Es Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

50-75 TL

Min. Fiyat

Kepez, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 50-75 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Önerilen Firmalar

Tree Organizasyon
26 4

Muratpaşa

Tree Organizasyon

50-75 TL

Hakkında

2010 yılında faaliyete başlayan Es Organizasyon, başlarda küçük çaplı aktiviteler yapan bir firmaydı. Daha sonra gelen talepler ve kazandığımız tecrübeyle beraber her alanda yapılacak organizasyonlara cevap verebilecek niteliğe gelmiş durumdayız. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla A’dan Z’ye her ihtiyacınızı karşılıyoruz. Bu aşamada size sadece özel anlarınızın keyfini doyasıya çıkarmak kalıyor.

Nasıl bir süreç yönettiğimizi merak ediyor musunuz?

Hayalinizdeki düğünü yaşayabilmeniz için düğün mekanınızın özelliklerini değerlendirmekle başlatıyoruz süreci. Kır düğünü yapacaksanız romantik konseptlere, salon düğünü yapacaksanız şık tasarımlı düğün konseptlerine yöneliyoruz. Bahsettiğimiz bu gibi ayrıntıları konuşabilmek için ön görüşme yaptığımızı da belirtelim. Görüşmemizde ihtiyaçlarınızı, zevklerinizi ve her şeyden önemlisi hayallerinizi öğrenerek planlamalarımızı bu doğrultuda yapıyoruz. Aklınızda bir fikir varsa işimiz kolaylaşıyor çünkü hemen hemen her konsepti hayata geçirebilecek bilgi ve tecrübeye sahibiz. Dekor ve konsept konusunda kararsızlık yaşarsanız da yararlı tavsiyeler vermeyi ihmal etmeyeceğimizi bilmenizi isteriz.

Düğününüz için sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi vermemiz gerekirse;

Düğün mekanınızın ses ve ışık sistemleri yetersizse; kaliteli ekipmanlarımız eşliğinde bu ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz DJ ve orkestralar ile hem eğlenecek hem de o özel günün tadını sonuna kadar çıkaracaksınız. Hayatınızın en değerli günü için sunduğumuz müzik olanaklarının tamamen profesyonel olduğunu belirtmek isteriz. Tabii mekan giydirme, catering, masa ve sandalye temini, hizmet elemanı, fotoğraf ve video gibi imkanlarımız da bulunuyor. İhtiyaçlarınızı değerlendirerek dilediğiniz hizmeti seçebiliyorsunuz. Böylece başka firma ararken zaman kaybetmiyor, her detayı tek bir çatı altında planlıyorsunuz.

Muhteşem bir gün geçirmek için düğün organizasyon Antalya firmaları arasından hâlâ seçim yapamadıysanız bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin! Aklınızdaki tüm sorulara yanıtlamak için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Enes Namal

  • Adres: Altınova Orta Mh. İşler Caddesi

Es Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!