Tarihi Dokunun Büyüsü ile "Evet"!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:30 dakika

29.06.2020

Yıldız Park içerisinde yer alan VERA Yıldız Park Bosphorus, göz okşayan pembeler, yeşilin, sarının ve mavinin en romantik tonları ile iç içe geçmiş panoramik boğaz manzarası ile hayallerinizin de ötesinde güzelliklerle en mutlu anlarınızı unutulmaz kılıyor.

Firmanızın öne çıkan özelliklerinden bahseder misiniz?

Bir çok mekandan farklı olarak bizim özelliğimiz teras alanımızın üzerinin 30 saniyede açılır kapanır bir tavan sistemine sahip olması. Böylelikle yağış olsa da misafirlerimiz herhangi bir şekilde etkilenmiyor. Yine bir başka özelliği de kışın da aynı mekanı kullanabiliyoruz. Teras alanının etrafı cam ile kapatılarak ısıtması sağlanıyor ve tıpkı yazın yapılan düğünlerde olduğu gibi dört bir tarafınız manzarayı görüyor.

mekan_tarih_dokusu

Çiftlerin sizi tercih etme sebepleri neler?

Tercih edilme sebeplerimizin en önemlisi İstanbul’daki en güzel manzaralardan birisine sahip olmamız. Çiftlerimizin düğünlerinin profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilecek olması ve fiyatlandırmada karşılarına paket içerik ile çıkıyor olmamız.

Peki, bu bahsettiğiniz paket neleri kapsıyor?

Hoş geldiniz kokteyli, yemek, limitsiz alkolsüz içecek, pasta, DJ, ses ve ışık sistemi ( LED, robot ve takip ışığı ), nikah masası veya kürsü, nikah masasına canlı çiçek, masa örtüsü, masa ortasına ayna, masa ortasına canlı çiçek, 5 kollu şamdan, tek kamera video çekimi,100 adet fotoğraf. Standart paketin içeriği fiyat seçenekleriyle birlikte elbette değişip, çeşitlenebiliyor.

Çifte düğün günü hazırlık sürecinde ne gibi kolaylıklar sağlıyorsunuz?

Çiftlerimizin kullanımına tahsis ettiğimiz bir adet gelin odamız ve buna ek olarak yakınları için de bu odanın yanında kalan salonun bir bölümünü ayırıyoruz. Düğünün tüm akış süresince çiftimize yardımcı olan birden fazla görevli bulunmakta… Sürekli olarak onlarla ve düğünde çıkabilecek olası sorunlarla ilgilenen bir tane özel personel de muhakkak görevlendirilmekte.

Yemek menünüz ve mutfağınızdan bahseder misiniz?

Yemeklerimiz Türk ve dünya mutfağından örnekler sunuyor. Aynı zamanda A la Carte servis de vermekteyiz. Ayrıca söylemek gerekirse incirli - hurmalı tatlımızda iddialıyız. Son derece favori bir tatlı olduğunu söyleyebiliriz.

Mekanınızın fiziksel özellikleri nelerdir?

İstanbul’un yeşili ile muhteşem bir huzuru birleştiren mekanımız yıldız parkı içerisinde, boğaz köprüsünü boydan boya görebilen bir noktada yer alıyor. İstanbul’un göbeğinde olması sebebiyle Anadolu yakasından gelenler veya Avrupa yakasında ikamet edenler için son derece kolay bir lokasyona sahip.

Kişi başı menü fiyatınız ortalama ne kadar?

Düğün paketimizin birincisi, yukarıda saydığım hizmetlerde dahil olmak üzere, 65 Euro.

Vera Yıldız Park Bosphorus’dan daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayın.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

öykü satır

Düğün Tarihi: 17.10.2014


Katıldığım organizasyonlardan bildigim kadarı ile kaliteli bir mekan olduğunu düşünüyorum.


gülnur gençeli

Düğün Tarihi: 17.10.2014


Gerkçekten çok kullanışlı ve hoş bir mekan. açılır kapanır tavan; olası mevsim şartları için mutlaka dikkat edilmesi gereken bi konu