Âlâ Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Âlâ Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  200-300 TL

Âlâ Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Âlâ Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Âlâ Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Sanatçı


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Bayi toplantısı, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan

Âlâ Organizasyon Hakkında

Mutlu birlikteliğinize ilk adımlarınızı attığınız günlerde düzenlediğiniz düğün, nişan ve söz gibi organizasyonlarınızı hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz!

Alâ Organizasyon olarak en şık ortamlarda hem konforu hem de eğlenceyi bir arada misafirlerinize sunuyoruz. Güler yüzlü ve yaratıcı ekibimiz istekleriniz doğrultusunda en şık atmosferlerde eğlenmenize de olanak sağlayacak ortamları yaratıyor. lâ Organizasyon Antalya’da en önem verdiğimiz şey hayallerinize en uygun ortamı yaratabilmek. Bunu sağlayabilmek için de organizasyon sorumlumuz planlama sürecinde sizinle iletişim içinde olarak detaylar hakkında fikirlerinizi alıyor.

Organizasyon firmamızı diğer firmalardan en önemli ayıran nokta düzenlediğimiz davetlerde oluşturduğum oldukça şık ortamlar. Nikah masalarında gümüş görünümde adınızın yazılı olduğu süslemeler, masa arkasındaki tüllerle masa üzerindeki şamdanların uyumu bu şık görünümü sağlamamıza yardımcı oluyor. Düğünlerde ise genellikle beyaz masa ve sandalyeler tercih ediyoruz. Sadeliğin ve masumiyetin simgesi olan beyaz renk aynı zamanda hayatınızda açtığınız temiz sayfayı da sembolize ediyor. Bu masa ve sandalyeler üzerinde gecede hâkim olmasını istediğiniz atmosfere en uygun renk ve desenlerde örtü ve giydirmeler kullanıyoruz. Masaların üzerinde taze kır çiçekleriyle ferah ve doğal bir hava yakalayabildiğimiz gibi bu çiçeklerin yanına ekleyebileceğimiz mumlarla daha romantik bir ortam oluşturabiliriz. Sahip olduğumuz ışıklandırma sistemlerinden ortama yayılan loş ışık da bu romantik ve sakin ortamı yaratmak adına yardımcımız oluyor. Düğün pastası ve yemekli organizasyonları da isteğinize göre hizmetlerimiz arasına alabiliriz. Antalya kına düğün organizasyonu geleneklerini de yansıtan geceler organize edebiliyoruz.

Yeni hayatınıza adım adım yaklaştığınız bu günlerde davetinizi düzenlemek için lâ Organizasyonu tercih ediyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonu yardımıyla fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Mutluluğunuzun bir parçası olmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.