En Güzel Düğün Fotoğrafları Nerede Çekilir?

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

4:11 dakika

29.06.2020

En güzel düğün fotoğrafları nerede çekilir diye düşündük ve size şehrinizdeki olmazsa olmaz düğün fotoğraf mekanları içinden birkaç seçenek sunduk. Şimdi sıra sizde! Gelin bu listeyi hep birlikte büyütelim.

İstanbul

Soğukçeşme Sokağı

Soğukçeşme Sokağı İstanbul'un Sultanahmet semtinde yer alan, üzerinde tarihsel evlerin bulunduğu küçük bir sokaktır. Ayasofya Müzesi ve Topkapı Sarayı arasında yer alan bu sokak trafiğe kapalıdır. Sokaktaki evleri izlemeye doyamaz, hangisinin önünde fotoğraf çektireceğinize karar veremezsiniz. Düğün fotoğrafları dış çekim mekanları arasında özellikle son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bu sokak bahar ve yaz aylarında açan çiçeklerle çok daha mükemmel karelere sahne oluyor. Çok düşünmeyin, düğün fotoğrafçınızı seçin şu meşhur sokağa bir gidin!

İstanbul'un alternatif düğün fotoğraf mekanları

Haydarpaşa Garı

Düğün Fotoğrafçıları İndirimleri

Stüdyo34
%22 Indirim
160 4 10
Stüdyo34

Tüm Gün 4 Farklı Mekanda Fotoğraf ve Video Çekim Kampanyası %20 İndirimle 3500₺ !

Masal Fotoğrafçılık
%50 Indirim
171 9 17
Masal Fotoğrafçılık

Dijital Paketimiz Sadece 1800 TL!

İstanbul’un simgelerinden olan Haydarpaşa Garı, her köşesinde ayrı bir tarihi güzellik saklıyor. Fotoğraf çekiminin serbest olduğu garda özellikle akşamüstü saatlerinde güneş batarken çok hoş kareler yakalamanız mümkün. Hayatınızın en eğlenceli ve özel yolculuğunun fotoğraflarını bir tren garında çekmek, çok romantik olabilir. Garın içinde müthiş kareler yakalayacağınız gibi dış mekan düğün fotoğraf çekimi için de o meşhur merdivenleri ve tarihi yarımada manzarasını kullanabilirsiniz.

İstanbul'un profesyonel düğün fotoğrafçıları listesi

Ankara

Botanik Parkı

Çankaya ve Cinnah Caddeleri arasındaki vadide saklı bir doğa harikasına ne dersiniz? Ankara’nın en eski parklarından biri olan Botanik Parkı, eşsiz bitki seçenekleri ve yeşilin her türünü görebileceğiniz renk skalasıyla sizi büyüleyecek. Kışın, özellikle karlı havalarda çok şık kareler yakalayabileceğiniz bu park günün her saati çekim için de uygun olacaktır ama siz yine de Ankara düğün fotoğrafçılarına bir danışın!

Ankara düğün fotoğraf çekimleri için tercih edilecek mekanlar listesi

Seğmenler Parkı

Düğün fotoğrafları Ankara kentinde en sık Seğmenler Parkı'nda çekiliyor. Zaten park, kurulduğu günden bu yana Ankara’da en çok ziyaretçi kabul eden park olma özelliği taşıyor. Yemyeşil alanları, içindeki havuzu ve minik iskelesi ile birlikte bahar ve yaz aylarında unutulmaz kareler yakalayabileceğiniz park, şehirden uzaklaşmadan doğayı bulmak isteyen çiftlerin tercihi oluyor.

Ankara düğün fotoğrafçıları listeleme sayfası

İzmir

Tarihi Asansör

Düğün fotoğrafları İzmir denilince akla ilk nereyi getirir? İzmir'de bu soruya kuşkusuz en çok gelen yanıt Tarihi Asansördür. 1920’den beri çeşitli restorasyon çalışmalarıyla bu güne kadar korunan Asansör, bütün İzmir’in eşsiz manzarasını size sunuyor! İzmir’de en çok evlilik teklifinin alındığı bu yapı merkezi konumuyla da birçok çiftin tercihi oluyor. Hava karardıktan sonra şehrin ışıklarının aydınlattığı yapıda biraz vakit geçirdikten sonra siz de burada fotoğraf çektirmek isteyeceksiniz.

İzmir'de düğün çekimleri için alternatif fotoğraf mekanları

Bostanlı Sahili

Karşıyaka’dan İzmir’in nasıl güzel göründüğünü en iyi bilenlerdir romatik çiftler. Sahil kenarında çekilmiş düğün fotoğraflarının hayalini kuruyorsanız Bostanlı sahili bu iş için biçilmiş kaftan! Ağaçları, yemyeşil çimleri ve geniş parklarıyla dünya evine girecek çiftleri bekleyen bu sahil, özellikle akşamüstü saatlerinde size muhteşem bir manzara sunacaktır. İzmir düğün fotoğrafçılarına da bizimle aynı fikirde olsa gerek.

İzmir profesyonel düğün fotoğrafçıları listesi

Antalya

Kaleiçi

Tarihi dokusu ve şık mimarisiyle göz dolduran Kaleiçi, düğün fotoğraf çekimleri ile nostaljik bir albüm yapmak isteyen çiftlerin en çok tercih ettiği yerlerden biri. Dar sokakları, eski ama bakımlı evleriyle sıcacık bir ortam oluşturan Kaleiçi, sabah saatlerinde çekim yapmak isteyen çiftler için sakin ve boş sokaklar sunuyor. Öğle saatlerinde sıcak ve kalabalık olacağından çekim için günün erken saatlerini tercih etmek akıllıca olur.

Antalya düğün fotoğraf çekimleri için alternatif mekanlar listesi

Gençlik Parkı

Antalya’nın simgesi olan Gençlik Parkı, eşine zor rastlanır bir güzellik sunuyor. Falezlerin denizle buluştuğu bu noktada fotoğraf çekimi yapmak biraz zor olsa da ortaya çıkacak kareler çok hoş olacaktır. Özellikle gün batımına yakın saatlerde inanılmaz ışık oyunlarına sahne olan bu park, doğa ile iç içe olmak isteyen Antalyalı çiftlerin ve Antalya düğün fotoğrafçılarının gözdesi olmaya devam ediyor.

Antalya düğün fotoğrafçıları listesi

Adana

Adana Kalesi

Adana’da yaklaşık 50 tane kale olsa da hiçbiri Adana Kalesi’nin eşsiz manzarasıyla yarışamaz. Kaleye ulaşım biraz sıkıntılı olabilir. Bu yüzden programlı hareket etmek bir zorunluluk. Korunan tarihi dokusu, doğal güzelliği ve masmavi gökyüzüne olan yakınlığıyla birçok turistin de ilgisini çeken Adana Kalesi dış çekim düğün fotoğrafları için sıkça kullanılan bir mekan.

Adana'da düğün fotoğraf çekimleri için ideal mekanlar listesi

Adana Arkeoloji Müzesi

Türkiye’nin en büyük müzelerinden bir olan Adana Arkeoloji Müzesi, aynı zamanda Türkiye’nin de en eski müzelerinden biridir. Burası mimarisi ile sizi büyüleyecek, açık havada sergilenen tarihi eserler de çok hoş kareler yakalamanızı sağlayacak. Günün her saati fotoğraf çekimi için uygun olan müzeyi, çekim tarihinden önce müsait olup olmayacağını öğrenmek için aramanızda fayda var. Hatta Adana düğün fotoğrafçıları da burada sıkça çekim yaptığı için bir tanıdıklarının olması kuvvetle muhtemel.

Adana'nın prefesyonel düğün fotoğraf firmaları

Bursa

Trilye

Bursa’ya 40 kilometre uzaktaki bu ufak sahil kasabası sık zeytin ağaçları ve eşsiz manzarasıyla adeta minyatür bir cennet. Şehre biraz uzak olsa da evlenecek çiftlerin çok sık ziyaret ettiği Trilye, gün batımında size çok şık kareler sunacaktır. Doğallığını korumuş olan bu şehirde eski evleri ve butik müzeleri düğün fotoğrafı çekim mekanları olarak kullanabilirsiniz.

Bursa düğün fotoğraf mekanları listesi

Balıbey Hanı

Bursa’nın en işlek caddelerinden birinde olan Balıbey Han, Bursa’nın en görkemli yapılarından biridir. Üç katlı olan bu tarihi yapı günün her saati ziyarete açık olduğu için biraz kalabalık olsa da Bursa’da çok tercih edilen bir çekim mekanıdır. Taş duvarları, otantik havası ve hava karardıktan sonra açılan ışıklarıyla özellikle akşam saatlerinde çekim yapmak için Bursa düğün fotoğrafçıları arasından seçiminizi hemen yapın!

Bursa düğün fotoğrafçıları sıralı listesi

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

pıtır

Düğün Tarihi: 24.10.2014


çok güzel lokasyonlar gerçekten. aynı zamanda gidilip görülmesi gereken yerler listesi gibi olmuş. teşekkürler