikliğine açık bir anlayışımız var. Grand Organizasyon Serik’te adından en çok söz edilen geceleri düzenleme konusunda yüksek bir tecrübeye sahip. Gecenin en önemli anlarının yaşandığı alanlardaki şık tasarımlarımızı da bu tecrübeler sayesinde elde ettik. Gelin yolu, nikah masası, kına tahtı gibi çeşitli organizasyonların en duygusal ve eğlenceli anlarının yaşandığı alanlarda göz alıcı dekor ve süslemeler kullanıyoruz. İsteğinize bağlı kalarak yemekli olarak organizasyon düzenleme imkânına da sahibiz. Bu davetler öncesinde menü tadımlarına katılarak damak tadınıza en uygun lezzetlerden oluşan menüler yaratabiliriz.

Hayatınız boyunca hep hatırlayacağınız gecelerde düzenleyeceğiniz gecelerde Antalya organizasyon firmaları arasından Grand Organizasyon’u tercih ediyorsanız yapmanız gereken sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmak. Bu sayede ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonu yardımıyla avantajlı fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Serik/Antalya

  • Haritadaki Konumu

    Grand Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.