En Popüler Dış Çekim Konseptleri

24.11.2020

Dış çekim yapmayı planlıyor ancak nasıl bir konsept seçeceğine kadar veremiyorsan, son dönemlerin en popüler temalarından ilham almaya ne dersin? İşte en popüler dış çekim konseptleri ve bu konseptleri uygulayan düğün fotoğrafçıları!

Sonbahar Dış Çekim Konsepti

Görsel Numarası: D1513570

Mevsimin ruhunu taşıyan ögelerin süslediği sonbahar teması, romantik çiftlerin en çok tercih ettiği dış çekim konseptlerinden. Göl kenarında, havada uçuşan yaprakların taçlandırdığı bu kare hoşuna gittiyse Olivo Wedding ile iletişime geçebilirsin.

Bürde Özkök

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Olivo Wedding

Olivo Wedding

Firmayı İncele

Atlı Dış Çekim Düğün Fotoğrafları

Görsel Numarası: D1550701

Düğün fotoğraflarında atların da yer almasını istersen, birçok fotoğrafçının at kiralama konusunda sana yardımcı olacağını söyleyebiliriz. Düğün Hikayecim de bunun için tercih edebileceğin firmalardan. Alanında deneyimli ekibin portfolyosunda en güzel örneklerine yer verdiği atlı dış çekim konsepti senin de ilgini çekiyorsa firmayla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsin.

Bürde Özkök

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?Vintage Düğün Fotoğrafları Konsepti

Görsel Numarası: D638742

Nostalji seven çiftlerin tercihi vintage dış çekim konsepti oluyor. Eski ahşap evler, retro gelinlik ve damatlıklarla bu konsepti süsleyebilirsin. Elif Çifçi Photography'nin imzasını taşıyan fotoğraflar arasında bu konseptin başarıyla uygulandığı kareleri bulabilirsin.

Bürde Özkök

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Hayvan Dostlarla Dış Çekim Konsepti

Görsel Numarası: D1209707

Hayvanlarla çekilen düğün fotoğraflarını son zamanlarda sıklıkla görüyoruz. Bu trende uyan çiftler, kendi evcil hayvanlarıyla, çiftliklerdeki kuzularla fotoğraf çektirebiliyorlar. Tabii ki onları incitmeden ve ödüllendirmeyi de unutmadan! Böyle sevimli fotoğraflar için U&G Wedding ile çalışabilirsin.

Bürde Özkök

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

U&G Wedding

U&G Wedding

Firmayı İncele

Gün Batımında Dış Çekim Konsepti

Görsel Numarası: D1452073

Özellikle kumsalda yapılacak bir dış çekimde gün batımı ışığını kaçırmamaya özen göstermelisin. Çünkü gün batımı, düğün fotoğraflarını daha da doğal ve romantik kılıyor! "O an"ın büyüsünü düğün fotoğraflarına yansıtacak bir çekim için, Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık ile çalışabilirsin.

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Kapadokya Dış Çekim Fotoğrafları

Görsel Numarası: D1579531

Kapadokya, sahip olduğu doğal güzellikleri ve etkileyici ambiyansıyla çiftler tarafından dış çekim için sıklıkla tercih edilen lokasyonlardan. Doğal güzelliklerinin, rengarenk sıcak hava balonlarıyla hareketlendiği Kapadokya'da düğün çekimi için Ahmet Özgür Fotoğraf Videograf gibi alanında uzman firmalarla çalışabilirsin.

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Bohem Düğün Dış Çekim Konsepti

Görsel Numarası: D1385664

Bohem tarzda tasarımlardan hoşlanan çiftler, düğün fotoğraflarında da bu tarzda birbirinden şık aksesuarları kullanarak hoş fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyor. Emrah Akman Media'nın dış çekim fotoğrafları arasında yer alan bu kare, sana bohem konsept konusunda ilham verebilir.

Bürde Özkök

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Lavanta Bahçesi Dış Çekim Konsepti

Görsel Numarası: D1283353

Lavanta bahçeleri arasında, müstakbel eşinle birbirinden hoş pozlar verebilirsin. Romantik anlarınıza, bu bahçelerin etkileyici görüntüsünün eşlik ettiği fotoğraflar için Mehmet Budak Wedding Photography ile çalışabilirsin. Beğendiysen hemen firmayla iletişime geç!

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Sıradaki Galeriler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum