Star Çiçekçilik & Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Star Çiçekçilik & Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Star Çiçekçilik & Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Star Çiçekçilik & Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Star Çiçekçilik & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Star Çiçekçilik & Organizasyon Hakkında

2005 yılında kurulan Star Organizasyon Alanya’da, açılış ve düğün organizasyonlarıyla başladık ve kendimizi geliştirerek; hastane odası, bebek odası süsleme, nikah ve bebek şekerleri, davetiye, kına sepetleri, kına keseleri, kına tepsileri, bebek sepetleri, bebek altın yastıkları, söz nişan sepetleri gibi hizmetler veriyoruz. Doğum, nişan, doğum günü, düğün salonu süslemesi, bayi toplantıları, açılışlar ve düğün organizasyonları gibi pek çok etkinlik türü düzenliyoruz ve isteğinize göre dekorasyon yapıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana, temel ilke olarak müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Yaratıcı ve etkili çözümlerimiz, kendimize özel ekipmanlarımızla birlikte size daima hatırlanacak bir organizasyon imkanı sunuyoruz.

Profesyonel bir şekilde yaptığımız organizasyonların başında, düğünler geliyor. Hayallerinizi ve hayatınızı birleştireceğiniz bu özel günde, düğününüzün kusursuz bir şekilde geçmesi için öncelikle, siz değerli çiftlerimizin fikrini alıyoruz. Sizin fikirlerinize ve hayallerinize göre bir plan oluşturuyoruz.

Düğün mekanı seçiminiz, davetiyeleriniz, nikah şekerleriniz, masa ve sandalye süslemelerinde renk seçimleriniz, masaların üzerindeki şamdan, mum ve çiçek gibi aksesuar seçimleriniz, size özel süslenmiş bir gelin yolu, nikah masası, volkan, lazer ve havai fişek gösterileri, barkovizyon, video çekimi, sahne ve ses sistemleri, dj, orkestra eve danışmanlık hizmetine kadar pek çok detayı sizin yerinize düşünüyor ve koordine ediyoruz. Siz değerli çiftlerimize kaliteli ve bütçenize uygun hizmetler sunuyoruz.

Aynı zamanda bir çiçekçilik firmamız da bulunduğu için, düğününüzdeki tüm çiçek detaylarını büyük bir özenle hazırlıyoruz. Araba süslemesi ve gelin buketi gibi çiçekleri tam da sizin isteğinize göre seçiyoruz.

Star Çiçekçilik Alanya ailesi olarak, siz değerli çiftlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  25 Metrelik Yol üzeri H.Akçalıoğlu Cad. 18/A Alanya/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Star Çiçekçilik & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.