Aytaç Organizasyon*

Aytaç Organizasyon
Kına organizasyonlarında muhteşem kampanya!
- Kostümlü kapı karşılama
- 4 Bayan nedime
- Kına tepsisi
- Davul ve zurna ile otantik kına merasimi
- Organizasyon sunumu
- Kostümlü 2 kapı karşılama hostesi organizasyon sahiplerinin belirlemiş olduğu ikramlıkları gelen misafirlere ikram eder.
Diğer kostümlü 2 kapı karşılama hostesi gelen misafirlerinizin masasına kadar onlara refakatcilik eder. Misafirleriniz katılımı belirli sayıya ulaştığında kapı karşılamada görev alan kostümlü hostesler gelin hanımı giriş için hazırlanmasında yardımcı olur...
Gelin salona giriş yaptıktan sonra kostümlü nedimeler gelin hanımın yanında yer alıp gelin hanımla ilgilenecek olup gelin hanım oyun oynadığında gelin hanıma ve gelen misafirlerinizin oyununa eşlik edecektir...
Kına organizasyonu gerçekleşmeden yarım saat önce nedime arkadaslar gelin hanımın kınasının yakılması için hazırlanmasında yardımcı olup gelin hanımın yanında davul zurna eşliğinde otantik bir girişin görselliğine renk katacaktır. ..
Gelin hanımın kınası yakıldıktan sonra ikramlık olan mini kına paketleri nedime arkadaşlar tarafından misafirlere dağıtılacaktır.
Sizde muhteşem bir kına organizasyonu düşünüyor iseniz bizimle görüşmeden karar vermeyin.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
S&M SERPİL & MURAT Düğün Tarihi: 06/08/2016

A'dan Z'ye her detayı titizlikle planlayıp uygulamaları sayesinde düğünümüzde bize düşen sadece konuklarla ilgilenmek oldu. Detaycı ve titiz bir çalışmayla çok kaliteli bir iş çıkarttılar ortaya. Kişiye özel, butik, her yönüyle bizi yansıtan düğün oldu.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Aytaç Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Aytaç Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap