İstanbul'da 100-200 Kişilik Düğün Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

2:45 dakika

08.03.2022

Düğününe az kişiyi davet edecek çiftlere özel dizayn edilmiş düğün mekanları İstanbul’da her iki yakada da çok sayıda mevcut. 100-200 kişilik düğün salonu veya açık alan arayışındaysan bu listedeki mekanlara göz atmadan karar verme.

i̇stanbul'da 100-200 kişilik düğün mekanları

1- Bahçe Kuzguncuk

Üsküdar'da bulunan Bahçe Kuzguncuk, açık ve kapalı alan seçeneklerine sahip.

Özel menü seçenekleri arasında çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan, vejetaryen gibi menüleri de bulunan firmada menü fiyatları 100-150 TL'den başlıyor.

Bahçe Kuzguncuk

2- Splendid Palace Hotel

İstanbul düğün mekanlarından Splendid Palace Hotel’de yemekli menü fiyatları minimum 400 TL. Mekan Büyükada’da yer alıyor.

Burası incelikli ve sofistike dekorasyona sahip bir mekan. Butik düğün mekanları arasında en eskilerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Otelin tarihi 1908 senesine dayanıyor.

i̇stanbul'da 100-200 kişilik düğün mekanları

3- Asmalı Bahçe Meyhane

İstanbul düğün mekanlarından Asmalı Bahçe Meyhane’de yemekli menü fiyatları minimum 50-100 TL. Mekan Kadıköy’de yer alıyor.

Burası incelikli ve sofistike dekorasyona sahip bir mekan. Butik düğün mekanları arasında en ferah alternatiflerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Asmalı Bahçe Meyhane

4- Ada Kanlıca - Baro Bahçe

Beykoz'da bulunan, 100-200 kişilik kapasiteye sahip Ada Kanlıca - Baro Bahçe samimi ve bohem düğünlerden, hatta düğünden daha çok yemek havasında geçen etkinliklerden hoşlanan çiftler için oldukça ideal.

Mekanın minimum yemekli fiyatı kişi başı 100-150 TL arasında. Tabii İstanbul düğün mekanları fiyatları konsepte, alana, yemek menüsüne ve diğer hizmetlere göre değişiklik gösteriyor.

i̇stanbul'da 100-200 kişilik düğün mekanları

5- Ganache

100-200 kişilik düğün yapmak isteyen çiftlerin tercih edebileceği bir diğer mekan: Ganache!

Firmanın menü fiyatları minimum 200-300 TL civarında. Geniş ve ferah bir atmosferde şehir manzaralı bir davet için bu mekanı tercih edebilirsin.

i̇stanbul'da 100-200 kişilik düğün mekanları

6- Radisson Blu Bosphorus Hotel

Radisson Blu Bosphorus Hotel, Ortaköy'de yer alıyor. Özellikle butik bir düğüne imza atmak isteyen çiftlerin oldukça ideal olan Pupa Teras Salonu’nda yemekli bir düğün için 100, kokteylli ise 120 kişiye kadar bir düğün düzenleyebilmesi mümkün.

Tavandan yere kadar uzanan camdan duvarlara ve Boğaz’ı 270 derece açı ile gören panoramik manzaraya sahip mekanda minimum yemekli fiyatlar 200-300 TL arasında.

Radisson Blu Bosphorus Hotel

7- Bistro Cabana

İstanbul Anadolu yakası düğün mekanlarından Bistro Cabana, Ataşehir’de yer alıyor. Mekanın farklı dekorasyonu ve bistro konsepti ile keyifli bir düğüne ev sahipliği yapabilmek mümkün.

Mekanın iki katı var. İsteğine ve davetli sayısına bağlı olarak yer tercih yapılabiliyor. Fiyatları ise minimum 200-300 TL aralığında değişiyor.

i̇stanbul'da 100-200 kişilik düğün mekanları

8- Meroddi Barnathan Hotel

100-200 kişilik düğün mekanlarından Meroddi Barnathan Hotel, Beyoğlu’nda yer Galata Kulesi'ne nazır etkileyici bir manzara ve ambiyans sunuyor.

Mekanın, modern ve nostaljik öğelerin birleşiminden oluşan çok şık bir atmosferi olduğunu da belirtelim. Meroddi Barnathan Hotel'i ister samimi bir düğün istersen de nikah sonrası yemeği için tercih edebilirsin. Fiyatları ise yemekli menülerde kişi başı 300-400 TL arasında.

i̇stanbul'da 100-200 kişilik düğün mekanları

9- Mr CAS

Beyoğlu'nda yer alan Mr CAS, çiftlere samimi ve şık bir ortamda eğlenceli bir düğün yapma imkanı sunuyor. Yılın her mevsimi davet vermeye uygun 50-100 kişilik açık ve 100-200 kişilik kapalı alan alternatifleri bulunuyor

Mekanın çift ve davetlileri için 50-75 kişi aralığında konaklama hizmeti sunduğunu da ekleyelim. Minimum fiyatları da kişi başı 400 TL'nin üzerinde.

Mr CAS

10- Kaddeh Fulya

Şişli'de, kolaylıkla ulaşılan bir noktada konumlanmış Kaddeh Fulya!

Mekan, açılır kapanır tavanı ve etrafı saran camları ile kapalı alanda gibi hissettirmiyor. Fiyatlarını merak ediyorsan; hafta sonu kişi başı 200-300 TL'den başlıyor.

Kaddeh fulya

Kaddeh Fulya

Kaddeh Fulya

Firmayı İncele

İstanbul’daki 100-200 kişilik düğün mekanları bu şekilde. Sen de az kişiyi davet edeceğin bir düğün organizasyonu planlıyorsan listedeki firmaları inceleyebilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

İstanbul Anadolu Yakası Uygun Fiyatlı Düğün Mekanları

Boğaz’ın En Güzel Düğün Mekanları

İstanbul'un Deniz Manzaralı Düğün Mekanları

İstanbul’da Tarihi Düğün Mekanları, Kasır ve Saray Düğünleri

Sıcak ve Samimi: İstanbul'daki Küçük Düğün Mekanları ve Fiyatları

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum