Tarzınıza Uygun Düğün Mekanını Bulun!

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

2:11 dakika

23.02.2022

Düğün mekanı seçerken en büyük etken bütçen olsa da davetli sayının, evlendiğin mevsimin ve sizinle birlikte ailelerinizin kararlarının da mekan seçimi aşamasında etkili olacağını bilmelisin. Tüm bunlar ışığında işte sana seçim yapabileceğin 8 ayrı mekan türü.

tarzınıza uygun düğün mekanını bulun!

Tarihi Düğün Mekanları

Tarihin dokusunu düğününe yansıtmak için ya da sadece vintage temalı düğün yapma hayali kuruyorsan sana tarihi düğün mekanında düğün yapmanı öneriyorum. Mevsimine göre açık veya kapalı alanları tercih edebilirsin. İşte senin için seçtiğim 11 farklı tarihi düğün mekanını hemen inceleyebilir ve beğendiklerinden fiyat teklifi alabilirsin.

tarzınıza uygun düğün mekanını bulun!

Otel Düğünleri

Kocaman perdeler, gösterişli salonlar, kuyruklu bir gelinlik hayallerini süslüyorsa, düğün mekanı seçimini kesinlikle otel düğününden yana yapmalısın. Unutma mevsimin en az etkili olacağı düğün mekanı otellerdir. İşte seçim yapmakta zorlanacağın peri masallarındaki kadar muhteşem düğünler için otel önerileri…

tarzınıza uygun düğün mekanını bulun!

Kır Düğünleri

Yaz düğünlerinin vazgeçilmez adayı kır düğünleri! Doğa ile iç içe, şifon gelinlikler içinde uçuşma hayalini gerçeğe dönüştürecek tek mekan burası. Eğer doğa aşığı, çimlere ayak basmadan duramayan ve orman kokusu içinde evlenmek istiyorsan işte sana son yılların en popüler 8 kır düğünü mekanı.

tarzınıza uygun düğün mekanını bulun!

Tekne Düğünleri

Yaz düğünü demişken tekne düğünlerinden bahsetmemek olmaz. Zira kendisini yazdan başka bir mevsimde yapmak oldukça riskli! Bu seçimi yaparken şunları düşünmeni istiyorum: Yaz en sevdiğin mevsim mi, denizle kimsenin bilmediğin ruhani bir bağın var mı ve elinde olsa hep denizin üstünde mi vakit geçirmek isterdin? Bu soruların en az birine bile "evet" cevabı veriyorsan kesinlikle tekne düğününde evlenmelisin. Al bakalım tam hayalindeki gibi denizin üzerinde evlenmek isteyeceğin 8 tekne düğünü…

tarzınıza uygun düğün mekanını bulun!

Havuz Başı Düğünleri

Açık alanda ve havuz kenarında düğün yapmak istersen ve hatta düğünün sonunda havuzu boylayacağını şimdiden heyecanla bekliyorsan sen havuz başı düğünü yapmalısın. Havuz başı düğünü yapabileceğin tam 12 düğün mekanı … Detaylı inceleyerek fiyat teklifi göndermeni tavsiye ediyorum.

tarzınıza uygun düğün mekanını bulun!

Restoran Düğünleri

Abartılı düğünler yerine samimi ve mütevazi bir düğün planlıyorsan sıcacık restoran düğünleri tam sana göre. Senin için seçtiğim 8 restoranı hemen incele!

tarzınıza uygun düğün mekanını bulun!

Restoran düğünü ve nikah sonrası yemeği için ortalama fiyatlar da burada: Şehir Şehir Restoran Düğünü Fiyatları!

Kulüp ve Davet Alanları

Şık, modern ve elegan davet alanları ve seçkin kulüplerde evlenmenin havası bir başka olur dersen düğünün için önerdiğim 10 harika kulüp ve davet alanını hemen incelemelisin!

tarzınıza uygun düğün mekanını bulun!

Sosyal Tesisler

Ekonomik olduğu kadar şık, şık olduğu kadar da sade düğün mekanı arayışındaysan sosyal tesislerde evlenmeni öneriyorum. Bütçeni sarsmadan düğün yapacağın 10 sosyal tesis düğün mekanını hemen incele ve seçimini yap…

tarzınıza uygun düğün mekanını bulun!

Nikah Sonrası Yemekleri

Sadece yakın çevrenin ve ailenin katılacağı abartısız bir kutlama yemeği düşünüyorsan kesinlikle nikah sonrası yemeği planlamalısın. Küçük bir sır vermemi istersen bu mekanlar bütçeni de fazla zorlamayacak. Hem kutlama yapacağın hem de eğleneceğin 9 nikah sonrası yemeği mekan önerisi.

tarzınıza uygun düğün mekanını bulun!Biraz daha ayrıntılı öneriye ihtiyacın varsa sana Düğün.com çiftlerinin düğün mekanı önerileri ve tavsiyelerini sunuyorum. Bak bakalım onlar nasıl karar vermişler…

Nasıl ve neye göre yapacağını öğrendin ve düğün mekanı nasıl seçilir artık biliyorsun. Sıra geldi seçimlerin en ama en heyecanlısı gelinlik seçimine. Hadi bakalım, gelinlik seçerken nelere dikkat etmelisin öğrenmenin tam sırası.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 yorum

handan bal

Düğün Tarihi: 02.11.2014


güzel istanbul'umun seyrine doyulmaz boğazın eşsiz manzarası eşliğinde rüya gibi bir otel düğünü istiyoruz


halime atalay

Düğün Tarihi: 09.10.2014


ay evet ya kesinlikle kır düğünü. eski günlerdeki gibi rahat, samimi, içiçe. ama teknede düğün seçeneğini de kesinlikle düşüneceğim.


gül su

Düğün Tarihi: 08.10.2014


düğün mekanı hakkında tercihlerimi birdaha gözden geçirmem lazımmış. emeğinize sağlık