İstanbul'da 100-200 Kişilik Düğün Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

5:29 dakika

14.01.2021

Düğününe az kişiyi davet edecek çiftlere özel dizayn edilmiş düğün mekanları İstanbul’da her iki yakada da çok sayıda mevcut. 100-200 kişilik düğün salonu veya açık alan arayışındaysan bu listedeki mekanlara göz atmadan karar verme.

i̇stanbul'da 100-200 kişilik düğün mekanları

Avrupa Yakası Düğün Mekanları

1- Kaddeh Sortie

100-200 kişilik düğün mekanlarına Kaddeh Sortie ile başlayalım. Şişli’de yer alan mekan, şehir merkezinde, deniz kenarında yer alıyor.

Zarif dekorasyon öğeleriyle dikkat çeken bu mekanı ister samimi bir düğün isterseniz de nikah sonrası yemeği için tercih edebilirsiniz. Fiyatları ise yemekli menülerde kişi başı 200-300 TL arasında.

i̇stanbul'da 100-200 kişilik düğün mekanları

İstanbul’da düğün mekanlarının genelinde fiyatların nasıl olduğunu merak ediyorsan bu yazımızı inceleyebilirsin: İstanbul’da Düğün Mekanı Fiyatları

2- Sunset Cruise

200 kişilik yemekli düğün yapmak isteyen çiftlerin tercih edebileceği bir diğer mekan: Sunset Cruise! Aslında bir mekandan daha çok bu tekne için yüzen restoran diyebiliriz.

Firmanın menü fiyatları minimum 50-80 TL civarında. Bu teknede gerçekleştireceğin düğün organizasyonuyla Boğaz’ın ortasında, yıldızların altında müthiş zaman geçireceksin.

Firma sayfasında da çiftlerin yaptığı çok sayıda yorum var. Bunlardan birini seninle paylaşmak istiyorum:

"Sunset Cruise personeline bu özel günümüzde bize tüm güzellikleri yaşattıkları için çok çok teşekkür ederiz. Her şey hayal ettiğimizden de öteydi. Bu anlamlı günümüzde ekibiniz ile birlikte olmaktan büyük keyif aldık."

i̇stanbul'da 100-200 kişilik düğün mekanları

Restoran düğünü ve nikah sonrası yemeği için ortalama fiyatlar da burada: Şehir Şehir Restoran Düğünü Fiyatları!

3- İstanbul City / Gemze

Fatih’te yer alan İstanbul City / Gemze, 150 kişilik yemekli düğün mekanları arayan çiftler için ideal. Teknede düğün yapmayı düşünen çiftler de burayı çok seviyor!

Firmanın minimum yemekli fiyatı kişi başı 50-80 TL aralığında. Süsleme, masa ve sandalye giydirmeleri, ses sistemi, DJ performansı, kamera ve fotoğraf imkanı, canlı video çekimi ve gelin damat masası gibi önemli detayları başarılı bir şekilde yerine getiriyorlar.

i̇stanbul'da 100-200 kişilik düğün mekanları

Boğaz manzaralı düğün mekanlarını incelemek istersen bu listeye göz atabilirsin: Boğaz’ın En Güzel Düğün Mekanları

4- Novotel Zeytinburnu

Zeytinburnu’nda yer alan 4 yıldızlı Novotel, Avrupa yakası düğün mekanlarından biri. Özellikle havuz başında düğün yapmak isteyen çiftlerin burayı incelemesini öneriyorum.

Otelin minimum yemekli fiyatı kişi başı 100-150 TL’den başlıyor. Ayrıca sadece havuz başında değil, dilersen otelin kapalı alanında da düğün yapabilirsin.

i̇stanbul'da 100-200 kişilik düğün mekanları

Novotel gibi havuz başında düğün yapabileceğin birçok mekan var. Yazıyı incele: İstanbul'un Havuz Başı Düğün Mekanları

5- Olive Anatolian Restaurant

100 kişilik düğün mekanlarından Olive Anatolian Restaurant, Sirkeci’de yer alıyor. Mekan; Galata Kulesi'nden Boğaz'a, Topkapı Sarayı'ndan Ayasofya’ya uzanan güzellikleri kapsayan panoramik şehir manzarası sunuyor.

Bu mekanda yemekli bir düğün yapmak istersen kişi başı 100-150 TL arasında bir ücret talep ediyorlar. Düğün mekanlarının İstanbul genelinde istedikleri fiyatlar ortalama bu şekilde.

i̇stanbul'da 100-200 kişilik düğün mekanları

Avrupa yakasındaki mekanlardan en uygun fiyatlı olanları da bu yazıda: İstanbul Avrupa Yakası Uygun Fiyatlı Düğün Mekanları

6- Qubbe Gayrettepe

Qubbe Gayrettepe, Beşiktaş'ta yer alıyor ve davetlilerine panoramik İstanbul manzarası sunuyor!

Qubbe Gayrettepe misafirlerine; müzik, süsleme, DJ ve Gayrettepe Dedeman otelde konaklama gibi hizmetleri bedelsiz olarak veriyor. Ayrıca çözüm ortaklarıyla her türlü dekorasyon süsleme talebini gerçekleştirebiliyorlar. Mekanın kişi başı fiyatları 100-150 TL'den başlıyor.

Qubbe Gayrettepe

7- DoubleTree By Hilton Istanbul Old Town

Beyazıt'ın popüler otellerinden biri olan DoubleTree By Hilton'da düğün yapmaya ne dersin? Ayasofya ve Sultanahmet Camii manzarası eşliğinde butik organizasyonlarınızı burada düzenleyebilirsiniz.

Fotoğraf ve video, müzik, dans ekibi ve organizasyon süreçlerini büyük bir titizlikle yönetiyorlar. Burada düğün yapmak isteyen çiftlerin hafta sonu için kişi başı 150-200 TL gibi bir rakam ödemesi gerekiyor.

DoubleTree By Hilton

8- MaAile Restoran

Taksim'de, kolaylıkla ulaşılan bir noktada konumlanmış MaAile Restoran! Burada düğün yaparsanız, davetlilerinin unutamayacağı bir Boğaz manzarasına tanık olacağını bilmelisiniz.

MaAile Restoran'ın etrafı camlarla çevrili olduğu için kendinizi kapalı alanda gibi hissetmeyeceksiniz. Mekanın fiyatlarını merak ediyorsanız; kişi başı 100-150 TL'den başlıyor.

MaAile Restoran

Anadolu Yakası Düğün Mekanları

9- Paysage

İstanbul Anadolu yakası düğün mekanlarından Paysage, Beykoz’da Hidiv Kasrı ve Kanlıca'nın buluştuğu noktada yer alıyor. Konumu sayesinde de davetlilere müthiş bir Boğaz manzarası sunuyor.

Mekanın kapalı ve açık alanı var. Açık alanı bitkilerle donatılmış olduğu için adeta bahçe ortamında düğün yapıyor gibi olacaksın. Fiyatları ise minimum 80-100 TL aralığında değişiyor.

i̇stanbul'da 100-200 kişilik düğün mekanları

Paysage

Paysage

Firmayı İncele

"Düğün yapacağım mekan mutlaka deniz görmeli!" diyorsan bu yazımızı bir incele: İstanbul'un Deniz Manzaralı Düğün Mekanları

10- Splendid Palace Hotel

İstanbul düğün mekanlarından Splendid Palace Hotel’de yemekli menü fiyatları minimum 200-300 TL arasında. Mekan Pendik’te yer alıyor.

Burası incelikli ve sofistike dekorasyona sahip bir mekan. Butik düğün mekanları arasında en eskilerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Otelin tarihi 1908 senesine dayanıyor.

i̇stanbul'da 100-200 kişilik düğün mekanları

İstanbul’da düğün yapılabilecek çok sayıda tarihi mekan var. Bunların hangisi olduğunu merak ediyorsan yazıyı şöyle bırakıyorum: İstanbul’da Tarihi Düğün Mekanları, Kasır ve Saray Düğünleri

11- Yanık Mektep

Yanık Mektep, az kapasiteli organizasyon yapabileceğin İstanbul düğün mekanlarından bir diğeri. Kuzguncuk’ta yer alan mekanda evinin bahçesinde organizasyon yaparmış gibi hissedeceksin.

Bahçelerini çok başarılı bir şekilde dekore etmişler. Samimi ve şık konseptlerinin sana uyacağını düşünüyorum. Ancak mekanın kapalı alanının da olduğunu da bilmelisin.

Fiyatlarını öğrenmek istersen de; yemekli menü için kişi başı 200-300 TL civarında.

i̇stanbul'da 100-200 kişilik düğün mekanları

İstanbul'da butik düğün yapabileceğin diğer mekanlar için de böyle bir galerimiz var: Sıcak ve Samimi: İstanbul'daki Küçük Düğün Mekanları ve Fiyatları

12- Holiday Inn Istanbul Tuzla

İstanbul düğün otellerinden Holiday Inn, Anadolu yakasında Tuzla’da konumlanmış. Bu 4 yıldızlı otelin kapalı ve açık alanı mevcut. Düğün yapacağın mevsime göre dilediğini seçebilirsin.

Otelin yemekli menü fiyatı kişi başı 100-150 TL civarında. Ayrıca mekanda düğün yapan çiftlere organizasyon günü suit oda konaklama ve kahvaltı hediye ediyorlar.

Firma sayfasına yapılan bir çift yorumu da şu şekilde:

"Nişan törenim burada gerçekleşti. Yemekleri, sunumları, güler yüzleri ve ilgileriyle bize dört dörtlük bir gece yaşattılar. Tüm çiftlere tavsiye ederim."

i̇stanbul'da 100-200 kişilik düğün mekanları

Anadolu yakasında bütçene uygun düğün mekanı arıyorsan bu yazımıza da bakabilirsin: İstanbul Anadolu Yakası Uygun Fiyatlı Düğün Mekanları

13- Blue Marmaray Hotel

Fatih'te bulunan , 100-200 kişilik kapasitesiyle Blue Marmaray Hotel.

Burası şık ve elegant düğünlerden, hatta düğünden daha çok yemek havasında geçen etkinliklerden hoşlanan çiftlere özel: Kapalı salonunun şıklığının yanı sıra firma, konaklama imkanı da sunuyor.

Mekanın minimum yemekli fiyatı kişi başı 50-100 TL arasında. Tabii İstanbul düğün mekanları fiyatları konsepte, alana, yemek menüsüne ve diğer hizmetlere göre değişiklik gösteriyor.

i̇stanbul'da 100-200 kişilik düğün mekanları

14- Bistro Cabana

Ataşehir'de yer alan Bistro Cabana, adından da anlaşıldığı gibi çiftlere pub ortamında eğlenceli bir düğün yapma imkanı sunuyor. Burada 120 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Mekan o kadar güzel dizayn edilmiş ki; içeri girdiğiniz andan itibaren neredeyse her köşenin fotoğraf çekmek için özenle tasarlandığını fark edebiliyorsunuz. Fiyatları da kişi başı 100-150 TL'den başlıyor.

Bistro Cabana

Bistro Cabana

Bistro Cabana

Firmayı İncele

15- Ganache Patisserie & Cafe Restaurant

Ganache, Üsküdar'da yer alıyor. Mekan, çiftlere iki farklı organizasyon alanı sunuyor. İlki 50 ila 100 kişi aralığında konuk ağırlayabildikleri, konforlu ve şık bir alan. Diğeri ise 150 kişilik bir kapasiteye sahip ve teras kat olması sebebiyle üzeri tamamen açılıp kapanabilen bir şekilde dizayn edilmiş.

Mekanın kişi başı fiyatları da minimum 80-100 TL civarında.

Ganache Patisserie Cafe

İstanbul’daki 100-200 kişilik düğün mekanları bu şekilde. Sen de az kişiyi davet edeceğin bir düğün organizasyonu planlıyorsan listedeki firmaları inceleyebilirsin.

"İstanbul'da düğün yapmanın maliyeti ne kadar?" diye merak ediyorsan senin için hesapladık: İstanbul’un En Dikkat Çeken Düğün Salonları ve Fiyatları

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum