İstanbul Anadolu Yakası Uygun Fiyatlı Düğün Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:02 dakika

14.03.2024

Düğün sürecinde birçok harcama yapacaksın. Bunlardan en önemlilerinden biri de düğün mekanına yaptığın harcamalar olacak. Bütçeni verimli kullanabilmen adına senin için firmaları araştırdık. Bu yazıyı inceledikten sonra Anadolu yakası düğün salonu fiyatları ve nerelerde uygun fiyatlı düğün yapabileceğin hakkında fikir edinebilirsin.

i̇stanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

İstanbul Anadolu yakasında çok sayıda uygun fiyatlı düğün mekanı mevcut. Senin için listelediğimiz bu mekanların yemekli kişi başı fiyatları genelde minimum 200 TL civarında. Yani ortalama 50- 60 bin TL’ye düğün yapabileceğin yerlerden bahsedeceğiz.

1- Vip Garden

İstanbul Anadolu yakası düğün mekanlarından Vip Garden ile başlayalım listeye! Yaklaşık 800 kişilik geniş bir kapasiteye sahip olan kır düğünü mekanı Beykoz’da yer alıyor.

Mekan, birçok farklı düğün konseptini bünyesinde barındırıyor. Ayrıca detaylara da özen gösterdiklerini söyleyebiliriz. Mesela anı köşesi, dilek ağacı, konsepte uygun aydınlatmalar ilgi gören detaylardan bazıları.

Büyük ebattaki şemsiyeleriyle de yağmura karşı önlem almışlar. Bütçene uygun düğün mekanlarından Vip Garden’ı incelemeni öneririz.

i̇stanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Vip Garden

Vip Garden

Firmayı İncele

2- Mayla Kır Bahçesi

Anadolu yakası yemekli düğün mekanlarından bir diğeri de Mayla Kır Bahçesi! Mekan orman içinde, dere ve göl kenarında konumlanmış. Yani tam anlamıyla bir kır düğünü mekanı.

Beykoz’daki mekanın özellikle rustik konseptte hazırladıkları düğün süslemelerini çok beğendiğimi söylemeliyim. Zaten düğün öncesinde çiftlerle görüşüp onların tarzını yansıtan konsepti beraber seçtiklerini de sayfalarında belirtiyorlar.

i̇stanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

3- Semazen Garden

Anadolu yakası açık hava düğün mekanlarından Semazen Garden da Beykoz’da yer alıyor. Kokteyl ve yemekli olmak üzere iki menü seçeneği sunuyorlar. Fiyatları da kır düğünü mekanı için oldukça uygun.

Düğününü bu mekanda yapan çiftler de memnun kaldıklarını firma sayfasına yorum yazarak belirtmişler. İşte o yorumlardan biri: “Biz de burada düğünümüzü yaptık ve gerçekten çok memnun kaldık. Mekan yetkilisi bizimle çok ilgilendi ve gayet güzel bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik. Diğer çiftlere de tavsiye ederiz.”

Ayrıca Düğün.com çiftlerine özel indirimler de sunduklarını buraya not düşelim.

i̇stanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

4- Asrı Mekan Havuzbaşı

Açık hava düğün mekanları Anadolu yakasında çok sayıda bulunuyor. Bunlardan biri de Asrı Mekan Havuzbaşı! Beykoz’daki düğün mekanı, geniş ve ferah bir yeşil alana konumlanmış.

Havuzun etrafına kurulu olan masa düzeniyle açık alanı daha geniş bir kapasiteye sahip mekan yeşil ile mavinin uyumu, şehrin griliğinden bunalanlar içi büyülü bir ortam yaratıyor.

i̇stanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

5- Yeşil Nesil Garden

Beykoz düğün mekanlarından Yeşil Nesil Garden, gayet şık bir alana sahip ve bu alanı çok iyi değerlendirmişler.

Öyle ki; ağaçlarla çevrili yemyeşil alan, davetlilerine harika bir göl manzarası da sunuyor. Ayrıca bu şık görüntünün yanı sıra fiyatları çok uygun ve Düğün.com çiftlerine özel indirimler bile sunuyorlar.

Mekanı detaylı incelediğimiz yazımıza da göz atmayı unutma: Göl Manzaralı, Yemyeşil Bir Düğün Mekanı: Yeşil Nesil Garden

i̇stanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

6- Kavacık Beyaz Saray Davet Balo Salonları

İstanbul Anadolu yakası düğün salonları arasında uygun fiyata anlaşabileceğin mekanlardan biri Kavacık Beyaz Saray Davet Balo Salonları!

Yaklaşık 800 kişilik bir kapasitesi bulunan mekanın dans pisti de oldukça geniş. Kolonsuz ve yüksek tavanlı salonu sayesinde de çiftler tarafından ilgi görüyor.

Özellikle gold detaylara yer verilmiş ihtişamlı salonlardan hoşlanan gelin adaylarının buraya göz atmasını öneriyoruz. Masa süslemelerinde kullandıkları çiçekler bile görkemli bir düğünün sinyallerini veriyor.

i̇stanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

7- Saklı Orman

Hala Anadolu yakasında düğün yapılacak mekan arayışın devam ediyorsan şimdi sana Beykoz’da yer alan Saklı Orman’dan bahsedeceğim.

Mekanda kokteyl menüler kişi başı 30-50 TL arasında, yemekli menüler ise 50-80 TL arasında değişiyor. Yani bir kır düğünü mekanı için gayet iyi fiyatlar.

Kafanı nereye çevirirsen çevir bol ağaçlı bir orman manzarasına rastlayacaksın bu mekanda. E tabii bol oksijenden bahsetmiyoruz bile. O nedenle eğer sen de doğayla iç içe düğün yapmak isteyenlerdensen bu firmaya bir bak deriz!

i̇stanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Saklı Orman

Saklı Orman

Firmayı İncele

8- Aktivitem Park - La Fontaine Garden

Kır düğünü mekanları arasından en güzel seçeneklerden biri de Aktivitem Park - La Fontaine Garden! Bu mekan yemyeşil ağaçlar arasında konumlanmış. Mekanın süslemeleri, yeşil alanla oldukça uyumlu. Ahşap masalar ve beyaz sandalyelerle oluşturulmuş düğün alanı, onlarla uyumlu çiçekler ile süslenmiş.

Bir mekanı sana en iyi anlatacak kişi tecrübesi olandır diyor ve buraya firma sayfasına yapılan onlarca yorumdan birini bırakıyoruz: “12 Haziran 2021 tarihinde İnci Bahçede düğünümüz oldu. Gündüz düğünü olmasına rağmen çok eğlenceli sorunsuz geçti. Yemekler çok lezzetliydi. Özellikle ev yapımı limonataya tüm davetliler bayıldı. Emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ederiz. Gönül rahatlığıyla en özel gününüzü Aktivitem Park ekibine emanet edebilirsiniz. ”

i̇stanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

9- Mafsel

Anadolu yakası kır düğünü mekanlarından Mafsel, şehrin gürültüsünden uzak bir nokta olan Beykoz'da yer alıyor. Mekan; çimenlerin üstünde, ağaçların arasında düğün yapmak isteyen çiftler için ideal. Dekorasyon açısından da oldukça başarılılar. Özellikle güzel fotoğrafların ortaya çıkabileceği dekoratif köşelerini de çok beğendik. Kendi aracıyla gelen davetliler için mekanda otopark da bulunuyor.

i̇stanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

10- The Terrace

İstanbul Anadolu yakasının en şık düğün mekanlarından The Terrace, Ümraniye’de yer alıyor.

Şık tasarımlı, güllerle süslenmiş masalar onlarla uyumlu avizelerle tamamlanıyor. Mekan romantik düğün hayal edenler için ideal. Firma sayfasında çiftler tarafından yorumları da göz önünde bulundurarak müşteri memnuniyeti açısından başarılı olduklarını söyleyebiliriz. Bütçene uygun düğün yerleri arasına bu mekanı da ekleyebilirsin.

i̇stanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Sizin için İstanbul Anadolu yakasında uygun fiyatlı düğün mekanı önerilerini sıraladık. Şehrindeki düğün mekanlarını incelemeyi unutma!


Şunlar da ilgini çekebilir:

Düğün.com Çiftlerinden Düğün Mekanı Önerileri!

İstanbul'da 200-300 Kişilik Düğün Mekanları

Anadolu Yakası Düğün Mekanları

İstanbul'da 100-200 Kişilik Düğün Mekanları

İstanbul’da Düğün Mekanı Fiyatları

İstanbul’da 300-400 Kişilik Düğün Mekanları

Seçim Yapmakta Zorlanan Çiftlere Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları

Uygun Fiyatlı Anadolu Yakası Kına Mekanları

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap