Düğün Organizasyon Antalya

Star Çiçekçilik & Organizasyon

  • Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Star Çiçekçilik & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

Star Çiçekçilik & Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Star Çiçekçilik & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Star Çiçekçilik & Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Star Çiçekçilik & Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Star Çiçekçilik & Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Star Çiçekçilik & Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Star Çiçekçilik & Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Star Çiçekçilik & Organizasyon düğün organizasyonu dışında davet ve resepsiyon, doğum günü, açılışlar, sünnet düğünü, baby shower, nişan, kurumsal etkinlikler, parti, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Star Çiçekçilik & Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Star Çiçekçilik & Organizasyon balayı, araç kiralama, nikah şekeri, havai fişek, kapalı çadır, pasta, kına gecesi, işık ve ses ekipmanları, dj, mekan giydirme, sanatçı, dekor, lcv hizmeti, çiçek, barkovizyon, masa / sandalye temini, süsleme, servis ve hizmet elemanı, fotoğraf ve video, davetiye, catering hizmetlerini vermektedir.

Star Çiçekçilik & Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Star Çiçekçilik & Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Star Çiçekçilik & Organizasyon Hakkında

2005 yılında kurulan Star Organizasyon Alanya’da, açılış ve düğün organizasyonlarıyla başladık ve kendimizi geliştirerek; hastane odası, bebek odası süsleme, nikah ve bebek şekerleri, davetiye, kına sepetleri, kına keseleri, kına tepsileri, bebek sepetleri, bebek altın yastıkları, söz nişan sepetleri gibi hizmetler veriyoruz. Doğum, nişan, doğum günü, düğün salonu süslemesi, bayi toplantıları, açılışlar ve düğün organizasyonları gibi pek çok etkinlik türü düzenliyoruz ve isteğinize göre dekorasyon yapıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana, temel ilke olarak müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Yaratıcı ve etkili çözümlerimiz, kendimize özel ekipmanlarımızla birlikte size daima hatırlanacak bir organizasyon imkanı sunuyoruz.

Profesyonel bir şekilde yaptığımız organizasyonların başında, düğünler geliyor. Hayallerinizi ve hayatınızı birleştireceğiniz bu özel günde, düğününüzün kusursuz bir şekilde geçmesi için öncelikle, siz değerli çiftlerimizin fikrini alıyoruz. Sizin fikirlerinize ve hayallerinize göre bir plan oluşturuyoruz.

Düğün mekanı seçiminiz, davetiyeleriniz, nikah şekerleriniz, masa ve sandalye süslemelerinde renk seçimleriniz, masaların üzerindeki şamdan, mum ve çiçek gibi aksesuar seçimleriniz, size özel süslenmiş bir gelin yolu, nikah masası, volkan, lazer ve havai fişek gösterileri, barkovizyon, video çekimi, sahne ve ses sistemleri, dj, orkestra eve danışmanlık hizmetine kadar pek çok detayı sizin yerinize düşünüyor ve koordine ediyoruz. Siz değerli çiftlerimize kaliteli ve bütçenize uygun hizmetler sunuyoruz.

Aynı zamanda bir çiçekçilik firmamız da bulunduğu için, düğününüzdeki tüm çiçek detaylarını büyük bir özenle hazırlıyoruz. Araba süslemesi ve gelin buketi gibi çiçekleri tam da sizin isteğinize göre seçiyoruz.

Star Çiçekçilik Alanya ailesi olarak, siz değerli çiftlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres::

    25 Metrelik Yol üzeri H.Akçalıoğlu Cad. 18/A Alanya/Antalya

  • Haritadaki Konumu

    Star Çiçekçilik & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.