Düğün Organizasyon Antalya

Âlâ Organizasyon

  • Min. Fiyat
    400-600 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Âlâ Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
400-600 TL

Âlâ Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

Âlâ Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Âlâ Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Âlâ Organizasyon şehir dışında hizmet vermiyor.

Âlâ Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Âlâ Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Âlâ Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Âlâ Organizasyon düğün organizasyonu dışında nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Âlâ Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Âlâ Organizasyon çiçek, sanatçı, barkovizyon, fotoğraf ve video, mekan giydirme, nikah şekeri, masa / sandalye temini, işık ve ses ekipmanları, dekor hizmetlerini vermektedir.

Âlâ Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Âlâ Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 400-600 TL aralığından başlamaktadır.

Âlâ Organizasyon Hakkında

Mutlu birlikteliğinize ilk adımlarınızı attığınız günlerde düzenlediğiniz düğün, nişan ve söz gibi organizasyonlarınızı hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz!

Alâ Organizasyon olarak en şık ortamlarda hem konforu hem de eğlenceyi bir arada misafirlerinize sunuyoruz. Güler yüzlü ve yaratıcı ekibimiz istekleriniz doğrultusunda en şık atmosferlerde eğlenmenize de olanak sağlayacak ortamları yaratıyor. lâ Organizasyon Antalya’da en önem verdiğimiz şey hayallerinize en uygun ortamı yaratabilmek. Bunu sağlayabilmek için de organizasyon sorumlumuz planlama sürecinde sizinle iletişim içinde olarak detaylar hakkında fikirlerinizi alıyor.

Organizasyon firmamızı diğer firmalardan en önemli ayıran nokta düzenlediğimiz davetlerde oluşturduğum oldukça şık ortamlar. Nikah masalarında gümüş görünümde adınızın yazılı olduğu süslemeler, masa arkasındaki tüllerle masa üzerindeki şamdanların uyumu bu şık görünümü sağlamamıza yardımcı oluyor. Düğünlerde ise genellikle beyaz masa ve sandalyeler tercih ediyoruz. Sadeliğin ve masumiyetin simgesi olan beyaz renk aynı zamanda hayatınızda açtığınız temiz sayfayı da sembolize ediyor. Bu masa ve sandalyeler üzerinde gecede hâkim olmasını istediğiniz atmosfere en uygun renk ve desenlerde örtü ve giydirmeler kullanıyoruz. Masaların üzerinde taze kır çiçekleriyle ferah ve doğal bir hava yakalayabildiğimiz gibi bu çiçeklerin yanına ekleyebileceğimiz mumlarla daha romantik bir ortam oluşturabiliriz. Sahip olduğumuz ışıklandırma sistemlerinden ortama yayılan loş ışık da bu romantik ve sakin ortamı yaratmak adına yardımcımız oluyor. Düğün pastası ve yemekli organizasyonları da isteğinize göre hizmetlerimiz arasına alabiliriz. Antalya kına düğün organizasyonu geleneklerini de yansıtan geceler organize edebiliyoruz.

Yeni hayatınıza adım adım yaklaştığınız bu günlerde davetinizi düzenlemek için lâ Organizasyonu tercih ediyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonu yardımıyla fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Mutluluğunuzun bir parçası olmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

  • Adres::

    Manavgat/Antalya

  • Haritadaki Konumu

    Âlâ Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.