İstanbul’da 300-400 Kişilik Düğün Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:26 dakika

28.05.2024

Düğünün 300-400 kişilik mi olacak? O zaman neden boşuna daha geniş mekanlarla anlaşasın ki. Tam senin aradığın kapasitede olan birbirinden şık 10 İstanbul düğün mekanını listeledik. Hem fiyatlarını da yazdık. Gel, inceleyelim!

i̇stanbul’da 300-400 kişilik düğün mekanları

Avrupa Yakasındaki Düğün Mekanları

1- Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey

300 kişilik düğün yapmak isteyen çiftlerin tercih edebileceği mekanlara Clarion Hotel ile başlayalım. Mahmutbey’de yer alan otel deneyimli düğün organizasyon ekibiyle çiftlere hizmet veriyor.

Balo salonu süslemeleri ve gösterişli şamdanlarıyla çok hoş bir dekorasyona sahip. Ayrıca otelde bulunan VIP masaj odaları, Türk hamamı, buhar odası ve saunayı düğün sonrası yorgunluğunu atmak için kullanabilirsin.

Mekanın yemekli menü fiyatları da kişi başı 100-150 TL’den başlıyor.

i̇stanbul’da 300-400 kişilik düğün mekanları

2- Taksim Garden

İstanbul düğün mekanlarından Taksim Garden, şehir merkezinde kır düğünü yapabileceğin yerlerden biri. Evet belki bir orman değil ancak etrafı ağaçlarla çevrili bir bahçede o atmosferi yakalayacaksın.

Beyaz sandalye ve masalarıyla gayet sade bir şıklık var mekanda. Özellikle hava kararıp görev sırası aydınlatmalara gelince ortaya çok güzel fotoğraf kareleri çıkıyor. Hem tarihi bina manzarası bile var.

300 kişilik yemekli düğün fiyatını merak edersen de minimum 50-80 TL civarında.

i̇stanbul’da 300-400 kişilik düğün mekanları

3- Lazzoni Hotel

300-400 kişilik düğün mekanları İstanbul Beyoğlu’nda de çok sayıda mevcut. Bunlardan biri de Lazzoni Hotel!

Mekanın ihtişamlı bir ambiyansı var. Merkezi konumuyla da dikkat çeken mekanda yemekli menüler için kişi başı minimum 150-200 TL ödemen gerekiyor.

i̇stanbul’da 300-400 kişilik düğün mekanları

Lazzoni Hotel

Lazzoni Hotel

Firmayı İncele

4- Dedeman İstanbul

Avrupa yakası düğün mekanlarından Dedeman İstanbul, Şişli’de konumlanmış. Dedeman İstanbul, ihtişamlı dekorasyonuyla dikkat çekiyor.

Mekanın organizasyon ekibi; süslemelerden masa ve sandalye giydirmelerine, aksesuar teminlerinden ışık, ses ve sahne sistemlerinin hazırlanmasına kadar önemli detayların hepsini büyük bir titizlikle yapıyor.

Mekanın yemekli menü fiyatları da kişi başı 150-200 TL’den başlıyor.

i̇stanbul’da 300-400 kişilik düğün mekanları

5- Manzara Restaurant

İstanbul’da düğün mekanlarının deniz manzaralı olanları sıklıkla tercih ediliyor. Manzara Restaurant da adından kendini belli eden mekanlardan. Bakırköy’de denizin hemen yanında ve müthiş bir manzara sunuyor.

Kapalı bir salonu mevcut ancak boydan boya camları sayesinde davetlilere kendilerini açık alandaymış gibi hissettiriyor. Ayrıca gümüş rengi tiffany sandalyelerin ve siyah masa örtüsünün kullanıldığı konsepti çok beğendiğimi de belirteyim.

Mekandaki fiyatlar ise yemekli bir düğün için kişi başı 100-150 TL’den başlıyor.

i̇stanbul’da 300-400 kişilik düğün mekanları

Anadolu Yakasındaki Düğün Mekanları

6- Ada Beach Wedding

Heybeli Ada’da düğün yapma fikri senin de kulağına hoş gelmiyor mu? İşte Ada Beach Wedding çiftlere bu imkanı sunuyor. Şöyle düşün: Düğün mekanından karşıya baktığında yemyeşil çam ormanlarını ve şelaleyi görüyorsun.

Mekanın iskelesinde de nikah kıyılması için bir alan oluşturulmuş. Çiçekli fonu ve bembeyaz sandalyeleriyle bu alan da çok hoşuna gidecek.

Yemekli düğünler için minimum kişi başı fiyat da 150-200 TL arasında değişiyor.

i̇stanbul’da 300-400 kişilik düğün mekanları

7- Villa Polonez

Anadolu yakası düğün mekanlarından Villa Polonez, Beykoz Polonezköy’de yer alıyor. Polonezköy doğasının nasıl olduğu hakkında fikrin yoksa şöyle söyleyeyim: Yeşil, yemyeşil!

Tam anlamıyla bir kır düğünü yapmak isteyenlerin tercih edebileceği Villa Polonez’in dört tarafı da ormanlarla çevrili halde. Ayrıca mekanın after parti için kapalı alanı da bulunuyor.

Burayla anlaşıp, düğününü unutulmaz kılmak istersen yemekli menüler için kişi başı 100-150 TL arasında ödemen gerekiyor.

i̇stanbul’da 300-400 kişilik düğün mekanları

Villa Polonez

Villa Polonez

Firmayı İncele

8- Bosphorus Palace Hotel

İstanbul düğün otellerinden Bosphorus Palace Hotel, Üsküdar Beylerbeyi’nde yer alıyor. Davetlilere Boğaz’ın muhteşem manzarasını sunuyor. Mekanın yemekli menü fiyatları minimum 200-300 TL civarında.

Mimarisiyle tarihi yapı görünümüne sahip olan binası ve bahçesiyle uzun yıllardır birçok düğüne ev sahipliği yapmış. Küçük organizasyonlar ve düğün sonrası yemekleri için kapalı alanı da var. Bahçesinde ise 350 kişiye kadar organizasyon yapılabiliyor.

Burada düğününü yapmış bir çiftin hikayesini okumak istersen seni böyle alayım: Evliliğe Götüren Bir Turistik Gezi: Gülşen ve Mehmet

i̇stanbul’da 300-400 kişilik düğün mekanları

9- Junto Davet & Wedding

Maltepe’deki Junto Davet & Wedding'e geçelim şimdi. Junto Davet & Wedding, sade dekorasyonu ve etkileyici ambiyansıyla öne çıkıyor.

Mekanda yemekli düğün için kişi başı minimum 50-100 TL gibi bir fiyat talep ediliyor. Firma sayfasına çiftler tarafından yapılan yorumlardan birini seninle paylaşmak istiyorum:

“Yetkililerin ilgisi ve mekanın güzelliği anlatmaya kelimeler yetmez, hem çok lüks hem de çok içten... İçeri girerken o rahatlığı hissediyorsunuz. Umarım yakın zamanda tekrar görüşürüz.”

i̇stanbul’da 300-400 kişilik düğün mekanları

10- Dalyan Club

Müthiş bir mekanla listeyi sonlandırıyorum! Kadıköy’de yer alan Dalyan Club bir kır düğünü mekanı. Ulaşım açısından bu kadar merkezi bir noktada kır mekanı bulabilmek zor, malum.

Mekan, masaları sandalyeleriyle genel olarak beyaza bürünmüş durumda. Ancak bu beyaz tonun üzerine rustik konsept de uygulayabiliyorlar, her tarafı çiçeklerle de donatabiliyorlar. Sen nasıl istersen öyle oluyor!

Mekanda yemekli düğün yapmak istersen ödemen gereken minimum rakam ise 100-150 TL.

Dalyan Club mekanını detaylı incelediğimiz yazımız da burada: Şehrin Merkezinde Bir Kır Düğünü Mekanı: Dalyan Club

i̇stanbul’da 300-400 kişilik düğün mekanları

Dalyan Club

Dalyan Club

Firmayı İncele

Öne çıkan 300-400 kişilik İstanbul düğün mekanları bu şekilde. Ama tabii aynı kapasitede birçok mekan daha var. Onları da düğün mekanı listeleme sayfasından inceleyebilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

Şehir Şehir Restoran Düğünü Fiyatları!

Uygun Fiyatlı Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları

İstanbul’un En Dikkat Çeken Düğün Salonları ve Fiyatları

İstanbul’da Düğün Mekanı Fiyatları

Seçim Yapmakta Zorlanan Çiftlere Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap