Ecrin Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Ecrin Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Ecrin Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ecrin Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Ecrin Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Ecrin Organizasyon Hakkında

Düğün, kına gecesi ve nişan gibi eğlencelerinizi unutulmaz bir görsel şova dönüştürmek istiyorsanız Ecrin Organizasyon Gazipaşa’da sizi hayallerinize kavuşturuyoruz. Göz alıcı konseptlerimiz, kullandığımız kaliteli malzemelerimiz ve yetenekli personelimizle istediğiniz her şeyin gönlünüzce olacağı bir hizmet sunuyoruz.

2006 yılından beri faaliyette olduğumuz yerimizde organizasyona dair her hizmeti sunuyoruz. Edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübeleri sizinle paylaşarak tam da gönlünüzden geçtiği gibi bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Üstelik sadece Antalya sınırları içerisinde değil aynı zamanda il dışına da seyahat ederek bizimle çalışmak isteyen çiftlerimize ulaşıyoruz. Birbirinden geniş konsept yelpazesine sahip olsak da isteğinize bağlı olarak farklı konseptleri de oluşturabiliyoruz. Organizasyon sektöründe moda olan trendleri ve yenilikleri yakından takip ederek çalışmalarımız içerisinde isteğinize bağlı olarak yer veriyoruz.

Her organizasyonun farklı bir aksesuar ve ekipman ihtiyacı olduğu için ekibimizle birlikte biz de önce hangi etkinliği yapacağınızı öğreniyoruz. Sizinle sürekli fikir alışverişinde bulunduğumuz hazırlık sürecinde son kararı daima size bırakıyoruz. Nişan törenleri için arka planlar, ışıklandırmalar, nişan tepsileri, mumlar, isminizin yazılı olduğu ürünler kullanırken kına gecelerinde kullandığımız aksesuarlar daha farklı oluyor. Kına merasimlerinde tahtalar, üzerinde isminizin yazılı olduğu tefler, nedime minderleri, kına tepsileri ve çeşitli hediyelikler tercih ediyoruz. Düğün konseptlerinde ise menü kartları, yemek takımları, şamdanlar, mumlar, aydınlatma aksesuarları, çiçek aranjmanları ve incili dekorlar kullanarak görsel anlamda daha ihtişamlı bir atmosfer oluşturuyoruz. Bunun için bize hem zevklerinizi hem de organizasyonunuzun içeriğini önceden ayrıntılı olarak anlatmanız gerekiyor.

Siz de Gazipaşa düğün organizasyonu firmaları arasında ismimizden başarıyla söz ettirmeyi başardığımız Ecrin Organizasyon’un şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sunduğumuz ayrıcalıklı fırsatları değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mah. Milli Egemenlik Bulv. Gazipaşa/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ecrin Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.