İstanbul Anadolu Yakası Uygun Fiyatlı Düğün Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 4:48 DK

01.04.2019

Düğün sürecinde birçok harcama yapacaksın. Bunlardan en önemlilerinden biri de düğün mekanına yaptığın harcamalar olacak. Bütçeni verimli kullanabilmen adına senin için firmaları araştırdık. Bu yazıyı inceledikten sonra Anadolu yakası düğün salonu fiyatları ve nerelerde uygun fiyatlı düğün yapabileceğin hakkında fikir edinebilirsin.

istanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

İstanbul Anadolu yakasında çok sayıda uygun fiyatlı düğün mekanı mevcut. Senin için listelediğim bu mekanların yemekli kişi başı fiyatları genelde 30-50 TL civarında. Yani ortalama 10.000-15.000 TL’ye düğün yapabileceğin yerlerden bahsedeceğim.

1- Vip Garden

İstanbul Anadolu yakası düğün mekanlarından Vip Garden ile başlayalım listeye! Yaklaşık 800 kişilik geniş bir kapasiteye sahip olan kır düğünü mekanı Beykoz’da yer alıyor.

Mekan, birçok farklı düğün konseptini bünyesinde barındırıyor. Ayrıca detaylara da özen gösterdiklerini söyleyebilirim. Mesela anı köşesi, dilek ağacı, konsepte uygun aydınlatmalar ilgi gören detaylardan bazıları.

Büyük ebattaki şemsiyeleriyle de yağmura karşı önlem almışlar. Bütçene uygun düğün mekanlarından Vip Garden’ı incelemeni öneririm.

istanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Kına gecen için uzaklara gitme: Uygun Fiyatlı Anadolu Yakası Kına Mekanları

2- Mayla Kır Bahçesi

Anadolu yakası yemekli düğün mekanlarından bir diğeri de Mayla Kır Bahçesi! Mekan orman içinde, dere ve göl kenarında konumlanmış. Yani tam anlamıyla bir kır düğünü mekanı.

Beykoz’daki mekanın özellikle rustik konseptte hazırladıkları düğün süslemelerini çok beğendiğimi söylemeliyim. Zaten düğün öncesinde çiftlerle görüşüp onların tarzını yansıtan konsepti beraber seçtiklerini de sayfalarında belirtiyorlar.

istanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Anadolu yakasındaki birbirinden güzel kır düğünü mekanlarına da göz at: Seçim Yapmakta Zorlanan Çiftlere Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları

3- Semazen Garden

Anadolu yakası açık hava düğün mekanlarından Semazen Garden da Beykoz’da yer alıyor. Kokteyl ve yemekli olmak üzere iki menü seçeneği sunuyorlar. Fiyatları da kır düğünü mekanı için oldukça uygun.

Düğününü bu mekanda yapan çiftler de memnun kaldıklarını firma sayfasına yorum yazarak belirtmişler. İşte o yorumlardan biri: “Biz de burada düğünümüzü yaptık ve gerçekten çok memnun kaldık. Mekan yetkilisi bizimle çok ilgilendi ve gayet güzel bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik. Diğer çiftlere de tavsiye ederiz.”

Ayrıca Düğün.com çiftlerine özel indirimler de sunduklarını buraya not düşeyim.

istanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Davetli sayına uygun bir mekanla anlaşmak da bütçeni doğru kullanman adına önemli. Mesela en fazla 400 davetlisi olacak çiftler bu yazıdaki mekanlara bakabilir: İstanbul’da 300-400 Kişilik Düğün Mekanları

4- Mesa Natural Garden

Açık hava düğün mekanları Anadolu yakasında çok sayıda bulunuyor. Bunlardan biri de Mesa Natural Garden! Çekmeköy’deki düğün mekanı, geniş ve ferah bir yeşil alana konumlanmış.

Uygun fiyatlar sunmalarının yanı sıra kredi kartına 9 taksit de yapıyorlar. Düğün sürecinde taksitin ne denli işine yarayacağını söylememe gerek yok sanırım, sen de çok iyi biliyorsun.

Ayrıca firma sayfasını incelersen sundukları diğer ücretsiz araç süsleme gibi kampanyaları da görebilirsin.

istanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

İstanbul'daki düğün mekanlarının fiyatlarını araştırdık ve senin için bir maliyet çıkardık: İstanbul’da Düğün Mekanı Fiyatları

5- Pink Rose

Beykoz düğün mekanlarından Pink Rose, gayet şık bir alana sahip ve bu alanı çok iyi değerlendirmişler.

Öyle ki; mekanın bir köşesine bakıyorsun kalp şeklinde kocaman bir salıncak çıkıyor karşına, diğer tarafa kafanı çevirince sevimli kavanozların içinde sunulmuş kır çiçekleriyle karşılaşabiliyorsun.

Ayrıca bu şık görüntünün yanı sıra fiyatları çok uygun ve Düğün.com çiftlerine özel %50’ye varan indirim bile sunuyorlar.

istanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

"Uzak akrabalarım da gelmeyiversin" dersen bu düğün mekanlarını incele. Böylece daha düşük maliyetli bir düğün yapmış olursun: İstanbul'da 100-200 Kişilik Düğün Mekanları

6- Kavacık Beyaz Saray Davet Balo Salonları

İstanbul Anadolu yakası düğün salonları arasında uygun fiyata anlaşabileceğin mekanlardan biri Kavacık Beyaz Saray Davet Balo Salonları!

Yaklaşık 800 kişilik bir kapasitesi bulunan mekanın dans pisti de oldukça geniş. Kolonsuz ve yüksek tavanlı salonu sayesinde de çiftler tarafından ilgi görüyor.

Özellikle gold detaylara yer verilmiş ihtişamlı salonlardan hoşlanan gelin adaylarının buraya göz atmasını öneriyorum. Masa süslemelerinde kullandıkları çiçekler bile görkemli bir düğünün sinyallerini veriyor.

istanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Burada da mekan önerileri var: Anadolu Yakası Düğün Mekanları

7- Cennet Vadisi

Hala Anadolu yakasında düğün yapılacak mekan arayışın devam ediyorsan şimdi sana Beykoz’da yer alan Cennet Vadisi’nden bahsedeceğim.

Mekanda kokteyl menüler kişi başı 10-30 TL arasında, yemekli menüler ise 30-50 TL arasında değişiyor. Yani bir kır düğünü mekanı için gayet iyi fiyatlar.

Kafanı nereye çevirirsen çevir bol ağaçlı bir orman manzarasına rastlayacaksın bu mekanda. E tabii bol oksijenden bahsetmiyorum bile. O nedenle eğer sen de doğayla iç içe düğün yapmak isteyenlerdensen bu firmaya bir bak derim!

istanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

En fazla 300 davetlin gelecekse bu yazıdaki mekanlarla görüşebilir, indirimlerinden faydalanabilirsin: İstanbul'da 200-300 Kişilik Düğün Mekanları

8- Lüfer Davet Tekneleri

Yemekli düğün mekanları Anadolu yakasında açık alanlardan ve düğün salonlarından ibaret değil elbet. Bunların yanı sıra İstanbul’un muhteşem boğaz manzarasının keyfini çıkarabileceğin tekneler de mevcut. Onlardan biri de Lüfer Davet Tekneleri! Bu tekneler ayrıca uygun fiyatlı nişan mekanlarından da biri.

Bir mekanı sana en iyi anlatacak kişi tecrübesi olandır diyor ve buraya firma sayfasına yapılan onlarca yorumdan birini bırakıyorum: “Mekan yetkilisi başta olmak üzere DJ’inden garsonuna kadar tüm personele teşekkür ederiz! Bu özel günümüzde hep yanımızda oldular. Her şey harikaydı. Tüm misafirlerimiz çok eğlendiler, tabii ki biz de çok eğlendik. Boğazın mükemmel manzarasında akşam üstü ve gece çekilen fotoğraflar da hepimizin yanına kar kaldı diyebiliriz. Kesinlikle tavsiye ederiz!”

Ayrıca firma kredi kartına 12 taksit imkanı sunmasının yanı sıra yapılan erken rezervasyonlarda yaklaşık %20 indirim de uyguluyor.

istanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Çiftlerimizin önerilerine kulak ver: Düğün.com Çiftlerinden Düğün Mekanı Önerileri!

9- Mafsel

Anadolu yakası kır düğünü mekanlarından Mafsel, şehrin gürültüsünden uzak bir nokta olan Beykoz'da yer alıyor.

Mekan; çimenlerin üstünde, ağaçların arasında düğün yapmak isteyen çiftler için ideal. Dekorasyon açısından da oldukça başarılılar. Özellikle güzel fotoğrafların ortaya çıkabileceği dekoratif köşelerini de çok beğendim.

Kendi aracıyla gelen davetliler için mekanda otopark da bulunuyor.

istanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Düğün salonu fiyatları neye göre değişir? Bütçeni daha iyi kullanmak için yazıya bak: Düğün Salonları Fiyatları

10- Ada Tesisleri

Havuz başı İstanbul düğün mekanlarından Ada Tesisleri, Pendik’te yer alıyor. Mekanın açık ve kapalı olmak üzere iki alanı var.

Havuzun etrafına kurulu olan masa düzeniyle açık alanı daha geniş bir kapasiteye sahipken, kapalı alanı az kişinin katılacağı organizasyonlar için ideal.

Firma sayfasında çiftler tarafından yorumları da göz önünde bulundurarak müşteri memnuniyeti açısından başarılı olduklarını söyleyebilirim. Bütçene uygun düğün yerleri arasına bu mekanı da ekleyebilirsin.

istanbul anadolu yakası uygun fiyatlı düğün mekanları

Senin için hazırladığım Anadolu yakası ucuz düğün mekanları bu şekilde. Hem gördüğün gibi kır mekanı, düğün salonu, tekne gibi birçok alternatifin de var; istediğini seçebilirsin! Tüm listeye göz atıp, Anadolu yakası düğün mekanları ve fiyatlarını da incelemeyi unutma.

Şehrindeki En İyi Düğün Mekanı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DÜĞÜN MEKANLARI

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum