• Min. Fiyat
  100 TL'den az

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

For More Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100 TL'den az

For More Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

For More Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

For More Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Apollon Organizasyon ile önce iletişime geçmelisiniz.

For More Organizasyon hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Apollon Organizasyon mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

For More Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Apollon Organizasyon düğün organizasyonu dışında organizasyonlarında hizmet vermektedir.

For More Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

For More Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

For More Organizasyon Hakkında

For More Organizasyon, İstanbul'da VIP transfer hizmetleri gibi özel hizmetler sunan bir firma olarak köklü geçmişe sahip. Ancak daha sonra Antalya düğün organizasyon firmaları arasına adım atarak hizmet yelpazesini genişletti. Son 4,5 yıldır, büyük bir başarıyla çeşitli organizasyon hizmetlerini gerçekleştirerek müşterilerine unutulmaz deneyimler sunmakta. Firmanın son dönemdeki özellikle vurgulanması gereken başarısı ise son 2 yılda evlilik teklifi organizasyonları konusundaki uzmanlığını ve deneyimini artırarak çiftlerin özel anlarını unutulmaz kılmaya devam etmesi.

Deneyim

For More Organizasyon markamız, temel olarak 4 kişilik bir çekirdek ekiple başladı. Ancak organizasyonların ölçeği ve karmaşıklığına bağlı olarak, firma esnek bir yaklaşım benimseyerek işbirlikleri ve uzmanlarla genişlemeyi tercih ediyoruz. Bu, müşterilere her aşamada profesyonel hizmet sunma konusundaki kararlılığını yansıtıyor. Firmamızın ekip üyeleri, organizasyonların her yönünü kapsayacak şekilde çeşitleniyor.

Kurulumdan lojistiğe, dans ekiplerinden servis elemanlarına kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. For More Organizasyon, bugüne kadar İstanbul ve Antalya gibi büyük şehirlerde tanınmış ve başarılı birçok organizasyona imza atmış bir firmayız. Ayrıca, devlet kurumlarıyla da başarılı işbirlikleri yaparak organizasyon deneyimini daha da genişlettik. Her organizasyonda kalite ve profesyonellikten ödün vermeden çalışıyoruz.

Hizmetler

For More Organizasyon, düğün organizasyonlarında en kapsamlı hizmetleri sunarak çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. A'dan Z'ye her ayrıntıyı düşünüp planlayarak, çiftlerin sadece bu firma ile anlaşma yapmalarının yeterli olduğu bir hizmet sunuyorlar. Bu sayede etkinlik sahipleri, başka hiçbir ayrıntıyla uğraşmak ve zaman kaybetmek zorunda kalmıyorlar. For More Organizasyon, düğünlerin en özel anlarına ev sahipliği yapmak için profesyonel bir yaklaşım sunuyor ve çiftlerin bu özel gününü sorunsuz, özel ve unutulmaz bir deneyim haline getiriyor.

Dekorasyon / Süsleme

For More Organizasyon, dekor ve süsleme konusunda çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için geniş bir yelpazede organizasyon eşyası ve ekipman sunuyor. Her tarza ve isteğe uygun seçeneklerle donatılmış olan firma, çiftlerin organizasyon içeriği ve hizmetler hakkında karar verirken önemli bir rol oynuyor. For More Organizasyon, çiftlerle yapmış olduğu görüşmelerde danışmanlık yaparak, organizasyonun her ayrıntısının özenle planlanmasını sağlıyor.

Bu yaklaşım sayesinde, çiftlerin tam ihtiyacı olan hizmetler belirlenir ve organizasyonları istedikleri gibi kişiselleştirilir. Böylece, çiftlerin istemedikleri, fazla veya eksik gördükleri hiçbir detay organizasyonda yer almaz, unutulmaz bir düğün deneyimi oluşturulur. For More Organizasyon, her detayın özenle düşünüldüğü ve çiftlerin hayal düğününü gerçeğe dönüştürebilecekleri bir dekor ve süsleme hizmeti sunuyor.

Ek Hizmetler

Antalya’da organizasyon firmaları arasında firmamızın odak noktası her zaman müşteri memnuniyeti. Memnuniyeti ön planda tutarak her aşamada çiftlerimizin hayallerini yaşamalarını ve hayallerini yaşarken konforlarını düşünüyoruz. Sizler için hazırladığımız diğer detaylı hizmet bilgimizi aşağıda sıraladık;

● Araç kiralama
● Davetiye
● DJ
● Fotoğraf ve video
● Havai fişek
● Nikah şekeri
● Pasta
● Sanatçı
● Servis ve hizmet elemanı
● Açılışlar
● Baby shower
● Bayi toplantısı
● Doğum günü
● Kurumsal etkinlikler
● Nişan ve söz
● Kına
● Bride ve bekarlığa veda organizasyonları
● Nikah kokteylleri
● Parti
● Sünnet düğünü

Erken rezervasyon yapan çiftlere güncel tutarlar ve özel kampanyalarla avantajlar sunuyoruz. Antalya düğün organizasyon fiyatları araştırmasındaki çiftlerimize ödeme konusunda da esneklik sunan firmamız, nakit ve banka havalesi seçeneklerinin yanı sıra kredi kartı ödemelerini de kabul ediyor. Bu kusursuz geçmesini istediğiniz en mutlu gününüzü For More Organizasyon ile yaşamak isteyen misafirlerimiz iletişim bilgilerimizden ulaşabilir, “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon::

  0242 255 53 70

 • Adres::

  Antalya Konyaaltı

 • Haritadaki Konumu

  For More Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.